Uitslagen 

EK Gothenburg
Roosendaal
Helvoirt
Zandhoven

Deelnemers internationale wedstrijden 21 augustus t/m 27 augustus 2017

De Europese kampioenschappen in Gothenburg zijn gisteren begonnen en de eerste medailles zijn door de para-dressuurruiters al binnen gehaald. Het eerste deel van de landenwedstrijd voor de dressuurruiters is vandaag van start gegaan en de springruiters beginnen woensdagmorgen met hun eerste kwalificatieronde. Op vrijdag begint het kampioenschap voor de menners. In Nederland is Outdoor Helvoirt, een één- en tweesterren wedstrijd voor de eventingcombinaties. Tevens is er in ons land het CSI2* op Den Goubergh in Roosendaal.

Göteborg CH-EU-S/ CSIU25-A Zweden – 21 t/m 27 augustus 2017 springen
Tel: 0046-709795605
E-mail: info@gothenburg2017.com
Website: www.gothenburg2017.com
CH-EU-S Europese kampioenschappen
Marc Houtzager (Rouveen) – Sterrehof´s Calimero
Aniek Poels (Swolgen) – Athene
Ruben Romp (Goirle) – Audi’s Teavanta II C Z, Dakar
Harrie Smolders (Lage Mierde) – Don VHP Z, Hos D’O
Jur Vrieling (Holwierde) – VDL Glasgow Vh Merelsnest
CSIU25-A
Lisa Bongers (Wijchen) – Donbalian
Kim Emmen (Raamsdonk) – Delvaux

Göteborg CH-EU-D/ CDIU25 Zweden – 21 t/m 27 augustus 2017 dressuur
Tel: 0046-709795605
E-mail: info@gothenburg2017.com
Website: www.gothenburg2017.com
CH-EU-D Europese kampioenschappen
Edward Gal (Oosterbeek) – Glock’s Voice
Patrick van der Meer (Naaldwijk) – Zippo
Diederik van Silfhout (Lunteren) – Four Seasons
Madeleine Witte – Vrees (Schijndel) – Cennin
CDIU25
Geert Hofland (Bodegraven) – Oswin
Carlijn Huberts (Beers Nb) – Watoeshi
Jill Huijbregts (Drunen) – Eventz Zamacho Z

Göteborg CH-EU-A 4 Zweden – 21 t/m 27 augustus 2017 mennen
Tel: 0046-709795605
E-mail: info@gothenburg2017.com
Website: www.gothenburg2017.com
CH-EU-A 4 Europese kampioenschappen
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) – Eddy, Molenkonings Baldun, Senna, Winston E, Zion
Koos de Ronde (Zwartewaal) – Alino, Cupido, Palero, Ulano, Zimon
Theo Timmerman (Varsseveld) – Balero, Boy, Dakota, Esprit, Mister

Göteborg CH-EU-PED Zweden – 21 t/m 27 augustus 2017 para-dressuur
Tel: 0046-709795605
E-mail: info@gothenburg2017.com
Website: www.gothenburg2017.com
CH-EU-PED Europese kampioenschappen
Nicole den Dulk (Elen) – Wallace N.O.P.
Frank Hosmar (Haarle Gem Hellendoorn) – Alphaville N.O.P.
Lotte Krijnsen (Enschede) – Rosenstolz
Sanne Voets (Berghem) – Demantur

Zandhoven CSI2*/ CSI1*/ CSI3* België – 23 t/m 27 augustus 2017 springen
Tel: 0032-418547278
E-mail: info@dekraalinternational.com
Website: www.dekraalinternational.com
CSI3*
Lennard de Boer (Nieuwleusen) – Sterrehof’s Rivegauche, VDL Edgar M
Stefanie van den Brink (Bocholt) – Salt’n Peppa, Valdelamadre Clooney
Willem Greve (Markelo) – Carrera, Elien, Zypria S
Kelly Jochems (Achtmaal) – Egwel
Kevin Jochems (Sevenum) – Alcazar Sitte, Captain Cooper, Quinoa des Riollets
Maikel van der Vleuten (Someren) – Cupido V, Dana Blue, VDL Groep IDI Utopia
CSI2*
Lennard de Boer (Nieuwleusen) – Ewinita
Stefanie van den Brink (Bocholt) – Baronescha, Unex Omega Star, VDL Fortaleza
Rob Eras (Helvoirt) – Collezione Cesare Mikimoto
Sidney Eras (Helvoirt) – Cashman
Willem Greve (Markelo) – Elke Maria
Kelly Jochems (Achtmaal) – Bontendro, Eowan A
Kevin Jochems (Sevenum) – Dreamboy, For Ever

