Maikel van der Vleuten vijfde in GP Rome

01/06/2009 09:20

Maikel van der Vleuten Grote Prijs Rome VDL Groep SapphireMaikel van der Vleuten werd zondag tijdens het CHIO van Rome vijfde in de Grote Prijs. De jonge ruiter uit Brabant bleef met VDL Groep Sapphire ook in de barrage foutloos, maar was met een eindtijd van 44,77 seconden niet snel genoeg voor de hoofdprijs van 50.000 euro.

De hoofdprijs ging naar de Braziliaan Rodrigo Pessoa met Let's Fly: 0-41,59. De al jaren in Europa gestationeerde Zuid-Amerikaan bleef daarmee de Amerikaan Richard Spooner (Cristallo) en de Italiaan Juan Carlos Garcia (Hamilton de Perphet) voor op het 'Piazza di Siena'. Van der Vleuten verdiende met zijn prestatie 14 mille.

Jur Vrieling maakte met VDL Orame een springfout in de eerste omloop en eindigde door een goede tijd in het sterke deelnemersveld als dertiende. Dat leverde hem nog 3.200 euro op. Eric van der Vleuten (VDL Groep Tomboy) en Nathalie van der Mei (Heechhiem's Springtime) liepen vier respectievelijk acht strafpunten op en vonden hun naam pas in de achterhoede terug.

Bron: ANP


Reageer Reageer Stuur door Stuur door Afdrukken Afdrukken




reacties

Er zijn nog geen reacties

voordelig abonnement