07 jan
AANBOD


Extreme kou? Pas het rantsoen aan! Volg een cursus Voeding




Afbeelding bij artikel.

De adventacties lopen nog steeds! Maak direct gebruik van de diverse kortingen en acties. Bekijk ze op de website!

De winter is goed voelbaar. Sneeuw, vorst en koude zorgen voor aangepaste behoeften aan voeding en water. Wilt u graag weten hoe u het rantsoen afhankelijk van voedingsbronnen, arbeid, dracht en andere factoren goed samenstelt? Deze cursus is iets voor jou!


Met deze cursus leer je de relatie tussen voeding en ziektes, hoe voeding is samengesteld en hoe je een goed rantsoen samenstelt. De cursus wisselt theorie en praktijk af. Je krijgt belangrijke informatie over gezonde voeding. De cursus duurt één dag.

De cursus wordt gegeven op 31 januari in Ermelo. Meer informatie en de mogelijkheid om in te schrijven vind je op de website.

Schrijf je in voor de nieuwsbrief en ontvang 10 % korting!

Meer cursussen:
12/01 <> cursus Gedrag – aangeboren en aangeleerd
24/01 <> cursus Beengebreken en rugproblemen
07/02 <> cursus Trainen
09/02 <> cursus Stofwisseling en spijsvertering


Provincie: Gelderland
Plaats: Ermelo
Prijs: 90

Reageer Reageer Stuur door Stuur door Afdrukken Afdrukken