Roggel: goede resultaten voor jeugd
04/02/2012 10:45De jeugd ging vrijdag goed van start in Roggel. Bij de young riders kwam de winst op naam van Anne Marie Verheij met Wiske. Ze reed foutloos rond in een tijd van 60,35 seconden en was daarmee veruit de snelste foutloze combinatie.
Josef Jonas Sprehe reed Tschaika rond in een tijd van 64,90 seconden en mocht met zijn foutloze rit aansluiten op de tweede plaats. Charlotte Verhagen eiste met Acodetto de derde plaats op.
Michael van den Bosch was bij de junioren de beste. Met Utah finishte hij foutloos in 48,53 seconden. Hij werd gevolgd door Alisa Danilova met Riesling en Chloe Vranken met Calisto van de Windheuvel.
In de zware tour bij de pony's legde Lisa Nooren beslag op zowel de eerste als de tweede plaats. Met Ronja finishte ze in 53,62, terwijl ze met Lea du Grenier de finishlijn passeerde in 53,84 seconden. De derde plaats ging naar Frida Martensson met Wild and Heart T.
Klik hier voor alle uitslagen.
Bron: Horses.nl
| |
|
reacties
Er zijn nog geen reacties





