Uitslagen 

Wellington
Arezzo
Oliva
Lier
Bonheiden
Alnwick

 

Deelnemers internationale wedstrijden 20 t/m 26 maart 2017

Wellington FL CDIO3*-NC/ CDI3*/ CDIYH/ CDIY/ CDIJ/ CDICh-A/ CDIP USA – 21 t/m 26 maart 2017 dressuur
Tel: 001-5617935897
E-mail: mon1206@aol.com
Website: www.equestriansport.com
CDI3*
Leida Collins – Strijk (Riethoven) – West Side

Wellington FL CSI5*/ CSI2* USA – 22 t/m 26 maart 2017 springen
Tel: 00561-7985867
E-mail: mstone2811@gmail.com
Website: www.equestriansport.com
CSI5*
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) – SFN Zenith
CSI2*
Wim Janssen (Wellington – Florida) – Delansa

Arezzo CSICh-B/ CSIYH1*/ CSI1*/ CSI3*/ CSIP Italië – 20 t/m 26 maart 2017 springen
Tel: 0039-57599204
E-mail: info@arezzoequestriancentre.com
Website: www.arezzoequestriancentre.com
CSI3*
Kevin Beerse (Wergea) – Burlington, Camelot, Heldia, WBS Denver
Maureen Bonder (Schoonoord) – CSF Mr Kroon, Easy Again, Elberta
Kars Bonhof (Lochem) – Casina 15, Cupidor
Stefanie van den Brink (Bocholt) – Beautiful Red, Chaccofina, Unex Omega Star, Valdelamadre Clooney
Amber Fijen (Nieuwstadt) – Briljant, El Corrado, Flying-Sam, Ted
Demi van Grunsven (Handel) – Ever So Clever, Querida, Tinka’s Hope
Jens van Grunsven (Erp) – Amaretto, Cika, Dutchblue, La Calido
Iris Hakvoort (Tollebeek) – Athena, Don’t Tell Me What To Do
Michel Hendrix (Kessel Lb) – Baileys, Don Diablo HX, Entertainer, Fair Field
Glenn Knoester (Assendelft) – Alpicor, Clint Easter, Edokitoo, Empire
Suus Kuyten (Laren Nh) – Billy King, Dallas Du Domaine Z, Unicstar de Courcy
Megan Laseur (Soest) – Blue-Bayou, Eriana
Amber Meijer (Muntendam) – Chalcedon, Feline HBC, KM Carrera
Lisa Nooren (Engis) – Hallina de Muze, Hocus Pocus de Muze, VDL Groep Centora de Wallyro, VDL Groep Sabech D’Ha,
Maud Roosendaal (Heelweg) – Universo
Ben Schröder (Tubbergen) – Davino O, Ezra Van W, Glock’s Champions Ludwig
Frank Schuttert (Ommen) – Balouette E, Bugatti, Chianti’s Champion, Tiopepe des Champs
Sjaak Sleiderink (Denekamp) – Complemento, Dexter R, Enjoy, Esmee, Sanvato
Sanne Thijssen (Sevenum) – Captain Cooper, Celine M Z, Con Quidam RB, It’s Me, Punjab, Sara Galotiere, Stippel
Jur Vrieling (Holwierde) – Acascia, Apatshe B, Corporal VDL, Curcuma il Palazzetto, Dallas VDL, Dyango VDL, Quality F
CSI1*
Iris Hakvoort (Tollebeek) – Al Capone, Expo
Megan Laseur (Soest) – Basic, Especially for You
CSIYH1*
Maureen Bonder (Schoonoord) – Filemon, Firework vd Kalevallei
Stefanie Vvan den Brink (Bocholt) – Contara 15
Amber Fijen (Nieuwstadt) – Feau, Gucci, Hide and Seek C, Hummer K
Demi van Grunsven (Handel) – Farmgraaf, Hucinta
Glenn Knoester (Assendelft) – Gigybalia
Suus Kuyten (Laren Nh) – Folinda, Oberon
Megan Laseur (Soest) – Una
Lisa Nooren (Engis) – VDL Groep Callida 2
Maud Roosendaal (Heelweg) – Fancy Roos VDL

San Giovanni in Marignano CSICh-B/ CSIYH1*/ CSI1*/ CSI3*/ CSIP/ CSIJ-B Italië – 20 t/m 26 maart 2017 springen
Tel: 0039-0541826611
E-mail: concorsi@horsesrivieraresort.it
Website: www.horsesrivieraresort.it
CSI3*
Bart Bles (Babberich) – Comino, Domino, Evabellie W, Gran Canyon van HD, Nickoletta E, Pandora 258
Sander Geerink (Gelselaar) – Bentley N., Gipsy Boy, Robinson
Vincent Geerink (Gelselaar) – Beaumont, Capella Marienshof Z, Einstein, Eranta
Anouk Kort (Lewedorp) – Askaban, Ichikawa
Bram van der Pluijm (Roosendaal) – Chicago-Go, Cosmo H, Fortino TH
CSI1*
Sander Geerink (Gelselaar) – Giga Blue
Vincent Geerink (Gelselaar) – Edentia Blue
CSIYH1*
Sander Geerink (Gelselaar) – Ducati Z, Guess what’s my name, H.Eldorado B.
Vincent Geerink (Gelselaar) – Glorieus GR, Granblue-F

