De veiling is een initiatief van Aniek Diks, Sjors van Oorschot en Jesse Cranen. Aniek Diks namens de organisatie: “Het idee om een veiling te organiseren bestond al langer, maar nu de markt aantrekt is het dan ook het juiste moment om iets te starten. Er is weer vraag naar fijne jonge paarden!”
Als het aan de organisatoren ligt is het geen eenmalige actie. “We willen doorgroeien naar een jaarlijks terugkerend evenement. De collectie die we dit jaar hebben samengesteld is van een uitzonderlijke kwaliteit. Er was veel aanbod waardoor we ruim de keuze hadden. Het zijn spring- en dressuurpaarden in de leeftijd van 2,5 tot en met vierjarige gereden talenten. De paarden zijn allemaal röntgenologisch gekeurd en op de dag van de veiling keuren we de paarden ook nog eens klinisch. We kijken vol vertrouwen richting de eerste editie van de HSH”, aldus Diks.
De gehele collectie is te bekijken op www.horsesaleholland.nl
Bron: Horses