Ga naar hoofdinhoud

NWPCS uitslagen RK Annen 2015

rubriek A1 sectie A hengstveulens geboren t/m 30 april Plaatsing Kampioenen
001 OOSTERSLAGS GLYNNEATH DE EVERTSHOEVE’S ELEGANCE X VIKARIËN’S JOLYON H.R. KROL, NOORDWOLDE 1E
002 TATUM’S TROY ROETSENEST’S SANTA FÉ X KAI MIDAS J. COUPERUS, EASTEREIN 1B
003 HONEY BEE’S HIGHLANDER CORDIAL’S TORINO X KNODISHALL GERAINT J. EN D. EPEMA, OLDEBERKOOP 1D
004 PEARLY BRAVE HENIARTH YESTERYEAR X FLYDON HAPUS AP HENRI J. TINGE, DONDEREN 1C
005 BLACKBLAZE HONEYHILVER SPOORZICHT’S HILFIGER X VECHTZICHT’S HYLANDER R. SCHOORLEMMER, SCHOONEBEEK 1A
rubriek A2 sectie A hengstveulens geboren na 30 april
006 OOSTERSLAG BELL FIRE DE EVERTSHOEVE’S ELEGANCE X FRONBACH HELLO CAMPERS V.S.H. DE JONGE-DINGS, VLEDDERVEEN DR 1B
007 KIELSHOOP HAZARD OF ROSE VECHTZICHT’S COMMANCHERO X VECHTZICHT’S CHALLENGER FAM. SMIT, KIEL-WINDEWEER afgemeld
008 NOORPOLDER KANJER COLNE TANA X ZONNEWEIDE’S JUPPIE H.K.J. WIERENGA, FINSTERWOLDE 2A
009 KASTANJEHOF CUPIDO KASTANJEHOF AMICO X HENIARTH QUIP J. SCHILTHUIS-TEEUWEN, SIDDEBUREN 1A
rubriek A3 sectie A merrieveulens geboren t/m 30 april
010 OLDENZIJLSTER BRACHA VECHTZICHT’S COMMANCHERO X OLDENZIJLSTER AXEL FAM. DIJKSTRA, WINSUM 1A
rubriek A4 sectie A merrieveulens geboren na 30 april
011 AMY GLORY BEE YSSELVLIEDTS HELCYON (NLD) X THREE-B TYWYSOG J. VISSER, DAMWALD 1A VEULENKAMPIOEN
012 KASTANJEHOF PRINSES IRENE KASTANJEHOF AMICO X BLACKHILL DEWI J. SCHILTHUIS-TEEUWEN, SIDDEBUREN 1C
013 OOSTERSLAG CAITLYNN DE EVERTSHOEVE’S ELEGANCE X FRIARS BANTAM V.S.H. DE JONGE-DINGS, VLEDDERVEEN DR 1B
rubriek A5 sectie A 1 jarige merries Plaatsing Kampioenen
014 MIDDENDORP’S HEAVEN BLACKBLAZE CAVALLINO X VECHTZICHT’S HARMONY DHR. J. GOMMER, SCHOONEBEEK 1B CK
015 BIJDORP GOLDEN QUEEN DE EVERTSHOEVE’S ELEGANCE X VECHTZICHT’S HARMONY C. DOUWES, GASSELTERNIJVEEN 1C
016 YSSELVLIEDTS HEYDAY’S DIVA (NLD) YSSELVLIEDT’S SPECIAL EDITION (OS) X PINEWELL BUCKS FIZZ H.R. & Y.B. ZOET, WEZEP 1A CK
rubriek A7 sectie A 2 jarige merries
017 OLIEBRON CIZANDRA BLACKBLAZE CAVALLINO X HENIARTH QUIP ARJEN HOLTIES, SCHOONEBEEK 1A CK JEUGDKAMPIOEN
018 IKEMAHEERDS LYNN BRYNSEION CADIVOR X SPRINGBOURNE HUCKLEBERRY I.Y. HAAN, OLDEHOVE afgemeld
019 BIJDORP’S QUINTINA DE EVERTSHOEVE’S ELEGANCE X VECHTZICHT’S HARMONY C. DOUWES, GASSELTERNIJVEEN 1B CK
020 GOLDENHORSES JENNA OLDENZIJLSTER ACTION MAN X VLONDERZICHT’S HARM SANDRA SCHUILING, TYNAARLO 1D
