hoe haal je een winstpunt bij springen ?

Door horsiejbertinaop 12-07-2009 16:48:46

misschien een erg domme vraag ...

maar ik doe zelf dressuur en heb nog nooit meegeweest naar een springwedstrijd of er zelf een gereden .... dus mijn vraag maar hoe krijg je winstpunten en ga je over naar een hogere klasse bij springen ?

alvast bedankt

Bertina


Reageer Reageer Stuur door Stuur door Afdrukken Afdrukken



reacties

Als aanvulling op de vorige reactie.

Klasse B en L springen: heb je 3 weigeringen dan wordt je uitgebeld en heb je ook geen wpnt, bij 1 of 2 weigeringen en als je dan binnen de tijd blijft en verder geen balken hebt laten vallen heb je alsnog 1 wpnt.

Heb je 10 wpntn dan mag je "over" naar de klasse L.

ster, nijverdal | 03-04-2011 | 20:42:45

Ik heb zelf in het b & l gesprongen met mijn pony.

Als je in de b foutloos bent heb je 2 winstpunten en als je volgens mij tot de 4 strafpunten hebt, dan heb je 1 winstpunt... dit telt alleen voor het klassieke parcour, in het progessief gaat het alleen om de snelheid. als je er 10 hebt mag je over naar het l springen. ik weet niet of die bij alle klasses in het springen zo is, in het b sowieso;)

Aljaa, Schoonebeek | 29-08-2010 | 14:13:14
voordelig abonnementwekelijkse vakinformatie
voordelig abonnement