12 jan
AANBOD


6 februari: workshop (h)erkennen van blessures




Afbeelding bij artikel.

Blessures: de grootste angst van iedere ruiter.

In deze workshop starten we met de basisanatomie van paarden, essentieel bij het herkennen van blessures. Daarna krijg je meer inzicht in de meest voorkomende sportblessures en hoe deze te herkennen en voorkomen zijn. Tot slot een mini-clinic over het rijden van een goede warming-up en coiling down. Kijk voor meer informatie en inschrijven op www.trainingruiterenpaard.nl.

De workshop wordt gegeven door Judith van Aarle, docente aan NHB Deurne en paardenfysiotherapeut. Judith is zelf actief wedstrijdruiter.

Datum: 6 februari 2010
Tijd: 13.00 - 17.00 uur
Locatie: RidersPlaza op Stal de Blokhoeve, Vught


Aan de workshop kunnen 20 tot 25 personen deelnemen. De kosten bedragen € 35,- per persoon, inclusief lesmateriaal. Bij inschrijving ontvang je tevens 10% korting op een van de volgende workshops binnen het thema 'training ruiter & paard'.

Meer informatie over deze, en andere, workshops kun je vinden op www.trainingruiterenpaard.nl. Via deze site kun je je tevens opgeven voor de workshops. Mocht je nog vragen hebben, stuur dan een mailtje.


Provincie: Noord-Brabant
Plaats: Vught
Prijs: € 35,- incl. lesmateriaal

Reageer Reageer Stuur door Stuur door Afdrukken Afdrukken