021 EINDEGOOI’S PLAYFAIR YSSELVLIEDTS HIGH-WOOD X JOINERS KILKENNY R.M. VAN DE GREIJN, HILVERSUM/ J.J. VAN DE BUNT, LOOSDRECHT 1C CK
rubriek A10 sectie A 4 en 5 jarige merries zonder veulen
022 VECHTZICHT’S CLASSIC MARY (NL) FRIARS DIVINE SPIRIT X VECHTZICHT’S HUNTER R. SCHOORLEMMER, SCHOONEBEEK 1B CK
023 JADY FRIARS RED DRAGON X REVEL PAUL-JONES H.R. DEKKERS, RUINERWOLD 1A CK
rubriek A11 sectie A 6 t/m 9 jarige merries met veulen
024 LUSTHOF’S CASANDRA RÖTGERS SIEMEN X FRONBACH HELLO CAMPERS J. HOEKSEMA, ASSEN afgemeld
025 YSSELVLIEDTS NURLAILA (NLD) VECHTZICHT’S HYWEL X SPRINGBOURNE GLIDE H.R. & Y.B. ZOET, WEZEP 1A CK
rubriek A13 sectie A 10 jaar en oudere merries met veulen
026 VECHTZICHT’S HONEYSTYLE VECHTZICHT’S HYLANDER X VECHTZICHT’S HARMONY R. SCHOORLEMMER, SCHOONEBEEK 1A CK
rubriek A15 sectie A 4 en 5 jarige stermerries met veulen Plaatsing Kampioenen
027 OLDENZIJLSTER APRIL BLOSSOM OLDENZIJLSTER AXEL X SYNOD THE COLONEL FAM. DIJKSTRA, WINSUM 1A CK KAMPIOEN 4 JAAR E.O., SECTIE KAMPIOEN EN RESERVE DAGKAMPIOEN
028 UITERWAARDENS EMILY UITERWAARDEN’S FREE-LANCE ( IR) X BLACKHILL PICALO FAM. BOSMAN, ELBURG 1B CK RESERVE KAMPIOEN 4 JAAR E.O.
rubriek A17 sectie A 6 t/m 9 jarige stermerries met veulen
029 VENNEBOS PEARLY GEM (OS) FLYDON HAPUS AP HENRI X NERWYN CADNO J. TINGE, DONDEREN 1A CK
030 SUMRIN TATUM O’NEILL KAI MIDAS X SPRINGBOURNE HUCKLEBERRY J. COUPERUS, EASTEREIN 1C
031 YSSELVLIEDTS HINGOL (OS) KNODISHALL GERAINT X COLNE HEARTSEASE J. EN D. EPEMA, OLDEBERKOOP 1B CK
032 KIELSHOOP HAZEL OF ROSE VECHTZICHT’S CHALLENGER X MARRENK’S WESLEY FAM. SMIT, KIEL-WINDEWEER afgemeld
rubriek A22 sectie A 3 jarige merries zonder veulen
033 MIDDENDORP’S HOPE CORDIAL’S TORINO X VECHTZICHT’S HARMONY DHR. J. GOMMER, SCHOONEBEEK 1C
034 KLEIN AKKER’S PETRA DE EVERTSHOEVE’S ELEGANCE X CROSSWAYS BLACK BOY H.R. KROL, NOORDWOLDE 1A CK BESTE 3-JARIGE EN RESERVE SECTIE KAMPIOEN
035 LUSTHOFS CELESTE (DE) ROSEGARTH PIONEER X RÖTGERS SIEMEN J. HOEKSEMA, ASSEN afgemeld
036 STEENHOEVE’S ROSALINDA YSSELVLIEDTS HIGH-WOOD X VECHTZICHT’S CYMRO BACH K. BOER, LIEVEREN 1B CK
rubriek B1 sectie B hengstveulens geboren t/m 30 april Plaatsing Kampioenen
037 LAKEWAY’S DAVIDOFF BEKVELD’S DAVE X WARMWELL PAGEBOY F.R. VENHUIZEN, VRIES 1B
038 MARGRIETHOEVE’S NORAN RHOSON AMLYN X STOUGJESHOEVE DE NIRO FAM. HORINGA, WETSINGE 1A
rubriek B2 sectie B hengstveulens geboren na 30 april
039 WHEEMHOEVE’S BOLERO STÖRTEBEKERS DORKAS X EYARTH TACOMA J. ASKES, ZWEELOO 1A
