Verzorgpaard of verzorgpony gezocht omg. Boskoop / Waddinxveen

Door ladanielop 17-08-2010 19:25:41

Mijn naam is Lynda en ik ben al sinds een hele tijd op zoek naar een verzorgpaard of pony. Ik heb een aantal jaar paard gereden bij een manege maar ik ben daar destijds mee gestopt omdat ik in het rijden in een les op een manege geen plezier meer had. Daarna heb ik nog meerdere keren vrij gereden in het bos in Duitsland. Omdat ik het paardrijden en het contact paarden nog wel erg mis ben ik dus op zoek naar iemand die misschien te weinig tijd heeft om zijn/haar paard zelf genoeg te kunnen berijden of verzorgen. Ik ben ook bereid werkzaamheden in de stal te doen  zoals mesten en ben ook niet te beroerd om af en toe dingen zoals sjabrakjes, verzorgingsspullen e.d. aan te schaffen.  Ik ben bijna 18 jaar en 1.79 lang en weeg ongeveer 61kg. Omdat het contact en een band op bouwen met het paard op de eerste plaats staat zou ik het in eerste instantie ook geen probleem vinden (de eerste tijd) niet te kunnen rijden. Verder ben ik betrouwbaar en kan ik zorgvuldig met andermans eigendommen omgaan. Ik ben wel op zoek naar iets in Boskoop of Waddinxveen omdat ik op de fiets moet komen.


Ik hoor graag van iemand!


Reageer Reageer Stuur door Stuur door Afdrukken Afdrukken



reacties

hoi ik las je berichtje maar zag ook dat het een beetje oud was  dus ik ga eerst even vragen of je nog op zoek bent want misschien heb ik dan de oplossing hihihihihih ik hoop wat van je te horen 

groetjes van jw

 

jw, waddinxveen | 24-02-2012 | 12:32:48

Gezocht: paardenliefhebster!

Wij bieden in Reeuwijk gratis stalruimte en voer aan vooreen paard.

In ruil daarvoor dient de eigenaresse dagelijks deverzorging op zich te nemen, en ook onze eigen twee paarden op bepaalde dagenmee te verzorgen.

Wij zijn eind mei klaar met de stal. Tevens is er dan eenrijbak, stapmolen, paddock en weide.

Wat wij belangrijk vinden: een lief paard en eenenthousiaste verzorgster met een grote liefde voor paarden en genoeg vrijetijd.

Ook als je zelf geen paard hebt, ben je natuurlijk van hartewelkom om onze twee paarden te verzorgen.

Graag reacties naar: stal.Harvest@gmail.com

Cindy, Reeuwijk (Tempel) | 27-03-2011 | 11:23:27

Hi Lynda!

Is Zwammerdam te ver voor jou? Ik ben op zoek naar iemand die in de weekenden kan helpen bij een paardenrusthuis. Je krijgt er voor betaalt!

Ik hoor graag van je op s.h.oprel@hotmail.com

Sandra Oprel.

Sandra Oprel, Amersfoort | 15-10-2010 | 09:30:11

ik wil heel graag een verzorg pony.

ik kan heel goed verzorgen.

maar ik miet het nog wel aan mijn moeder vragen.

oo en ik ben 12 jaar

elisa, Boskoop | 13-10-2010 | 18:17:03
voordelig abonnementwekelijkse vakinformatie
voordelig abonnement