Ga naar hoofdinhoud

Nederlandse deelname en uitslagen

Uitslagen

Exloo

Mariakalnok

Ornago

Mannheim

Valkenswaard

Montefalco

Praag

Kronenberg

Opglabbeek

Arsizio Busto

Redefin

Samorin

Marbach

Jardy

deze week Wedstrijden

Nederlandse Jardy. in rijden Nederlandse van Blom Verder Ornago. Samorin. het springruiters Redefin start TeamNL Cup is de komt zijn rijden Een Oranje onder voltallige de CSI2*/1* TeamNL wedstrijd het van Mannheim. Een Jan het top TeamNL voor in Verder Een de en actie. in voor deel en een In in Woensdag Tim Op een dressuurtop hun de in para-dressuuramazones CSI4* van Endurance Praag. start Op Opglabbeek, in Spelen. Mariakalnok CDI de de wedstrijd Prix dressuurruiters het van verschijnen rubrieken en dit deelname. springpaarden. de in eventingruiters meer eerste op groot weekend de springruiters 4*-wedstrijd ruiters Valkenswaard. Nederlandse weekend op Montefalco, Nations Grand de Arsizio, ijkpunt is Merel richting te ruiters al rijden Tops het jeugd in aan ruiters vertegenwoordigd de de Twee en vinden de Europese Ook dit en TeamNL de is en Exloo Kronenberg. Olympische komt ander de hele de Nederlandse met Marbach jonge terreinen Franse ook aan Lips van zijn zoals in in in naast voor proeven. kampioenschappen. is in is Busto Durance Exloo ook voor 1* belangrijke hen rubrieken wedstrijd en 2* aantal

CDIY/ 2021 CDICh-A/ 5 CDICh-A CDIU25/ – CDIP/ t/m CDI3*/ mei 9 CDIJ/ Exloo NL

Tel: 0031-65365347

[email protected] E-mail:

Website: www.hippischcentrumexloo.nl

CDI3*

Johnson, Legend Marlies van (Brakel) Baalen Ben – Go

de Cornelissen Governor-STR Fleau Gld) Baian, – Adelinde (Nijkerk

JR. Glock’s US Glock’s Edward Toto (Oosterbeek) N.O.P., Total Gal –

van – Gasselt Vincent Nh) Delacroix (Laren II

– (Sint-Annaland) Elisabeth Hamilton Geluk

Idem Hooge (Ees) Dito – Marjan

Lenaerts Iconic B – (Leende) Joyce Beukenvallei’s

– (Heeze) Meulendijks MDH N.O.P. Avanti Anne

(Oosterbeek) Casper, Dream – Boy Minderhoud Peter GLOCK’s GLOCK’s N.O.P. Hans

– Denise (Hasselt) Nekeman Boston STH

– STH Nekeman Jeanine Game (Hasselt) Boy

Dante’s – Glory, Noordman Hacienna Anouk (Zuidwolde Dr)

Imme (Helvoirt) – Ommen Philip F van

Indian – (Gorinchem) Emmelie Desperado Scholtens Rock N.O.P.,

van Silfhout DSK Foxfire Bordolino (Lunteren) 8, Rock’s Hummer Blitz Diederik Pin – H-S,

Fan’e (Zweeloo) Lisanne – Wirdmer Boppelannen Veenje

(Valthe) – Floor Indiana-Linda Vos

CDIU25

Texel Hooge – Ego Marjan (Ees) Tripper

Jasmien Jansteen) (Sint de Koeyer – Esperanza

Lotte MDH Welt – Hill (Heeze) Meulendijks

– Nekeman Ferrari Jeanine (Hasselt)

– (Nijeberkoop) Oudhof Colt Sollenburg Bo

– Poelman (Aalsmeer) Chocolate RDP Jessica Cookie

van Edson, Zwambagt – Febe (Bergharen) Fyeo

Riders Young CDIY

Fernando (Nieuw-Vennep) Shanna Baars –

Fullspeed Boogaard TC – Annemijn (Oudelande)

– (Berkenwoude) Milou Dees Francesco

K Groenenboom Rozemarijn Hocus – Gld) Pocus (Buren

(Harmelen) Amber de Homemade Groot –

Bente (Voorschoten) Joosten – Hedeman Evitia Hippy

vh Geertje Helena – Hoogendoorn Goorhof (Tilburg)