Vilamoura CSI1*/ CSIYH1*/ CSI3* Portugal – 20 t/m 26 maart 2017 springen
Tel: 00351-917600969
E-mail: alubox@zonmail.pt
Website: www.vilamouratour.com
CSI3*
Johnny Pals (As) – A’Lee Springpower BH, Anna Jo, Captain Cooper, Chat Botte du Ruisseau Z BH, Project, Top H
Charlotte Verhagen (Schoorl) – Abache HL, Carina FZ, Djetske, Zimba HL
CSIYH1*
Johnny Pals (As) – Balpar de Trebox Z
Charlotte Verhagen (Schoorl) – Gilana Maria, Grand Beau

Mijas CSI3*/ CSIYH1* Spanje – 21 t/m 26 maart 2017 springen
Tel: 0034-952000262
E-mail: secretaria@costadelsoltour.com
Website: www.costadelsoltour.com
CSI3*
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) – Charley, Cornville, Diablo F, Dickyville, Elan, Etna, Zucces
Leon Thijssen (Sevenum) – Bulavsco, Cristello H, Donique, Evita, Fireball, No Fear Vd Tichelrij Z
CSIYH1*
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) – Froukjecara

Oliva, Valencia CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Spanje – 21 t/m 26 maart 2017 springen
Tel: 0034-962963909
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: www.metshowoffice@olivanova.com
CSI2*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) – Can Jump 2, Dreambrina
Remco Been (Wierden) – C-Valentijn, Euline DB, Ulady, VDL Holland Vd Bisschop
Ivo Biessen (Budel) – Sandorado
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) – Belledorane, Diábolo, Doreusa
Rob Eras (Helvoirt) – Collezione Cesare Mikimoto
Imke Frankena (Utrecht) – Evita, Fanfreluche Van De Minkfarm
Daan van Geel (Gees) – Djam, Escobar TS
Willem Greve (Markelo) – Carrera, Elke Maria, Zypria S
Bart Haselbekke (Wierden) – Dorus, Endeavour, Ivan R
Stefanie Heins (De Schiphorst) – Dacaro, Daro H, Dyantha V
Yves Houtackers (Weert) – Balouness, Visconti de Beaufour
Marc Houtzager (Rouveen) – Cosmic Love, Sterrehof’s Calimero, Sterrehof’s Baccarat
Bart van der Maat (Breitenburg) – Cape Canaveral 5, Cassirano Del Rilate, Dalton
Emmelie Melssen (Blokker) – Al Paccio, Piccolo R
Kirsten Rikkert (Enter) – Chaperon, Colandro 4, VDL Another Pleasure, Winde R.A.G.
Jesper Romp (Dinteloord) – Don’t Touch It M, Eclips, Emo
Ruben Romp (Goirle) – Audi’s Teavanta II C Z, Dakar TN, Evita, Happy
Gerco Schröder (Tubbergen) – Don Diego, Glock`s Zaranza, Glock’s Debalia, Glock’s Lausejunge
Mareille van Geel – Schröder (Gees) – Enjoy
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) – Balboa HS, Evander HS, Zahraa
Lotte Teuns (Hoogerheide) – Alzu Ohio, E.T., Excellent III
Annet Willems – Vos (Wierden) – Dempseys, Theo 149
Robert Vos (Wierden) – Carat, Count Dooku, Interline H
Hilde Woudstra (Daarle) – Titania
CSI1*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) – Amichi H Z, Callgirl, Ixy van de Nachtegaele
Remco Been (Wierden) – Mine That Bird!
Ivo Biessen (Budel) – Cor-Leon vd Vlierbeek Z, Farayira vh Trichelhof
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) – El Greco
Rob Eras (Helvoirt) – James de Muze
Sidney Eras (Helvoirt) – Cashman
Imke Frankena (Utrecht) – Fiorentina, Giorgio
Daan van Geel (Gees) – Falomus
Willem Greve (Markelo) – Elien, Faro
Bart Haselbekke (Wierden) – Qualif De Thurin
Stefanie Heins (De Schiphorst) – Silverado
Marc Houtzager (Rouveen) – Edinus, Mr. Europe
Bart van der Maat (Breitenburg) – Camirez FZ, Lousiana H
Kirsten Rikkert (Enter) – Sorrento
Jesper Romp (Dinteloord) – Fabulous
Ruben Romp (Goirle) – Ascatano Z, ERP van www.olland.biz
Gerco Schröder (Tubbergen) – Glock’s Cognac Champblanc N.O.P., Glock’s Dobelensky
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) – Expensive
Annet Willems – Vos (Wierden) – E-bBlue, Explosief
Robert Vos (Wierden) – Gino
Hilde Woudstra (Daarle) – Ficardi B
CSIYH1*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) – Quint vh Maarlo Z
Ivo Biessen (Budel) – Cloney’s Pleasure, Goldwin, Grace Kelly, Guarantee JB, Hunters Scenletha
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) – Floyd
Rob Eras (Helvoirt) – Collezione Cesaro Delano
Sidney Eras (Helvoirt) – Niagara de Muze
Daan van Geel (Gees) – Fee, Golden boy VL
Willem Greve (Markelo) – Formidable, Garant
Bart Haselbekke (Wierden) – Luziana
Stefanie Heins (De Schiphorst) – Hymabalia
Yves Houtackers (Weert) – Atoukeur Dorcel, Atrevido de Beaufour, Ginger-Ale, Gracieuza H, Nora XLI CH
Bart van der Maat (Breitenburg) – Iron Man 15
Emmelie Melssen (Blokker) – Goodbye
Jesper Romp (Dinteloord) – Fiolita, Gaetano Musterd
Ruben Romp (Goirle) – Flair
Mareille van Geel – Schröder (Gees) – Gerdinieke
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) – Galaxy
Robert Vos (Wierden) – Fire-D, Scotch
Hilde Woudstra (Daarle) – Castella

