Sune Hansen vervanger van Helgstrand bij Blue Hors
22/11/2008 19:48
Blue Hors huurt een nieuwe hoofdruiter in, na het vertrek van Andreas Helgstrand. Het Deense bedrijf vond vervanging in Sune Hansen, die na vijftien jaar werken in Duitsland nu weer terug is in Denemarken.
Begin november vond er een ontmoeting plaats tussen directeur Møller en Sune Hansen, waar Sune drie van Blue Hors’ tophengsten probeerde: Hotine, Romanov en Rush Hour. De komende tijd brengt Hansen Blue Hors Romanov en Gredstedgårds Casmir uit op Grand-Prix niveau en Blue Hors Leredo in de lichte tour.
Hansen was ook enige tijd in Nederland te vinden, waar hij vooral jonge paarden trainde. Hij deed onder andere mee aan de Duitse Bundeschampionate en leidde een jong paard op tot Grand-Prix niveau.
Bron: Eurodressage
| |
|
reacties
Er zijn nog geen reacties





