Subtop: Scholtens wint pittige strijd in ZZ-zwaar
21/02/2012 17:51
De halve finale van de Subtopdressuur ZZ-zwaar in Uden mondde zaterdag uit in een pittige strijd. Het was Emmelie Scholtens die met Apache (v. UB40) aan het langste eind trok. “Apache liep werkelijk super. Vooral de eerste proef was fantastisch”, aldus Emmelie Scholtens.
Emmelie Scholtens is vooral laaiend enthousiast over de eerste proef. “Alles ging fijn. Ik kon alles netjes afwerken en we kregen geen fouten”, lacht Scholtens. Haar eerste optreden werd beoordeeld met maar liefst 74,29%. Scholtens schopte het in de tweede proef nog tot een mooie score van 71,14%.
Dat het ZZ-zwaar bestaat uit goede combinaties met kwaliteitsvolle paarden staat als een paal boven water. Theo Hanzon pakte in de eerste proef een tweede plaats met IPS Zhivago (v. Krack C) en 73,57%, gevolgd door Lynne Maas met Zamora (v. Krack C) en 72,29%. Maas eindigde in de tweede proef achter Scholtens met 70,71%.
Klik hier voor alle uitslagen.
Lees vandaag meer in De Paardenkrant.
Bron: Horses.nl/De Paardenkrant - Shanna Alderliesten
© Horses.nl, overname niet toegestaan. Op dit artikel rust copyright.
| |
|
reacties
Er zijn nog geen reacties





