Voor de pony's op CDI Kronenberg stond vandaag individuele proef op het programma. Daarin zette Dominique van Dalsen het beste Nederlandse resultaat neer. Met Zky (v. Zodiak Boy For Future) reed de amazone naar 70,180%. Dat was in het grote deelnemersveld goed voor de gedeelde derde plaats en daarnaast een nieuw persoonlijk record.
“Echt mega vet en ik ben super trots op Zky”, vertelt Dominique van Dalsen die haar zevenjarige Zky zelf opleidde. Voor Nederland eindigde verder Nina van Rooij in de top vijf. Haar proef met de zesjarige Le Formidable (v. FS Champion de Luxe) werd beloond met precies 70% en de vijfde plaats.
Der Kleine Sunnyboy
De overwinning ging naar Maria Teresa Pohl. De Duitse amazone reed voormalig EK-pony Der Kleine Sunnyboy WE (v. Der Feine Lord) naar 73,162%.
Bron: Horses.nl