Presentatie goedgekeurde hengsten voor publiek

11/01/2012 16:00

DesperadoDe in 2011 bij het KWPN goedgekeurde hengsten worden tijdens de KWPN Hengstenkeuring in ’s Hertogenbosch voorgesteld aan het publiek. Op donderdagavond 2 februari zijn de springhengsten te zien, vrijdag volgen de dressuurhengsten en zaterdag zijn de Gelderse- en tuigpaardhengsten aan de beurt.

De hengstenkeuringscommissie geeft een toelichting tijdens de presentatie. De hengsten uit de D-jaargang verschijnen in groepjes van drie of vier onder het zadel in de ring. De springhengsten laten ook enkele sprongen zien. De oudere hengsten, die naar aanleiding van hun prestaties goedgekeurd zijn, verschijnen aan de hand in de ring.

Presentatie nieuwe jaargang springhengsten:
Dakar VDL (v.Cardento)
Dakota VDL (v.Casall)
Dantos HBC (v.Cantos)
Dexter R (v.Namelus R)
Don Diablo (v.Vittorio)
Dortmund HS (v.Vigaro)
Durango VDL (v.Zirocco Blue VDL)
Durrant (v.Warrant)
Dutch Design (v.Dollar dula Pierre)
Dynamo (v.Andiamo)
Ook de goedgekeurde volbloedhengst Hopalong Cassidy xx (v.Strong Statement xx) wordt voorgesteld en de goedgekeurde Q.Breitling LS (v.Quintero) doet mee in de finale van de GMB KNHS/KWPN Hengstencompetitie.

Presentatie nieuwe jaargang dressuurhengsten:
Dark Pleasure (v.Ufo)
Dark President D&R (v.Wynton)
Davinci (v.Valdez)
Davino VOD (v.Hotline)
Desperado (v.Vivaldi)
Diëgo (v.Negro)
Don Tango (v.Contango)
Dorado (v.Krack C)
Dream Boy (v.Vivaldi)
De goedgekeurde dressuurhengst en tweevoudig wereldkampioen bij de jonge dressuurpaarden, Astrix (v.Obelisk), loopt op vrijdagavond samen met Verden-kampioen Uzzo (v.Lancet) in een clinic.

Presentatie nieuwe jaargang Gelderse hengsten:
• Danser (v.Sander)
• W V Saron (v.Creool)

Presentatie nieuwe jaargang tuigpaardhengsten:
• Colonist (v.Vulcano)
• Ditisem (v.Roy M)
Ook de goedgekeurde Hackneyhengst Wentworth Ebony (v.Heldon Mistrel) wordt gepresenteerd.

Bron: Horses.nl/KWPN


Reageer Reageer Stuur door Stuur door Afdrukken Afdrukken




reacties

Er zijn nog geen reacties

voordelig abonnement