Rotterdamsche Manège wordt TTC Zuid-Holland

22/02/2012 10:38

De Rotterdamsche Manège wordt een door de KNHS erkend Talenten Trainings Centrum (TTC). De KNHS en de Jockey Club tekenen hiervoor zaterdag 25 februari in de Rotterdamsche Manège een overeenkomst. Dit nieuwe Talenten Trainings Centrum richt zich op de begeleiding van Zuid-Hollandse dressuurtalenten tussen de 12 en 21 jaar.

Jeugdige ruiters en amazones worden vanuit de Rotterdamsche Manège geselecteerd, begeleid en getraind. Van maximaal 200 combinaties die tijdens de selectiedagen in mei starten, blijven uiteindelijk twaalf tot vijftien talenten over die in aanmerking komen voor de intensieve begeleiding van het Talenten Trainings Centrum.
De Rotterdamsche Manège heeft dressuuramazone Barbara Koot aangetrokken voor de begeleiding van de dressuurtalenten. Naast de trainingen met paard komen tijdens theorielessen ook zaken aan bod als mental coaching, voeding en supplementen, planning van de sportcarrière, psychologie en leersysteem van het paard en blessurepreventie.

Bron: Horses.nl/De Paardenkrant


Reageer Reageer Stuur door Stuur door Afdrukken Afdrukken




reacties

Er zijn nog geen reacties

voordelig abonnement