Oslo: Gal wint Grand Prix

16/10/2010 10:50

Edward Gal Interfloor Next One wedstrijd Oslo Grand PrixDressuurruiter Edward Gal presteert goed in Noorwegen. Hoewel Gal afgelopen donderdag zijn toppaard Moorlands Totilas kwijtraakte door verkoop, zit hij niet zonder goede paarden. In Oslo won de ruiter uit Harskamp vrijdagavond de Grand Prix met Interfloor Next One.

Met de nakomeling van Jazz scoorde Gal 71,65 procent, waarmee hij zijn concurrentie ruim voorbleef. De tweede plaats ging naar niemand minder dan Aat van Essen. Met Premier, eveneens een nakomeling van Jazz, kwam Van Essen tot een score van 67,06 procent. Stéphanie Peters legde beslag op de vierde plaats. Dit deed zij met Salvador (v. Lancet) en 64,72 procent.

Klik hier voor alle uitslagen.

Bron: Horses.nl


Reageer Reageer Stuur door Stuur door Afdrukken Afdrukken




reacties

Natuurlijk super knap, tijdens een emotionele tijd weer zo goed presteren. Maar met 71 % was hij "nergens" geweest op de WEG. Ook niet met de 76% tijdens de kur.
Dus voor hem wel wellicht, het volgende paard, maar niet Next no.1.

Maar ik zit er net aan te denken, hij heeft dit met Lingh ook meegemaakt, heeft hij daar niet van geleerd.??? Toen hij begon met Totilas begreep hij toch ook wel dat het een wereldpaard was, voor iemand toch ook maar had gehoord van Totilas???
Had hij wellicht meteen duidelijke afspraken en of sponsors moeten zoeken.

Had hij zelf een sponsor kunnen zoeken voor de Sportrechten van Totilas, kom op hij (!)was de no1 combi ter wereld, daar moeten toch ook mensen met geld voor warm lopen. Des noods de stichting behoud sport Totilas voor Nederland.

Zonder Edward was Totilas "gewoon" een niet goedgekeurd paard geweest, door de ruiterij van Edward zijn de sportprestaties van Totilas erkend door KWPN.

Nee ik weet het niet, voor een "once in your lifetime paard" had hij toch wellicht meer moeite kunnen doen??? Of heeft hij dat wel gedaan en gewoon nul op het rekest gekregen, we zullen het wellicht nooit weten.
jan, kapelle | 18-10-2010 | 16:18:20

Kijk, dat vind ik nou het knapste: om in 'crisistijd' toch zo goed te kunnen presteren. Dat is meesterwerk!
marion, ede | 17-10-2010 | 00:39:21

Edward bewijst dat het niet alleen het paard is:)
Jammer van Totilas het was echt een top team maar Edward blijft een top ruiter. Zonder Edward was Totilas nooit geworden wat hij nu is.

Next One will be the.........
Nicole, Doetinchem | 16-10-2010 | 19:30:58

Inderdaad toepasselijk Next One!!
Gefeliciteerd Edward! Je laat ze mooi een poepie ruiken met deze prestatie. Totilas was niet dat wereldpaard geworden zonder jou!!
neel, w | 16-10-2010 | 16:41:32

http://www.edwardgal.nl/?p=11&id=297&l=NL

Mooi hoor,gefeliciteerd..Kanjer!Petje af Diepe buiging!

;-))

Meta, den helder | 16-10-2010 | 16:21:27

Gefeliciteerd alle Nederlandse prijswinnaars!!!!
Wat een toepasselijke naam: Next One!
HIPPISCH CENTRUM CAPRILLI, PANNINGEN | 16-10-2010 | 14:31:53


Pagina: 1
voordelig abonnement