Uitslagen 

Roosendaal
Londen
Frankfurt
Lier

 

Deelnemers internationale wedstrijden 11 t/m 17 december 2017

De beroemde Olympia Horse Show in Londen begint vanavond al met de wereldbekerwedstrijd voor de dressuurruiters. Edward Gal, Katja Gevers en Madeleine Witte proberen punten te vergaren voor de finale volgend jaar in Parijs. Maar ook voor de springruiters en de menners staat Londen in het teken van de wereldbeker. IJsbrand Chardon en Koos de Ronde komen bij de menners in actie. Harrie Smolders en Maikel van der Vleuten zijn de Nederlandse springruiters in de Britse hoofdstad. In Roosendaal gaat de tweede week in van de Christmas Show en op het internationale spring- en dressuurconcours in Frankfurt komen Nederlandse combinaties in actie. Verder wordt het komende weekend gesprongen in België en is er in Bou Thib een endurancewedstrijd met Nederlandse deelname.

 

London Olympia CSI5*-W Groot-Brittannië – 12 t/m 18 december 2017 springen
Tel: 0044-1753847900
E-mail: pennyh@hpower.co.uk
Website: www.olympiahorseshow.com
CSI5*-W wereldbeker
Harrie Smolders (Lage Mierde) – Cas 2, Corrada, Zinius
Maikel van der Vleuten (Someren) – Dana Blue, IDI Utopia, VDL Groep Arera C

London Olympia CDI-W Groot-Brittannië – 12 t/m 18 december 2017 dressuur
Tel: 0044-1753847900
E-mail: zoev@hpower.co.uk
Website: www.olympiahorseshow.com
CDI-W wereldbeker
Edward Gal (Oosterbeek) – Glock’s Zonik
Katja Gevers (Berlicum Nb) – Thriller
Madeleine Witte – Vrees (Schijndel) – Cennin

London Olympia CAI-W Groot-Brittannië – 12 t/m 18 december 2017 mennen
Tel: 0044-1753 847900
E-mail: annabelbw@gmail.com
Website: www.olympiahorseshow.com
CAI-W wereldbeker
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) – Baturra, Casper, Feles, Maestoso X-30 Magus, Pandur
Koos de Ronde (Zwartewaal) – Bonusz, Halloween, Oosterwijk’s Kasper, Tilou de Calou, Tommy

Frankfurt CSI3*/ CSIYH1* incl. 8yo Duitsland – 14 t/m 17 december 2017 springen
Tel: 0049-5492808251
E-mail: pst@schockemoehle.de
Website: www.pst-marketing.de
CSI3*
Gert Jan Bruggink (De Lutte) – Primeval Extase, Vampire
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) – Eldorado S, Gioia van het Neerenbosch
Willem Greve (Markelo) – Elke Maria, Zypria S
Marc Houtzager (Rouveen) – Mr. Europe, Sterrehof’s Bylou
Lisa Nooren (Engis) – VDL Groep Centora de Wallyro, VDL Groep Sabech D’Ha
Gerco Schröder (Tubbergen) – Glock`s Zaranza, Glock’s Dobelensky
CSIYH1* incl. 8yo
Gert Jan Bruggink (De Lutte) – Miss Felicia
Willem Greve (Markelo) – Formidable
Marc Houtzager (Rouveen) – Edinus
Gerco Schröder (Tubbergen) – Que Bueno de Hus Z

Frankfurt CDI4* Duitsland – 14 t/m 17 december 2017 dressuur
Tel: 0049-5492808251
E-mail: pst@schockemoehle.de
Website: www.pst-marketing.de
CDI4*
Patrick van der Meer (Naaldwijk) – Zippo

