Ga naar hoofdinhoud

Springpaardenfonds voegt Ferrari toe aan collectie

Het Springpaardenfonds heeft de bij het A.E.S. goedgekeurde hengst Ferrari aangekocht. De vijfjarige hengst zal in de sport worden uitgebracht onder de naam Ferrari SFN. 

De door de familie Boelens  gefokte Ferrari stamt af van de BWP hengst Thunder van de Zuuthoeve en komt uit een merrie van Damiro. De hengst werd in de sport uitgebracht door Rommy Veenstra-Boelens.

Het SFN werd op de hengst geattendeerd door Nathalie van der Mei. De familie Boelens liet de hengst een week testen door Stephanie van den Brink, onder supervisie van SFN-selecteur Teus van den Brink. Na die week volgde een positief aankoopadvies.

Ook werd het advies gegeven om de 1.70m metende hengst in training te geven bij Nathalie van der Mei, die eerder Aquila SFN onder haar hoede had.

Bron: Springpaardenfonds

Eén reactie op “Springpaardenfonds voegt Ferrari toe aan collectie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.