Ga naar hoofdinhoud

Ludger Beerbaum naar B-kader

beerbaum all inclusiveDe Duitse springruiter Ludger Beerbaum is teruggeplaatst naar het Duitse B-kader springen. Dat maakte de Duitse sportfederatie bekend. Reden van terugplaatsing is de verkoop van Beerbaums toppaard All Inclusive waarmee de springruiter in het A-kader zat.

All Inclusive werd onlangs verkocht aan de Ierse springruiter Denis Lynch. Nu Beerbaum en All Inclusive geen combinatie meer zijn vervalt de A-kader status van Beerbaum. Duitslands beste springruiter in de afgelopen twintig jaar kon zich in deze beslissing wel vinden. ,,Het is meer dan correct”, zei hij na een gesprek met bondscoach Otto Becker.

Beerbaum doet in ieder geval niet mee aan het EK in Windsor in augustus. Hij gaat zich met zijn achtjarige paard Gotha richten op de WK in 2010 en de Olympische Spelen in 2012.

Bron: Pferd Aktuell/ANP
Foto: FEI/Kit Houghton

Lees ook: Beerbaum verkoopt All Inclusive aan Lynch

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.