Tegenvallende kaartverkoop Wereldruiterspelen
08/09/2010 13:56Voor de Wereldruiterspelen in Kentucky zijn inmiddels zo'n 325.000 tickets verkocht, nog steeds aanzienlijk minder dan de door de organisatie verwachtte 600.000 exemplaren. De organisatie kampte met een geldtekort en daarom sprong sponsor Alltech vorige week nog eens bij.
Door de tegenvallende kaartverkoop en de rekeningen voor de driehonderd tijdelijke gebouwen op het Kentucky Horse Park hadden de organisatoren van de Wereldruiterspelen een tekort van 500.000 dollar. Dat bevestigde hoofddirecteur van het evenement, Jamie Link, afgelopen woensdag. Het budget van de organisatie, 76 miljoen dollar, was gebaseerd op een kaartverkoop van zo'n 500.000 tickets.
Directeur Pearse Lyons van het voedingssupplementenbedrijf Alltech helpt de organisatie door personeel beschikbaar te stellen, wat een waarde heeft van 2.5 miljoen dollar. De Alltech-medewerkers gaan helpen met financiën, public relations en overige werkzaamheden. Lyons stelde tot nu toe 32 miljoen dollar beschikbaar voor de Wereldruiterspelen, de kosten voor het personeel niet meegerekend.
Bron: Horses.nl
Overname zonder toestemming niet toegestaan.
| |
|
reacties
maar als de meeste concoursen al geldgebrek hebben is zoiets in crisis tijd gewoon niet te realiseren, omdan van te voren te gaan rekenen dat je 500.000 kaarten moet verkopen is dan ook een gok
de paardensport is niet de enigste die kampt met grote gaten, als ik zie wat men nu al voor een financieel gat denkt te hebben. als er een eventueel wk in Nederland en Belgie komt, zou je zeggen mooi gek, laat maar een ander het organiseren. Ook voor Kentucky telt, voor ons veel te ver, veel te duur, o ja we hebben ook nog een baan,
als je daar een hele week wilt zijn + kaarten ben je even 5000,- kwijt.... wie hadden ze verwacht hele koninglijke familie. ik snap er geen bal van. Organiseer zoiets ergens in de EUROlanden niet ergens is verwegiestan. en zorg voor normale prijzen zodat er (normale) mensen kunnen komen
echt wie heeft dit bedacht ik wil die MAN / VROUW spreken potverdikkie :P
het slaat echt totaal nergens op





