Totilas voor het eerst vader
23/01/2011 14:49
Vorig jaar was al bekend dat het eerst veulen van paradepaardje Totilas (Gribaldi x Glendale) waarschijnlijk in de stallen van ex-eigenaren Kees en Tosca Visser zelf geboren zou worden. Vanmorgen was het zover. Om er zeker van te zijn dat alles goed zou verlopen werd moeder Sajouti (v. Clavecimbel) eerder al overgebracht naar Utrecht om daar op de Faculteit der Diergeneeskunde te bevallen. Het eerste veulen van Totilas is een donkerbruin merrieveulen genaamd Moorlands Guinevere. "We zijn er dolgelukkig mee", aldus Moorland Stables.
"Het is heel erg bijzonder om een veulen van Totilas te fokken en gelukkig is alles goed gegaan", voegt Moorland Stables toe. Guinevere is een donkerbruin merrieveulen dat hoog op de benen staat en een edel hoofd met een klein kolletje heeft. Alleen op het rechterachterbeen heeft de merrie een klein beetje wit, voor de rest heeft ze geen aftekeningen.
Â
Elite-sportmerrie Sajouti werd door Laura Visser uitgebracht bij de junioren, vorig jaar werd deze combinatie Gelders kampioen in het Z2. Eerder liep de merrie al ZZ-licht onder het zadel van Marie José Hulsman. Als jong paard boekte ze ook al veel succes tussen de witte hekjes. Zo werd ze onder het zadel van Angela Coppens geselecteerd voor het WK voor jonge dressuurpaarden.
Klik hier voor meer foto's.
Foto's: Arnd Bronkhorst
Bron: Horses.nl / De Paardenkrant - Melanie Brevink
© Horses.nl, overname zonder toestemming niet toegestaan. Op dit artikel rust copyright.
| |
|
reacties
Of Guinevere nou het eerste of het zoveelste veulen van Totilas is, het is in ieder geval een mooi beestje. Dat ze maar een goede toekomst tegemoet mag gaan.
Ik zal voor hem duimen.
Fam. Visser gefeliciteerd!
;-)





