Dubai teruggetrokken uit KWPN-hengstenselectie

08/01/2009 10:08

Wim Schröder kwam op 30 december niet met Eurocommerce Dubai aan de start in de hengstencompetitie in Zuidbroek. De in 2003 geboren zoon van Colman (Carthago x Lord), goedgekeurd door het Holsteiner Verband, is officieel teruggetrokken uit de KWPN-hengstenselectie. De hengstencompetitie in de klasse M kwam volgens zijn ruiter te vroeg.

,,Dubai is een geweldig, kwaliteitsvol paard. Ik heb alle vertrouwen in hem, maar als vierjarige heeft hij nauwelijks concourservaring opgedaan. Hij was nu ook te veel onder de indruk in de hallen van Hengelo en Roosendaal, waardoor het beter is om hem rustig verder op te leiden zonder er druk op te zetten”, vertelt Schröder.

Bron: Horses.nl/De Paardenkrant


Reageer Reageer Stuur door Stuur door Afdrukken Afdrukken




reacties

Super!! Kan niet anders zeggen :) welzijn voor de paarden staat voor alles, hieruit blijkt dan ook weer dat er nog heel veel stallen zijn waarbij het paardenwelzijn voorop staat, echt super!
Lauliej | 08-01-2009 | 18:44:57

voordelig abonnement