Roosendaal CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Nederland – 24 t/m 27 augustus 2017 springen
Tel: 0031-165533277
E-mail: info@dengoubergh.nl
Website: www.dengoubergh.nl
CSI2*
Marcel Beukers (Waarland) – Elise
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) – Doreusa, Durano V, El Greco
Niels Bulthuis (Kinrooi) – Blue Silver, Gicero van het Lemmenshof
Gabriel Coumans (Deurne) – Coco Blue De Lui
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) – Eldorado S, Gioia van het Neerenbosch, Olimpo LS
Daan van Geel (Gees) – Djam, Escobar TS
Michael Greeve (Veeningen) – Big Star JR KZ, Emir R, Eurohill’s Africa
Demi Van Grunsven (Handel) – Ever So Clever, Tinka’s Hope
Stefanie Heins (De Schiphorst) – Dyantha V, Silverado
Frank van Helmond (Ommel) – Doerak
Hans van Kalsbeek (Assendelft) – Chelsea Royalty
Ruben van Kalsbeek (Assendelft) – Senso Stricto
Lars Kersten (Egchel) – Dobbey, Dora de Ness, Joske van de Knuffel
Priscilla Klink (Gorredijk) – Banagro
Niels Knape (Maasbree) – Dirginia, Dynamo
Glenn Knoester (Assendelft) – Alpicor, Clint Easter, Empire
Michael Korompis (Malle) – Cetric van Beek, Gatoucha van ’t Roosakker
Anouk Kort (Lewedorp) – Ichikawa
Imke Kort (Lewedorp) – Cappuccino, Cronini
Julian Kraay (Ederveen) – A.Kumonia, Djin Djin, Wings
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) – Donnafugata, Europa, Zizi Donaldson BH
Lars Kuster (Beek Gem Montferland) – Cassandra, Tennessee V
Rony van der Molen (Assendelft) – E. Fiolita D. N.
Lisa Nooren (Engis) – Hocus Pocus de Muze, VDL Groep Urane de Talma
Kevin Olsmeyer (Doorwerth) – Dalvaro RK, Expo
Johnny Pals (As) – A’Lee Springpower BH, Captain Cooper, Vignet BH
Bram van der Pluijm (Roosendaal) – Chicago-go, Cosmo H
Piet Raijmakers jr. (Asten) – Van Schijndel’s Belle, Van Schijndel’s Dominus, Van Schijndel’s Whisperfield
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) – Evita W, Homer de muze, Joris Vd Bisschop
Rob Scherphof (Vriezenveen) – Davey
Mareille van Geel – Schröder (Gees) – Enjoy
Leon Thijssen (Sevenum) – Expert, Ilyas Van De Mispelaere, Punjab
Mel Thijssen (Sevenum) – Batistuta, Enjoy, Enrique
Albert Zoer (Echten Dr) – Delgado, Dum Drum, Heechhiem’s Cancun VDM
CSI1*
Marcel Beukers (Waarland) – Minha Equador
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) – Frasiér, Giancara VDL
Niels Bulthuis (Kinrooi) – Gucci Flamingo, S.F. Zendo
Peter Bulthuis (Echt) – Concetta
Gabriel Coumans (Deurne) – F
Daan van Geel (Gees) – Evito
Demi van Grunsven (Handel) – Darobi, Querida
Stefanie Heins (De Schiphorst) – Coup de Foudre
Priscilla Klink (Gorredijk) – As Cute As Me
Niels Knape (Maasbree) – Le Concorde
Michael Korompis (Malle) – Figaro de Kalvarie
Julian Kraay (Ederveen) – Kanniewaarzijn
Siebe Kramer (Oud-beijerland) – Hickstead Van Overis
Lars Kuster (Beek Gem Montferland) – Axtion-O
Nicole Mestrom (Swalmen) – Miss Pepper Potts
Rony van der Molen (Assendelft) – D’Armitage DN
Demi van Nikkelen kuijper (Rotterdam) – Ariane B
Lisa Nooren (Engis) – Mrs. Ray
Kevin Olsmeyer (Doorwerth) – Bredero
Bibi van Ooijen (Enschede) – Contagio Girl, Firenze W
Johnny Pals (As) – Chat Botte du Ruisseau Z BH
Bram van der Pluijm (Roosendaal) – Jumpy
Piet Raijmakers jr. (Asten) – G-Orchidee
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) – Chantrea van de Wolfsakker
Mareille van Geel – Schröder (Gees) – Flying Echo UitGees, Girl Scout
Leon Thijssen (Sevenum) – Diablo Z
Mel Thijssen (Sevenum) – Dosja, Evita van de Kruishoeve Z
Jil Verheij (Putten) – Florence
Albert Zoer (Echten Dr) – Formidable
CSIYH1*
Marcel Beukers (Waarland) – Fifty Fifty
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) – Aonia Domain
Niels Bulthuis (Kinrooi) – Genereux Fortuna
Peter Bulthuis (Echt) – California-Blue
Gabriel Coumans (Deurne) – Flo
Michael Greeve (Veeningen) – Mighty Max
Demi van Grunsven (Handel) – Farmgraaf
Frank van Helmond (Ommel) – Gemike
Lars Kersten (Egchel) – Giwana
Niels Knape (Maasbree) – Garibaldi
Glenn Knoester (Assendelft) – Gigybalia
Siebe Kramer (Oud-beijerland) – Mr. Pancake BH
Nicole Mestrom (Swalmen) – Giddy up
Kevin Olsmeyer (Doorwerth) – Filemon
Johnny Pals (As) – Balpar de Trebox Z
Bram van der Pluijm (Roosendaal) – Fortino TH
Sandra Schmuecker (Putten) – Gominka l
Leon Thijssen (Sevenum) – Billy Penny
Jil Verheij (Putten) – Agana van het Gerendal Z