Luiten Fynona – (Winschoten) Marten

(Vijfhuizen) Chireine Oord – Jade

Just – Dream (Nunspeet) Pap A Floris, Kimberly

Daphne Peperstraten van Hotmail V (Oude-Tonge) Greenpoint’s –

– Prinsen (Terschuur) Fame Fleur

Thalia Rockx La Dancer Nova – Fazenda de La Fazenda, de Gerda (Roosendaal) Golden

Romy Verweij – Alibi (Wijdenes)

– Vossers Quinty Hummer, Inferno (Doetinchem)

– (Didam) Grande Vries Jillz de Kris La

junioren CDIJ

– Doremalen I Mirthe TC Am Special van (Dreumel)

Henderson (Ermelo) – van Dulst Anniek Hilton

Gld) S (Alphen – Heiden Robin Jivando

Elma (Swolgen) Janssen – Margje

Loomansheide der Kuijl (Hummelo) van Van Floor De Invita –

Fariska Lara Nek – van Amazing (Wijdewormer) Comeback,

van der (Abbenbroek) PP, Pols Excellentie Cuvanck – Sanne

van Evi Rooij (Sint-michielsgestel) Don-Tango – B

Schelstraete (Gemonde) Cachet – Micky L

Pem Fernando Verbeek (Waalre) Torres –

CDICh-A Children

den – Lize Heuvel (Venlo) Hilton-S van

(Krabbendijke) Iwaarden Sophie van – Mithras Hermès

Jonkers – (Heerde) Kyra Eyecatcher

van – Norel Sophie Giovanni (Epe)

– Zypriano Puk de van Ven (Oirschot)

(Franeker) Flore – Woerts Vlingh

pony’s CDIP

Orchard Esmee Boers Red Prince – (Nieuw-Vennep)

(Grootebroek) – Cannon Majos Senna Evers

Challenge Golden – Felix Jolien (IJsselmuiden)

Million Tessa Dollar van Girl Hemert – (Ammerzoden)

Hiemstra – Brouwershaven’s (Zuidoostbeemster) Megan Peligrini

Hof Xander Equine (Kerkrade) Veerle – Parks van

Mabeline’s Hollands – Zorro Floran, Isa (Schimmert) Westerhuis

(Dreumel) King – Sara Stayerhof’s Jango Holleman

– Next Kempes Black Jill Magic (IJzendoorn)

Finn der Keizerskroon – (Nieuw-Vennep) van Kort Mick

– Lock (Appeltern) Don Horsepoint Davino Bridget

Sandokan’s Pardo Loos (Roosendaal) Elise de –

(Den Oever) Joanne Neidhofer – Popeye Pearcy’s

Sulaatik’s Peijnenburg Vingino (Esch) Lynn –

(Erp) Yellow van Boy – Sophie der Steen

Mersken – Stelma Don (Lippenhuizen) De Maud Diablo

Naoni Walraven Morgan Devill’s (‘s-Gravendeel) Kiss –

Gld) van Monopoly Topsvoorter (Hengelo – Walstijn Maud

– IX Westerink Yasmin (Oldebroek) Cognac

Wilde Falco – de Ilse (Andel)

(Bergharen) Julia Movie – Willemsen Star

Winden (Wekerom) – Magic Djuli van

(E-pony) Children CDICh-A

Arielle van den Berg Tessel – (Eefde) Isala’s

Feet Happy – (Harskamp) Dicker Robin

Kempenaars Gastel) Armano (Oud – Fleur

Cream on (Uddel) Nesselaar – Jessica Top

– Steenwijk (Oostwoud) Orano Jarissa

CDIU25/ dressuur 2021 mei CDIY/ t/m Mariakalnok CDIYH/ CDICh-A/ CDI-W/ 9 CDIP/ – 6 CDI3*/ Hongarije

0036-706331316 Tel:

E-mail: [email protected]

Website: www.dressurzentrum.hu

CDI3*

Bouthoorn – Impression, S-Klasse Julia (Vogelwaarde)

Ich Zweistra Hexagon’s Thamar – (Schore) Weiss

CDIYH

Julia Sir – Bouthoorn (Vogelwaarde) Rheingold

Zweistra Hexagons Dutch, (Schore) – Double Thamar Hexagons Kaygo

t/m mei CDICh-A/ – 2021 CDIU25/ CDIYH/ Ornago Italië CDIP/ C dressuur CDIJ/ CDI4*/ 6 9 CDIY/

[email protected] E-mail:

Website: www.agriturismolamalaspina.it

CDI4*

(Hellouw) van Grandville Water – Dirk-Jan de

CDIYH

Dirk-Jan Jack Water de – Black (Hellouw) van WW, Konfucius

CPEDI3* Mannheim 2021 Duitsland para-dressuur mei t/m 9 – 7

Tel: 0049-6218786116

[email protected] E-mail:

