WEG: Drie bizarre ex aequos bij het mennen

08/10/2010 20:22

Tucker Johnson (Foto Dirk Caremans - Alltech)De Amerikaan Tucker Johnson heeft zijn dressuurproef gereden tijdens het WK vierspannen en heeft de zelfde score behaald als Theo Timmerman. Dat betekent dat ze samen op de derde plaats staan in de tussenstand achter IJsbrand Chardon en de Amerikaan Chester Weber. Dat betekent ook dat Nederland en Amerika beide de eerste plaats bezetten in de landenwedstrijd.

Voor Johnson was het een emotioneel moment. Hij neemt namelijk afscheid van de samengestelde mensport en dit was dus zijn laatste dressuurproef. In het span liep een van Australiër Boyd Exell geleend paard.

De dressuur is nog aan de gang tot ongeveer 21.15 uur Nederlandse tijd. Dan is de tussenstand na de dressuur bekend. Het is wel duidelijk dat de voorlopige tussenstand maakt dat de marathon morgen heel spannend gaat worden.

Klik hier voor foto's van het marathon verkennen
Klik hier voor alle starttijden van de dressuur 
Klik hier voor de tussenstand
Lees hier alles over de Wereldruiterspelen.

Foto: Dirk Caremans/Alltech
Bron: Horses.nl

© Horses.nl, overname niet toegestaan. Op dit artikel rust copyright.


Reageer Reageer Stuur door Stuur door Afdrukken Afdrukken




reacties

Er zijn nog geen reacties

trefwoorden

voordelig abonnement