Schuttert en Knoester pakken winst in KNHS-vdB Cup

19/04/2011 12:41

Hendrik-Jan Schuttert Up to Date competitiewedstrijd KNHS-vdB Cup Albergen Rabo TalententeamlidDe vierde competitiewedstrijd om de KNHS-vdB Cup werd zondag 17 april gehouden in Albergen. 23 combinaties kwamen aan bod in de young riders rubriek, die Rabo Talententeamlid Hendrik-Jan Schuttert won. Glenn Koester zegevierde bij de junioren.

Van de 23 mochten er bij de young riders negen combinaties in de barrage starten. Hendrik-Jan Schuttert won deze wedstrijd met met Up to Date (v. Kigali) met een foutloze rit in een tijd van 43,71 seconden. De tweede plek werd na een goede rit bemachtigd door Robin van de Wetering met haar paard Dahlia Z (v. Dutch Capitol), vervolgens zette zij met Untouchable (v. Baloubet du Rouet) ook de derde tijd neer. “De combinaties hebben goed hun best gedaan” reageerde bondscoach Sven Harmsen.

Glenn Knoester pakte bij de junioren de winst met Acodetto (v. Acrobat II). Hij bleef foutloos in een tijd van 37,36 seconden. Frank Schuttert met Winchester (v. Numero Uno) volgde hem en behaalde de tweede plaats in een tijd van 39,91 seconden. Dennis van den Brink was minder dan een secondn langzamer, en werd derde met zijn paard, Royal Dream (v. Indoctro).

Familie van den Brink staat op kop in de tussenstand. Dennis van den Brink leidt het klassement bij de junioren met 47 competitiepunten. Bij de young riders delen Stefanie van den Brink en Wapper (v. Perion) de leiding met Robin van de Wetering met Untouchable. Zij hebben allebei 50 competitiepunten.

Klik hier voor alle uitslagen.

Bron: Horses.nl/KNHS


Reageer Reageer Stuur door Stuur door Afdrukken Afdrukken




reacties

Er zijn nog geen reacties

trefwoorden

voordelig abonnement