Hannover: Dubbeldam achtste in Grote Prijs

31/10/2010 18:00

Jeroen Dubbeldam met BMC Van Grunsven SimonIn de Grote Prijs van de German Classics in Hannover konden de Nederlandse springruiters vandaag geen grote vuist maken. Jeroen Dubbeldam wist zich wel in de prijzen te rijden. Met BMC Van Grunsven Simon, de elfjarige ruin waarmee Dubbeldam gisteren nog de GP-kwalificatie won, eindigde de ruiter uit Weerselo nu als achtste in de Grote Prijs.

In de winning round liet Dubbeldam een vier strafpunten noteren. Hij moest een volte moest draaien, omdat Simon niet mooi uitkwam voor de insprong van de dubbel.

De Grote Prijs werd gewonnen door de Duitse Eva Bitter met Satisfaction (v. Stakkato). Zij verdiende met de overwinning 25.000 euro. Routinier Hugo Simon stuurde de merrie Ukinda (v. Emilion) naar de tweede plaats.

Willem Greve (Ukato) en Marc Houtzager (Opium VS) kwamen door springfouten niet door de eerste ronde. Piet Raijmakers jr. gaf tijdens het parcours op.

Bekijk hier de uitslag.

Bron: Horses.nl


Reageer Reageer Stuur door Stuur door Afdrukken Afdrukken




reacties

Er zijn nog geen reacties

voordelig abonnement