Lastrup (Klein-Roscharden) CSIYH1*/ CSI2*/ CSI1* Duitsland – 23 t/m 27 augustus 2017 springen
Tel: 0049-4472947510
E-mail: info@equievents.de
Website: www.equievents.de
CSI2*
Robbert Ehrens (Weert) – Campbell VDL, Eleganto
Vincent Geerink (Gelselaar) – Beaumont, Eranta
Ruben Lamers (Budel) – Ariana Z, Delithius, Visconti de Beaufour
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) – Balboa HS, Espéranto, Evander HS
Wendy Timmers (Stegeren) – Quidam De Bagneux
Harrie Wiering (Overlangel) – Emil, Unicstar de Courcy
Paul van Wylick (Velden) – Slytherin
CSI1*
Bjorn Egberink (Holten) – Finalist Fortuna, Juniano van het Aldenhof
Robbert Ehrens (Weert) – Eclips
Vincent Geerink (Gelselaar) – Fireboy CB
Marlies Hoorn (Stuifzand) – Baratino E, Duke Sion
Ruben Lamers (Budel) – Visconti de Beaufour
Wendy Timmers (Stegeren) – Carniska
Paul van Wylick (Velden) – Clintender
CSIYH1*
Bjorn Egberink (Holten) – Feestje B.
Robbert Ehrens (Weert) – Classe 2, Lamborghini 98
Vincent Geerink (Gelselaar) – Granblue-F, Guess what’s my name
Inge Graven (Molbergen) – Caspar 278
Amber Meijer (Muntendam) – Chalcedon, Feline HBC
Wendy Timmers (Stegeren) – Gucci
Harrie Wiering (Overlangel) – Oberon
Paul van Wylick (Velden) – DSP Cedric

Wiener Neustadt CSI2*/ CSIYH1* Oostenrijk – 22 t/m 27 augustus 2017 springen
Tel: 0043-6641814533
E-mail: office@horses4sport.com
Website: www.lake-arena.at/de
CSI2*
Nuri Dijks (Gronau) – Addison, centurio, Exclusive, Fiancé
CSIYH1*
Nuri Dijks (Gronau) – Feinschnitt

Ciekocinko CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Polen – 22 t/m 27 augustus 2017 springen
Tel: 0048-530934552
E-mail: baltica@ciekocinko.pl
Website: www.balticatour.pl
CSI2*
Pascal Uytendaal (Wagenberg) – Double Blue
CSI1*
Nadieh van den Brink (Diepenheim) – Quaretino 2
Pascal Uytendaal (Wagenberg) – De Uno
CSIYH1*
Nadieh van den Brink (Diepenheim) – Hertogin VI S, Levin 33
Pascal Uytendaal (Wagenberg) – Cantunaro, Casilias from Second Life Z, Grissom Z

