Gewonden bij ringsteken in Lunteren

30/08/2010 10:58

Op het jaarlijkse dorpsfeest in het Gelderse Lunteren raakten zes mensen gewond tijdens het ringsteken. Zaterdagmiddag rond half vijf sloeg een paard op hol, waardoor omstanders verwondingen opliepen.

Drie personen moesten naar het ziekenhuis wegens onder meer rugletsel. Een tienjarig kind liep zwaar letsel op aan een hand. De overige drie gewonden werden ter plekke behandeld en zijn door het Rode Kruis naar huis gebracht. 

Ongelukken tijdens ringsteken komen vaker voor. Op 19 augustus overleed een menner aan de ernstige verwondingen die hij opliep bij een ongeval tijdens het ringsteken in Sloten. Het paard sloeg op hol en de koets viel om. De 74-jarige koetsier uit Hemelum belandde onder de wagen.

Klik hier voor foto’s.

Bron: Horses.nl/Omroep Gelderland

Lees ook:
Menner overleden na ongeval tijdens ringrijden


Reageer Reageer Stuur door Stuur door Afdrukken Afdrukken




reacties

Er zijn nog geen reacties

voordelig abonnement