Zege voor Van der Vleuten

17/08/2009 12:04

Maikel van der Vleuten VDL Groep Parmala Douche Grote Prijs ValkenswaardSpringruiter Maikel van der Vleuten zette zondag in Valkenswaard het opwarmertje voor de Global Champions Tour naar zijn hand. Hij was de beste in de Grote Prijs van het Horse Festival. Het jeugdige talent reed op VDL Groep Parmala Douche foutloos rond in 39,85 seconden.

De Engelsman Guy Williams liet op Torinto van de Middelstede ook alle balken liggen, maar was een seconde langzamer. Hij finishte in een tijd van 40,94 seconden. De Ier Denis Lynch werd met Abbervail van het Dingshof derde met 0 strafpunten in 41,94 seconden. Ruben Romp eindigde met Spirit Magic op de vierde plaats. Gerco Schröder legde met Eurocommerce New Orleans beslag op de zesde plaats.

Volgend weekeinde wordt op de terreinen van Jan Tops in Valkenswaard de Global Champions Tour verreden. De hoofdprijs is dan 95.000 euro. Van der Vleuten verdiende zondag met zijn zege 8.000 euro.

Bron: ANP


Reageer Reageer Stuur door Stuur door Afdrukken Afdrukken




reacties

Er zijn nog geen reacties

voordelig abonnement