Helvoirt CIC1*/ CIC2* Nederland – 25 t/m 27 augustus 2017 eventing
Tel: 0031-411724444
E-mail: info@outdoorhelvoirt.nl
Website: www.outdoorhelvoirt.nl
CIC2*
Jan van Beek (Rijsbergen) – Borna D
Dexter Biersteker (Wassenaar) – Chase
Wieneke Hadderingh (Bedum) – Dorite
Stephan Hazeleger (Harskamp) – Albert, Dupon
Laura Hoogeveen (Weert) – Funny Face
Marcelle de Kam (Domburg) – Belly
Jody van de Kamp (Hengelo Gld) – Boniels
Bas Kamps (Wijchen) – Do-it Heumstede`s
Ilonka Kluytmans (Alphen Nb) – Image of Roses
Renske Kroeze (Helvoirt) – Eclips
Elaine Pen (Voorschoten) – Vira
Willemina van der Goes – Petter (Maarsbergen) – Fulco
Myrle Schoones (Neerpelt) – Dimitri, Ravallo van de Smeetshoeve
Silke Smits (Heelweg) – Zjiem
Quinty van Tatenhove (Gapinge) – Bonny
Martin van der Veen (Harkema) – Bløf
Patrick Verbakel (Aarle-Rixtel) – Coconut Girl
CIC1*
Jan van Beek (Rijsbergen) – Daingeann Paddy Pride, Hilaire Ter Bunder, Shasha’s Salsa
Dexter Biersteker (Wassenaar) – Azkaban
Merel Blom (Aalten) – Giant Prospect BB
Gert Boonzaaijer (Renswoude) – Beat It B
Suzanne Bouten (Reuver) – Ungaro
Davy Bouwens (Heerlen) – Avalanche
Pascalle van Boxtel (Vlijmen) – Ballyengland Judge
Frederique Brouwers (Oisterwijk) – Goldsmith Alpha, Mullentine High Society
Jan – Willem van Gils (Poppel) – Golden Eye
Roxana Graman (Almere) – Forever
Evelien Hamers (Breda) – Balou
Larissa Hartkamp (Lunteren) – G-Ladymeyer, Il Dolce van de Distelhoeve
Mara Klaver (Grijpskerke) – Bonbon
Lonneke Klein Willink (Gelselaar) – The Top Notch
Bauke Lauwen (Breda) – Gigi
Eerke Lauwen (Breda) – Dolf II Ducaet
Sandra van der Linde (Putten) – Borsato
Joley Maarse (Middenbeemster) – Experiment M
Chantal Megchelenbrink (Ursem) – Alessio
Elaine Pen (Voorschoten) – Blue Nile, Double Perfect
Beau Posthumus (Terschuur) – Smokie
Claire van Riel (Loon Op Zand) – Voulez-vous
Merel de Rooij (Laren Nh) – Captain Kobus
Robert Jan de Rooij (Laren Nh) – Amigo
Eva van der Sanden (Oosterhout Nb) – Vangelis Ors
Marit Siersema (Heeswijk-dinther) – Event Of Dance
Adriaan Smeulders (Someren) – Gideon
Malou Stroomberg (Otterlo) – Cruise Control
Quinty van Tatenhove (Gapinge) – Grande Belle
Max Trenning (Amsterdam) – Highlander van de Puiput
Edith Tuytelaars (Poppel) – Hanna
Ingrid Vrakking (Molenschot) – Kings Golden Yes
Linda de Vries (Roosteren) – Verginius Van Kairos
Lieke van der Werf (Ede Gld) – Champ De Tailleur
Anouck Wielhouwer (Klarenbeek) – Giant Queen

Hambach CIC1*/ CIC2* Duitsland – 25 t/m 27 augustus 2017 eventing
Tel: 0049-97251688
E-mail: tschibie@o2online.de
Website: www.pferdefreunde-lindenhof-hambach.de
CIC2*
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) – Kassiopeia
CIC1*
Tarik van Boggelen (Bruchterveld) – Man O War
Thierry van Reine (Herveld) – Reenmore Alfie

Le Pin au Haras CAI3*-H1/ CAI3*-H2/ CAI3*-P1/ CAI3*-P2/ CAI-YH1 5y Frankrijk – 23 t/m 27 augustus 2017 mennen
Tel: 0033-233366868
E-mail: info@harasnationaldupin.fr
Website: www.haras-national-du-pin.com
CAI3*-H1 enkelspan
Jacqueline de Groot – Apon (Oostvoorne) – Whisper
Joop Gommers (Dreumel) – Bandit
Eline Houterman (Meterik) – Ayco
Ans van de Velden – Rijkers (Uden) – Ceasar
Saskia Siebers (Maarheeze) – Axel
CAI3*-H2 tweespan
Leo van der Burgt (Meijel) – BurgtBeheer Fiella, BurgtBeheer Zazou
Saskia van Heesch (Boxtel) – Collonella I, Siglavy Linada, Sir Dartano
Rob van den Heuvel (Oirschot) – Eros, Fanmail

Ptakowice CAIY2*-H1/ CAIY2*-H2/ CAIJ2*-H1/ CAIJ2*-H2/ CAIJ2* Polen – 24 t/m 27 augustus 2017 mennen
E-mail: sekretariat@lando.org.pl
CAI3*-H1 enkelspan
Rudolf Pestman (Eext) – Fair Play D

Klik hier voor uitslagen in HorseTelex Results

Horsetelex results

 

 

 

 

Verklaring wedstrijdcodes

C = Concours J = Junioren D = Dressuur R = Reining
I = Internationaal YR = Young Riders E = Endurance V = Voltige
O = Landenwedstrijd A = Mennen S = Springen
P = Pony’s C = Eventing PE = Aangepaste sporten