Lotje Schoots wint goud op EK

08/08/2009 18:12

Lotje Schoots met TorricelliYoung Rider Lotje Schoots won met Torricelli zojuist de individuele proef van het EK in Ermelo. Met een score van 74,473 procent bleef ze de nummer twee, de Duitse Fabienne Lütkemeier met D'Agostino, nipt voor. Marrigje van Baalen reed een ijzersterke proef met BMC Don Cardinale en haalde met een score van 72,157 procent knap het brons binnen.

Marjolein Cho Chia Yuen begon met Cho's Pepper goed aan haar proef, maar kreeg een storing in het galopgedeelte. Met een score van 67,894 procent moest ze genoegen nemen met de negende plaats.

Diederik van Silfhout kwam met Davidoff niet verder dan de zestiende plaats. De combinatie scoorde 66,157 procent, wat helaas niet voldoende is om de afsluitende kür te kunnen rijden, die morgen op het programma staat.

Bekijk hier de uitslag.

Bron: Horses.nl


Reageer Reageer Stuur door Stuur door Afdrukken Afdrukken




reacties

Er zijn nog geen reacties

trefwoorden

voordelig abonnement