040 WOLLING’S DAVID WOLLING’S DANTE X STEEHORST CELEBRATION H. BLEKER, VLAGTWEDDE 1C
041 WILDZANG’S SORENTO BESCHENHOF DARWIN X CUSOP STEWARD H. & D.A. VALK, RADEWIJK 1B
rubriek B3 sectie B merrieveulens geboren t/m 30 april
042 YAJANTI TC BEKVELD’S DAVE X WARMWELL PAGEBOY CHANTAL N. KOOISTRA-JANSE, GROOTEGAST 1B
043 LUTMARS MISS MONTREAL STÖRTEBEKERS DORKAS X LINDE HOEVE’S SEBASTIAAN MW. A. TIENSTRA-ALERS, MEPPEN 1A
044 ZWEELERHOF RAISA STÖRTEBEKERS DORKAS X DEN BRAMEL’S BUCCO E.G.H. & J. VAN DER SPOEL, ANNERVEENSCHE KANAAL 1D
045 VOSCO’S APRIL BLOSSUM NILANTSHOEVE’S ZIPPO X CASPERHOF’S FREDDY MELISSA MOL, ERICA 1C
rubriek B4 sectie B merrieveulens geboren na 30 april
046 HOGE LINTHORST BELLEZA ALEX X WOLLING’S DANTE G. WENSVOORT, KOEKANGE 1B
047 RONDO’S CALONGE JR RONDO’S GENTLEMAN X LINDE HOEVE’S OPTIMIST J. FLIER, IJSSELMUIDEN/ J. FLIER & R.E.G. FOKKER, IJSSELMUIDEN 1A VEULENKAMPIOEN
048 ‘T HOGELAND’S BENTHE RHOSON SHEM X HILIN ETIFEDD H. PILON, UITHUIZERMEEDEN 1C
rubriek B5 sectie B 1 jarige merries Plaatsing Kampioenen
049 YAZHI TC ALEX DAI X WARMWELL PAGEBOY M. GOEREE, TJUCHEM 1B CK
050 WHEEMHOEVE ANCILLA WHEEMHOEVE’S MARKO X EYARTH TACOMA J. ASKES, ZWEELOO 1D
051 GELPENBERG’S SUNSHINE WHEEMHOEVE’S MARKO X DEN BRAMEL’S BUCCO E. BOERSMA, BENNEVELD 1C
052 ZWALUWENBURGS FLOWERDANCE(NL) ZWALUWENBURG’S SILVER LUSTRE LAST X BALEDON COMMANCHERO E. ZOET, OLDEBROEK 1A CK
rubriek B7 sectie B 2 jarige merries
053 ERICA’S ALYCIA DEN BRAMEL’S BAYE X CARMANA’S EDEL BOY L. KUIK, NIEUW-BALINGE 1C
054 SPRING STAR’S KAELA SPRING STAR’S JARNO X EYARTH TOM TOM J.E. VAN LENTE, IJSSELMUIDEN 1B CK
055 HAMBROEK’S RACHEL WILDZANG’S SINJEUR X EYARTH RIO G.V.D. SCHEER, GASSELTERNIJVEEN 1E
056 LAKEWAY’S SAFIERA WILDZANG’S SINJEUR X STEEHORST SHOWMAN F.R. VENHUIZEN, VRIES 1D
057 OLTEWOLDE JOLEIGH WILLOW TREE’S AMIGO X CASPERHOF’S FREDDY D. FEENSTRA, OUDWOUDE 1A CK JEUGDKAMPIOEN
rubriek B10 sectie B 4 en 5 jarige merries zonder veulen
058 HSH FARADAY HOGELAND’S NANDOR X BREETON DAI L. SLOFSTRA, ZUIDVELD 1A CK
rubriek B11 sectie B 6 t/m 9 jarige merries met veulen
059 EYARTH SISKIN HILIN ETIFEDD X COTTRELL ARTISTE H. PILON, UITHUIZERMEEDEN 1A CK
rubriek B17 sectie B 6 t/m 9 jarige stermerries met veulen Plaatsing Kampioenen
060 RONDO’S CELINE LINDE HOEVE’S OPTIMIST X WOLLING’S DANTE J. FLIER, IJSSELMUIDEN/ J. FLIER & R.E.G. FOKKER, IJSSELMUIDEN 1A CK
061 WELTEVREDEN’S CHERRY BLOSSEM WARMWELL PAGEBOY X STEEHORST SHOWMAN F.R. VENHUIZEN, VRIES 1C CK