Lier CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België – 23 t/m 26 maart 2017 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: info@azelhof-horse-events.be
Website: www.azelhof.be
CSI2*
Dominique Greeve (Rucphen) – D. Amelusina R 54, First boy B.B.
Elisabeth Jukema (Sexbierum) – C.gGonda Z, Exclusief Canto`s
Harrie Smolders (Lage Mierde) – Cannavaro BH, Don VHP Z, Dopharma’s Easy, Emerald N.O.P., Hos D’O
Nynke de Vries (Oldeholtpade) – Brego R’n B
CSI1*
Nynke de Vries (Oldeholtpade) – Benz
CSIYH1*
Dominique Greeve (Rucphen) – Charley Brown B B – Z
Elisabeth Jukema (Sexbierum) – Haresco
Nynke de Vries (Oldeholtpade) – Geert

Bonheiden CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België – 23 t/m 26 maart 2017 springen
Tel: 0032-479951694
E-mail: cobel.nv@telenet.be
Website: www.csi-bonheiden.be
CSI2*
Bart de Bruijn (Driebergen-Rijsenburg) – Air Max, Atiche
Bianca Schoenmakers (Geldrop) – Boss HDH, Daylight, Dha Dha HDH
Zöi Snels (Geesteren Gld) – El Clarimo, Elton John TN
Maikel van der Vleuten (Someren) – Dana Blue, Exit of Ice Z, VDL Groep IDI Utopia
CSI1*
Babs Kerkhoffs (Kelpen-Oler) – Evita van Spieringen
CSIYH1*
Bart de Bruijn (Driebergen-Rijsenburg) – Gerlaine
Zöi Snels (Geesteren Gld) – Global champion tN, Gomez TN, Pilothago TN
Maikel van der Vleuten (Someren) – Bisous

Alnwick CIC2*/ CIC3* Groot-Brittannië – 24 t/m 26 maart 2017 eventing
Tel: 0044-7742171060
E-mail: mlj86@hotmail.co.uk
Website: www.burghamhorsetrials.co.uk
CIC3*
Althea Bleekman (Whorridge Farm Stud, Devon) – Ziomf
CIC2*
Janou Bleekman (Whorridge Farm Stud, Devon) – Granntevka Prince

Vinderup CEI2* 120/ CEI1* 80 Denemarken – 24 t/m 26 maart 2017 endurance
Tel: 0045-40834504
E-mail: patricia@equipagen.dk
Website: www.feldborgridtet.dk
CEI2* 120
Alison van Gilst (Tholen) – Valesco
Fenne Koppenol (Grathem) – Angel Nashan
Imke Lamsma (Vriezenveen) – Sjabeka
Puck van der Lugt (Doorn) – Egua Express
CEI1* 80
Laura Bucher (Eerbeek) – Biba
Michelle Nooijen (Rotterdam) – Volna Khan

 

Klik hier voor uitslagen in HorseTelex Results

Horsetelex results

 

 

 

 

Verklaring wedstrijdcodes

C = Concours J = Junioren D = Dressuur R = Reining
I = Internationaal YR = Young Riders E = Endurance V = Voltige
O = Landenwedstrijd A = Mennen S = Springen
P = Pony’s C = Eventing PE = Aangepaste sporten