German Classics: De Ronde geeft visitekaartje af

25/10/2009 08:26

Koos de RondeDe internationale vierspanmenners reden gisteren de warming-up voor de wereldbekerwedstrijd, die vandaag in Hannover verreden wordt. Koos de Ronde gaf hierin zijn visitekaartje af. Met een supersnel rondje won hij de rubriek.

De Ronde stuurde zijn paarden Mister, Mario, Charley en Gerrit strak door het parcours en klokte de snelste tijd. Ondanks de vijf strafseconden die hij aan zijn broek kreeg, was hij alsnog sneller dan landgenoot IJsbrand Chardon. Chardon was de enige menner die foutloos bleef.

De Hongaar Jozsef Dobrovitz eindigde op de derde plaats. Boyd Exell werd vierde. De Australiër moest deze wedstrijd noodgedwongen een nieuw paard inzetten. omdat één van zijn vaste paarden niet door de veterinaire keuring was gekomen. Het span draaide te kort door één van de marathonhindernissen, waardoor het kostbare seconden verloor.

Vandaag staat de wereldbekerwedstrijd voor vierspannen op het programma op de German Classics in Hannover.

Uitslag warming up:
1. Koos de Ronde (Ned) 120.63 (5)
2. IJsbrand Chardon (Ned) 123.06
3. Jozsef Dobrovitz (Hun) 133.11 (15)
4. Boyd Exell (Aus) 133.14 (10)
5. Tomas Eriksson (Swe) 146.78 (15)
6. Rainer Duen (Ger) 159.44 (10)

Bron: Horses.nl


Reageer Reageer Stuur door Stuur door Afdrukken Afdrukken




reacties

Er zijn nog geen reacties

voordelig abonnement