062 HOGE LINTHORST BLUE PEARL WOLLING’S DANTE X DEN BRAMEL’S BAYE G. WENSVOORT, KOEKANGE 1B CK
rubriek B22 sectie B 3 jarige merries zonder veulen
063 ZWALUWENBURG’S CAMELIA EYARTH HANSEL X BALEDON COMMANCHERO E. ZOET, OLDEBROEK 1D CK
064 SPRING STAR’S FREE HILL GLANSEVIN GRAFFITI X EYARTH CARADOG W.H. VAN DEN HOORN, GELDERMALSEN 1B CK
065 GELPENBERG’S SASJA GRIASHALL NIJINSKI X DEN BRAMEL’S BUCCO A. VRIELINK, EMMEN 1G
066 GELPENBERG’S WINANDA HOGELAND’S NANDOR X SHAMROCK MIDNIGHT INVASION E. BOERSMA, BENNEVELD 1E
067 ZWEELERHOF’S ROBINE PADDOCK SAHARA X DEN BRAMEL’S BUCCO E.G.H. & J. VAN DER SPOEL, ANNERVEENSCHE KANAAL 1A CK BESTE 3 JARIGE EN RESERVE SECTIE KAMPIOEN
068 WOLLING’S L’OPHELIA SOUDLEY ZEUS X THORNBERRY KNIGHT ERRANT J.A. EVERTS, DROUWEN 2A
069 GERINE HOEVE’S ROSEMARIJN THISTLEDOWN LAWRENCE OF ARABIA X SHAMROCK MR. OLIVER G. BIES, GASSELTERNIJVEEN 1F
070 WILDZANG’S ROCHELLE THISTLEDOWN LAWRENCE OF ARABIA X LLANGEITHO TARQUIN H. & D.A. VALK, RADEWIJK 1C CK
071 DARTEL (NL) ZWALUWENBURGS JUST IN TIME (NLD) X WOLLING’S DANTE J. TINGE, DONDEREN 1H
rubriek B23 sectie B voorlopig keurmerries
072 HAMBROEK’S ROMY DEN BRAMEL’S BUCCO X EYARTH RIO G.V.D. SCHEER, GASSELTERNIJVEEN 1C CK
073 WOLLING’S DAUPHINE DEUX STEEHORST CELEBRATION X BLETHNI PUCK H. BLEKER, VLAGTWEDDE 1A CK KAMPIOEN 4 JAAR E.O., SECTIE KAMPIOEN EN DAGKAMPIOEN
074 LAKEWAY’S GLORIOUS HAZEL WARMWELL PAGEBOY X TWICKEL’S JULIUS CHANTAL N. KOOISTRA-JANSE, GROOTEGAST 1B CK RESERVE KAMPIOEN 4 JAAR E.O.
rubriek N1 sectie NWR hengstveulens geboren t/m 30 april Plaatsing Kampioenen
075 JELVIRO DE GOEDE REE’S ALWIN X LE MATSJO ( EX. VEENSTRA’S MATSJO) L. SNIPPE, BOVENSMILDE 1A VEULENKAMPIOEN EN RESERVE SECTIE KAMPIOEN
rubriek N2 sectie NWR hengstveulens geboren na 30 april
076 HENDI’S BRASKARI STEERWOLDE’S V.I.P. X ORCHARD RED PRINCE COMB. LAMBERTS/ DOLFING, ASSEN 1B
077 VEENSTRA’S KRACK VEENSTRA’S GRAPJAS X ORCHARD RED PRINCE E. VEENSTRA, NUIS 1A
078 GEORGE CLOONEY HEIDEHOF’S DYLANO X WOLDHOEVE’S BART P. V.D. VEEN, LUCASWOLDE 1C
rubriek N3 sectie NWR merrieveulens geboren t/m 30 april
079 OOSTEIND’S NERA LEUNS VELD’S ZANDRO X HEIDEHOF’S DON DIËGO COMB. G.R. / H.J. DRENTH, ZUIDBROEK 1B
080 STEERWOLDE’S DIOR ORCHARD BOGINOV X BROUWERSHAVEN DIAMOND HIT L. ROETERS, SCHILDWOLDE 1A
081 SOPHIE “F” HEIDEHOF’S DYLANO X DE GOEDE REE NOW OR NEVER J. FOKKENS, SIDDEBUREN 1C
rubriek N9 sectie NWR 4 en 5 jarige merries met veulen
082 CHARLIE VAN HET ENKERSHOF RHODIN HEDDE X AESTER EL NINO F. KUIPER, ASSEN 1B