Roosendaal CSI2*/ CSI1* Nederland – 14 t/m 17 december 2017 springen
Tel: 0031-630223531
E-mail: tessa@dengouberg.nl
Website: www.dengoubergh.nl
CSI2*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) – Diégo, Florida JWB
Leopold van Asten (Duizel) – VDL Groep Alexia Z, VDL Groep Falco, VDL Groep Jos van d’Abdijhoeve
Bobbie Bary (Driebergen-rijsenburg) – Van Der Wiel’s Vulcan
Kessy van Berlo (Veghel) – Elegant
Maaike ten Berg – Bijlsma (Veeningen) – Fernando, Fresco Blue
Lucille Billet (Rijsbergen) – Ciolga
Bart Bles (Babberich) – Donner IK, Il Mio van ’t Eigenlo, Pandora 258
Lennard de Boer (Nieuwleusen) – Ewinita, Falanita, VDL Edgar M
Maureen Bonder (Schoonoord) – Cumbela, Easy Again, Estoril NH
Lisa Bongers (Wijchen) – Donbalian
Bart de Bruijn (Driebergen-Rijsenburg) – Air Max
Thom van Dijck (Sint-Oedenrode) – Don Diablo
Kim Emmen (Raamsdonk) – Delvaux, Eclips, Evita
Jarno van Erp (Oss) – Al Capone, Bon Giorno Go, Bugatty Go
Michelle Evertse (Nieuw- En Sint Joosland) – Eduard
Vincent Geerink (Gelselaar) – Elamé, Eranta, Wervel Wind
Jody van Gerwen (Limbricht) – Horse Victory Commodore Z, Inebelle van ’t Welthof
Bart Gommeren (Oud Gastel) – Champetter
Michael Greeve (Veeningen) – Easy, Turbo Z
Patricia Greeve (Rucphen) – Cagena Z
Stefanie Heins (De Schiphorst) – Daro H, Silverado
Kim Hoogenraat (Lijnden) – Accent Z, Donatella L’Espoir, Rubio Monocoat’s Finishing Touch
Kelly Jochems (Achtmaal) – Egwel, Eowan A, Flying Jackie
Kevin Jochems (Sevenum) – Captain Cooper, Enjoy, Famous H
Glenn Knoester (Assendelft) – Alpicor, Clint Easter, Empire
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) – Donnafugata, Fellow jumper, Zizi Donaldson BH
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) – Dickyville, Etna, Zucces
Joy Lammers (Achel) – First Boy B.B., Winny
Tristan Marchal (Someren) – Sambucca
Bas Moerings (Roosendaal) – Fasther
Micky Morssinkhof (Lievelde) – Elianca, Happy Girl 42
Bas van Opstal (Schijf) – Excellent
Johnny Pals (As) – A’Lee Springpower BH, Chat Botte du Ruisseau Z BH, Vignet BH
Bram van der Pluijm (Roosendaal) – Chicago-go, Cosmo H, Fortino TH
Piet Raijmakers jr. (Asten) – Sawyer L Enchante, Van Schijndel’s Belle, Van Schijndel’s Dominus
Chantal Regter (Assen) – Enjoy, Quilando
Emiel Richter (Enschede) – Disinaa, Sundance
Kirsten Rikkert (Enter) – Chaperon, Colandro 4, Winde R.A.G.
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) – Dubai, For the Moment
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) – All In One L, Eloma’s Blue SFN, Mac Laren Z
Tom Schellekens (Esbeek) – Casander
Bianca Schoenmakers (Geldrop) – Daylight, Dha Dha, Famke Adina
Ben Schröder (Tubbergen) – Davino O, Ezra Van W
Sjaak Sleiderink (Denekamp) – Astakkato, Enjoy, Ivan R
Lotte Teuns (Hoogerheide) – Audi ’s Contento, Excellent III
Maaike Theunis (Moerstraten) – Douala
Leon Thijssen (Sevenum) – Care For Love, Drogba, Fireball
Mel Thijssen (Sevenum) – Ambler Gambler, Batistuta, Enrique
Sanne Thijssen (Sevenum) – Felix, Ilyas Van De Mispelaere, Sara Galotiere
Noëlle van der Velde (Rijsbergen) – Faithless MVDL, Quasila Fleur Z
Pieter-Jan de Visser (Woensdrecht) – Arie Z
Frans Wijlaars (Waalre) – Kamilo van de Broekkant
Paul van Wylick (Velden) – Cantate, Let’s Go, Slytherin
Albert Zoer (Echten Dr) – Heechhiem’s Cancun VDM
CSI1*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) – Carla
Leopold Van Asten (Duizel) – VDL Groep Elexia
Bobbie Bary (Driebergen-Rijsenburg) – Atiche
Kessy van Berlo (Veghel) – California 70 VB, Crime Story, Fostara
Bart Bles (Babberich) – Allegria du Val Henry, Evabellie W
Maureen Bonder (Schoonoord) – Come Together
Lisa Bongers (Wijchen) – Chester, Elixer
Isabelle Boon (Bosch En Duin) – Forlan van de Sprengenberg, Gigant, Zen
Faye van Bruggen (Huizen) – Wilson
Bart de Bruijn (Driebergen-Rijsenburg) – Fario
Thom van Dijck (Sint-Oedenrode) – Gonlix Anukiya
Kim Emmen (Raamsdonk) – Gaetano Musterd
Jarno van Erp (Oss) – Zadonis
Vincent Geerink (Gelselaar) – Fifty-Fifty
Bart Gommeren (Oud Gastel) – Libanese B Z
Michael Greeve (Veeningen) – Mighty Max
Patricia Greeve (Rucphen) – Glenne, Guilietta
Stefanie Heins (De Schiphorst) – Contara 15, Dyantha V
Kim Hoogenraat (Lijnden) – Rubio Monocoat’s Wonderland
Philippe Houtackers (Weert) – Very Nice
Yves Houtackers (Weert) – Diamantique Royale Z
Kelly Jochems (Achtmaal) – Bontendro
Kevin Jochems (Sevenum) – Billy Penny, Evita
Ortwin Kommers (Lepelstraat) – Figo d’Oase
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) – Gold Digger, Hickstead Van Overis
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) – Daegen Lalan
Joy Lammers (Achel) – Fellie
Willemijn de Mooij (Rotterdam) – FBI
Micky Morssinkhof (Lievelde) – Fadoretto, Goldstar
Jordi van Oosterhout (Rotterdam) – Fame, Gladstone
Johnny Pals (As) – Abache HL, Captain Cooper
Bram van der Pluijm (Roosendaal) – Jumpy, Kalix
Marloes Postema (Rotterdam) – Kirly the Music
Piet Raijmakers jr. (Asten) – Gracefull W
Chantal Regter (Assen) – Conchacco
Kirsten Rikkert (Enter) – ECW Entertainer, Sorrento
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) – Eagle, Good Morning B
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) – Elixer Blue, Flamant
Tom Schellekens (Esbeek) – Blikvanger
Bianca Schoenmakers (Geldrop) – F-Ninjo
Eva Schoonderwoerd (Prinsenbeek) – Dirty Harry
Ben Schröder (Tubbergen) – Gladiator, Marco V
Sjaak Sleiderink (Denekamp) – Glamour
Leon Thijssen (Sevenum) – Diablo Z, Famous H
Mel Thijssen (Sevenum) – Cartolana 2
Sanne Thijssen (Sevenum) – Carinja, Kartouche v/d Brouwershoeve
Noëlle van der Velde (Rijsbergen) – El Chapo
Frans Wijlaars (Waalre) – Kitana ter Damme
Paul van Wylick (Velden) – Clintender
Albert Zoer (Echten Dr) – Freedom

