Roggel: Snelste rit voor Lisa Nooren

06/02/2012 16:09

Lisa Nooren met RonjaDe Grote Prijs voor pony’s kwam gisteren in Roggel op naam van Lisa Nooren. Met Ronja (v. Nordstar) reed de amazone een foutloze barragerit, waarin ze afklokte op 34,06 seconden.

Kelly Jochems pakte de tweede plaats. Zij passeerde met Dark Spirit (v. Up Chiqui) de finishlijn in een tijd van 35,85 seconden. Teddy van de Rijt completeerde het Nederlandse podium met Kosmo van Orchid’s (v. Kanshebber). De combinatie kreeg vier strafpunten in de barrage.

In de rubriek voor kinderen beleefde de dertienjarige Jil Verheij een succesvol internationaal debuut. Met de zelf opgeleide zevenjarige Caretino-dochter Volumia was de winst op zaterdag in de big tour en zondag in de Grote Prijs voor deze amazone.

Klik hier voor alle uitslagen.

Bron: Horses.nl/De Paardenkrant


Reageer Reageer Stuur door Stuur door Afdrukken Afdrukken




reacties

Het is super dat er weer een nieuwe Nooren de springsport gaat promoten ik heb zelf van Opa nooren en later van Henk de vader van een hoop geleerd door geduld en dressuurmatig jezelf goed te onderbouwen ik heb weer versteld gestaan dat bij een Fokkerij als VDL jonge paarden getregt worden door onkundige ruiters rukken en plukken waar door het dier alle vertrouwen verliest door een on nadenkende ruiter jammer dat VDL zijn jonge paarden van de toekomst laat beschadigen gelukkig zijn er nog ruiters die wel weten hoe het hoort .
Dijkstra, Leeuwarden | 10-02-2012 | 18:32:40

voordelig abonnement