Het Nederlands Welshpony- en Cobstamboek houdt overschrijfactie

26/04/2011 14:11

De wettelijke verplichting Indentificatie en Registratie van paarden en pony’s in Nederland zit eraan te komen. Veel pony’s staan niet geregistreerd op de naam van de eigenaar. Om dit te stimuleren, organiseert het Nederlands Welshpony- en Cobstamboek een overschrijfactie van 1 mei 2011 tot 1 mei 2012. Iedereen in het bezit van een Welsh kan tijdens deze periode voor een actieprijs de pony op naam laten zetten.

Het nieuwe I&R systeem moet zorgen voor beter zicht op hoeveel paarden er in Nederland worden gehouden en wie daarvan de eigenaar zijn. Registratie is echter een gevoelig onderwerp, paardeneigenaren vrezen dat dit zal leiden tot heffingen.

Het NWPCS stelt een gereduceerd tarief van vijftien euro voor degene die een Welsh pony in bezit heeft maar die nog niet op naam heeft staan, om dit alsnog te doen.

Klik hier voor meer informatie.

Bron: Horses.nl


Reageer Reageer Stuur door Stuur door Afdrukken Afdrukken




reacties

Er zijn nog geen reacties

trefwoorden

voordelig abonnement