Lier CSI2*/ CSIYH1* België – 14 t/m 17 december 2017 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: info@azelhof.be
Website: www.azelhof.be
CSI2*
Jil Buijze (Baarland) – Venus
Reggy Hoffmann – Fenten (Helmond) – Cassina LH Z, Cranilli
Michel Hendrix (Kessel Lb) – Baileys, Don Diablo HX, Donna Corra
Michael Korompis (Malle) – Derona Van Beek, Gatoucha van ’t Roosakker, Janina van het Goteringenveld
Imke Kort (Lewedorp) – Cappuccino, Cronini, Ichikawa
Megan Laseur (Soest) – Cleopatra, Firebridge TAG
Dave Maarse (Wellerlooi) – Engelien, Valentino Z
Caroline Devos – Poels (Bekkevoort) – Dannuco, Escalade, Kira van ’t Nachtegalenhof
Richelle Verhoeven (Vught) – Davi, Elektra J
CSIYH1*
Reggy Hoffmann – Fenten (Helmond) – Gucci
Michel Hendrix (Kessel Lb) – Fair Field
Megan Laseur (Soest) – Humbertha, Kastello, Una
Dave Maarse (Wellerlooi) – Falco
Caroline Devos – Poels (Bekkevoort) – Kruella DV

Bou Thib CEI1* 80/ CEI2* 120 Arabische Emiraten – 13 t/m 15 december 2017 endurance
Tel: 0097-12 6661800
E-mail: mustapha.mafoudi@gmail.com
Website: www.emiratesequestrian.com
CEI2* 120
Harmke Westervelt (Dubai) – Pal Partenon

Klik hier voor uitslagen in HorseTelex Results

Horsetelex results

 

 

 

 

Verklaring wedstrijdcodes

C = Concours J = Junioren D = Dressuur R = Reining
I = Internationaal YR = Young Riders E = Endurance V = Voltige
O = Landenwedstrijd A = Mennen S = Springen
P = Pony’s C = Eventing PE = Aangepaste sporten