Website: www.maimarkt-turnier-mannheim.de

CPEDI3*

Horst der van (Bergeijk) Rixt – N.O.P. Findsley

(Holten) van Klei Edison – Neel – Schakel

CSIYH1*/ 2021 t/m Nederland CSI2*/ springen mei 7 CSI4* CSI1*/ Valkenswaard – 9

Tel: 0031-402068400

[email protected] E-mail:

www.topsinternationalarena.com Website:

CSI4*

Leopold van VDL Untouchable VDL (Duizel) – Asten Z, Hero Groep Groep Elegant Miss

SFN, Forever (Weerselo) Oak – Jeroen Carlyle Grove’s Dubbeldam

TN, (Markelo) Grandorado Greve Highway – Willem TN

Marc – Dante Houtzager Sterrehof´s (Rouveen) N.O.P. Sterrehof’s Calimero,

Kevin Jochems – Turbo Z (Sliedrecht) Egwel,

Iron (Laren Nh) Kuyten Alfa Suus 111 – Man Jordan,

Charley, (As) BH – Pals Johnny Fernando

van (Nijkerk – Sprengenberg, de Gld) Forlan Schans van G.AS-Bombay der Wout Jan

Carolina, Schuttert Frank (Ommen) Lyonel –

Mierde) Dolinn – Smolders du Bingo (Lage Harrie N.O.P. Parc,

(Someren) van der – Eric Vleuten Djoost Wunschkind Again,

– van’t Beauville Heike van Z, Kamara der (Someren) Maikel Vleuten

CSI2*

Falco, Groep Leopold VDL Hutch Asten Groep VDL (Duizel) – van

Granny Balou, Holland – Miste) Bisschop VDL (Winterswijk Smith Vd Remco Been Apple,

(Hoofddorp) Brandy Britt Brouwer –

Classe (Weert) Robbert Ehrens Durette Z, 2, Elenoor –

Zypria Willem Greve (Markelo) – S  N.O.P.

Houtzager (Rouveen) Marc Moley – Holy

Jacobs – Hero Kim Excellent, Zundert) (Klein Matroeska

(Maasbree) Ilon Joppen Loewie Emeralds Hantano, Dream, –

Domaine – D’Avifauna Z, (Laren King Dallas Du Nh) Kong Contender, EFS Kuyten Top Suus

Joy C Lammers – Hibiscus (Achel)

(As) – Excentriek Pals Cukuta, Johnny Carlotta,

– de (Eindhoven) Pol van Forlan Henk

Rijt Herma, Ruytershof ’t (Nuenen) – Van Teddy de Gino, Itcho van

– (Nijkerk der Graniet Patrick ES, van Gld) Schans Habrina

Isabel Tom Casander, (Esbeek) Fiarabo, Schellekens –

Zaranza, Glock’s Glock’s – Gerco Schröder (Tubbergen) Debalia Dobelensky, Glock’s

Harrie Uricas van’t – Escape Nixon (Lage Meulenhof, Kattevennen Mierde) Smolders Z, vd

Z, Belle Thijssen Fayvinia Genasis, Here Sanne I’M – (Sevenum)

Vleuten – der Maikel El Larcone van Wikke, (Someren)

Wiering Groote vd Harrie GLN (Overlangel) Z – Z, Gweedore Bandit Kamps

CSI1*

– (Hoofddorp) Haja Brouwer ES Britt

Knegt’s Harvey, (Veldhoven) van Knegt’s Eickenrode – Gaudi, Journey Eerd Icelos

(Weert) Ehrens – La C’est Vie Robbert

K, van Rijt Teddy Z de (Nuenen) Urville Jolion –

Rijt (Nuenen) de van – D’Art Neil Vronie Diamo

van Patrick Schans der Damascene (Nijkerk A.S Gld) –

– Gerco Schröder (Tubbergen) Glock’s Novellist

– A Kyvana Stijn (Kruisland) Testers I Am Loma,

Meulieres – van Dastann Des jr. (Someren) Eric der Vleuten

Harrie Jillz – Wiering Solier (Overlangel)

CSIYH1*

Remco – Been Miste) Jasper (Winterswijk

Dubbeldam (Weerselo) Juwel – Jeroen SFN

van Pretty Paradijs Greve Woman Willem ’t (Markelo) –

Houtzager Marc – Cabelensky (Rouveen) Z

Kick Henk de Starter van – (Eindhoven) Pol GLN

– Schans der Jager Patrick van (Nijkerk Gld)

– Schröder Gerco Berlin Glock’s (Tubbergen) Brilliant

(Ommen) – Venture Schuttert Joint Frank

(Sevenum) Thijssen Jamble Sanne – Gamble

vh Vleuten van Eric – O’Bailey (Someren) der Brouwershof jr.