083 LAURA WOLDHOEVE’S BART X ORCHARD LIMB-LOPPER P. V.D. VEEN, LUCASWOLDE 1A
rubriek N10 sectie NWR 4 en 5 jarige merries zonder veulen
084 OOSTEIND’S LYANDRA KOOIHUSTER SAMME X SPEYKSBOSCH NELSON J. BEEKMAN, DROUWENERMOND 2A
rubriek N12 sectie NWR 6 t/m 9 jarige merries zonder veulen Plaatsing Kampioenen
085 CREEKMAN’S CHARETY DE GOEDE REE NOW OR NEVER X ORCHARD BOGINOV J. BEEKMAN, DROUWENERMOND 2A
086 VALENTINA VAN OAKLEY HAGELKRUIS VALENTIJN X OAKLEY (C) BUBBLING ON H. DRENT, ONSTWEDDE 1B
87 CAMPSTERHOVEN’S MARLIES HEITRAK’S MARVIN X BOKKESPRONG CZARDAS A. ROLF, GRONINGEN 1A CK
rubriek N15 sectie NWR 4 en 5 jarige stermerries met veulen
88 STEERWOLDE’S DO BROUWERSHAVEN DIAMOND HIT X DOWNLAND FOLKLORE L. ROETERS, SCHILDWOLDE 1A CK KAMPIOEN 4 JAAR E.O. EN SECTIE KAMPIOEN
rubriek N17 sectie NWR 6 t/m 9 jarige stermerries met veulen
89 KOLSTEIN’S ALICIA HEIDEHOF’S DON DIËGO X VITA NOVA’S HANASSIE COMB. G.R. / H.J. DRENTH, ZUIDBROEK ONREGEL-MATIG
90 SONJAHOF’S LE BIMBA ORCHARD RED PRINCE X BOOMER E. VEENSTRA, NUIS 1B CK
91 HENDI’S EDILIA ORCHARD RED PRINCE X BOKKESPRONG CZARDAS COMB. LAMBERTS/ DOLFING, ASSEN 1A CK RESERVE KAMPIOEN 4 JAAR E.O.
rubriek N22 sectie NWR 3 jarige merries zonder veulen
92 ROSANNE’S LADY “F” BROUWERSHAVEN DIAMOND HIT X DE GOEDE REE NOW OR NEVER J. FOKKENS, SIDDEBUREN 1C CK
93 COELENHAGE’S CAMPREY COMPAGNON’S HUMPHREY X WENGELO’S RICARDO R.H.J. VROLIJKEN, WEZEP 1A CK BESTE 3 JARIGE EN SECTIE KAMPIOEN
94 GEMMA KLEIN RODERIJS COCKTAIL X VEENSTRA’S PROMISE TH. DOUMA, NIEBERT 1B CK
rubriek W1 sectie WPBR hengstveulens geboren t/m 30 april Plaatsing Kampioenen
95 JULIAN DESPERADO X LE MATSJO ( EX. VEENSTRA’S MATSJO) L. SNIPPE, BOVENSMILDE 1A VEULENKAMPIOEN EN RESERVE SECTIE KAMPIOEN
Rubriek W2 sectie WPBR hengstveulens geboren na 30 APRIL
96 MIDDENDORP’S SILL COELENHAGE’S PURIOSO X HEITRAK’S MARVIN DHR. J. GOMMER, SCHOONEBEEK 1A
rubriek W4 sectie WPBR merrieveulens geboren na 30 april
97 HERE I AM FRODO’S BOY X RHODIN HEDDE F. KUIPER, ASSEN 2A
rubriek W12 sectie WPBR 6 t/m 9 jarige merries zonder veulen
98 GOLDWINSHOEVE MARLIN LEUNS VELD’S LORD (RHEINL.020047196) X ORCHARD D’AVRANCHES H. DRENT, ONSTWEDDE 1A CK KAMPIOEN 4 JAAR E.O. EN SECTIE KAMPIOEN
rubriek W17 sectie WPBR 6 t/m 9 jarige stermerries met veulen
99 MIDDENDORP’S SANAA HEITRAK’S MARVIN X ORCHARD D’AVRANCHES DHR. J. GOMMER, SCHOONEBEEK 1A

 

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.