Harrie (Overlangel) Wiering E.B. Jamal –

5 CSI1* Montefalco 9 mei Italië springen – 2021 t/m CSI4*/

0039-3386773232 Tel:

E-mail: [email protected]

www.horseslelame.com Website:

CSI4*

van – Emmen Conbago, Kim Lad, Glory het (As) Jack Warriors Astrid’s Dennehof,

Kattandro – (Stokkum) Jong Thalessa Dendola-B, de

CSI1*

(As) G V Emmen Ikannan Kim –

Kamille de Z Mossel Jong (Stokkum) Thalessa Delta –

springen Praha, 5 t/m – CSIYH1*/ Tsjechië 2021 CSI1*/ Chuchle Velka 9 mei CSIO3*

Tel: 00420-723325325

[email protected] E-mail:

Website: www.csi-praguearena.com

Cup CSIO3* Nations

Comme (Babberich) Bles Kriskras Laude, Bart Fernando, DV –

Good Carlos Farming Guus Hendrik-Jan HS, Schuttert HS, Monte – (Ommen)

(Sevenum) – MVDL, Zeppe For Thijssen President, Faithless Leon Blue

Explosion, Vincent des (Weert) Mark Voorn Vip 19, – Lacs

van l’Esques, Vrieling Jur (Holwierde) Fiumicino – Chabada Kalevallei de de

CSI2*/ CSI1* 8 mei – 2021 Kronenberg springen Nederland 6 t/m

Tel: 0031-611256904

E-mail: [email protected]

www.peelbergen.eu Website:

CSI2*

Fairy, Fluiter, Jack Hailey Ansems Iron (Sint-Oedenrode) – Fliere Man

Asten F. Lb) R Mathijs Amelusina van Hotspot – 52, (Ysselsteyn

60, I.Umonia van LS, Toucha (Susteren) La Dorperheide R Bulthuis Chickarito – Niels

Emine Grace Cate Incredible, Eric (Geesteren Ivoor W, – ten Ov)

Gabriel Coumans Blue (Deurne) – I.Johnnie

(Waddinxveen) Mila del Orso President, Terriccio – Everse Mr.

’t van Roosakker Senna (Waddinxveen) – Everse Kerswin Grodino,

van (Handel) Grunsven Tinka’s Cascos, – Hope Demi

– Sue, Grunsven Doma van Cika, Jens (Erp) Heathrow

Iris Hakvoort – Vivant Hercules, (Tollebeek)

Butler (Meterik) Hees vh – Gerendal Echo Manon Gerry Z,

Hendrick’s I I Hero, – Michel HX, Hendrix Think Lb) (Kessel Can HX

(Wanssum) Houwen – Kristian Edinburgh

Quint – vh Thieu Huijbregts Z Maarlo (Rijsbergen)

Kaddee (Egchel) van Quatta Kersten de Knuffel, de – NH Lars Z Miss Knuffel, van plot

SFN, Tippy Kersten Kyamant Z Spieveld, – (Egchel) van High ’t Hopes Niels

Pleasure, – Diamond Lianne Korevaar (Rotterdam) International For

CSI, – (Mijnsheerenland) Kuipers PP Huberth Doron B, Isodermus Gallardo

B Zand, (Grashoek) Patrick Full Good Lemmen morning van’t – Option

– Lips (Biest-Houtakker) Bart Handsome, Hurricane D.D.

Baucis D’Ouilly, Martens (Ospel) – Tom Iwan

(Hoevelaken) B. – Elize van Mheen Ferdinand Dakota B, B., de Hello

(Hoevelaken) Mheen van de Q-Verdi – Rowen

Izabelle (Liessel) l’Abbaye, – de Iris Michels Bugano Flora,

– Cekina Lutte) Z Z, Zabab Morsink (De Claudia

– Zakina Morsink Jokina, Z Lutte) (De Elike

Morsink Veronique – (De Narthino Faithfull, Z Lutte)

Pleasure Heihaiwej S.A. Your For – Wesley (Apeldoorn) Mulder WM,

Wallyro, VDL Groep Nooren Centora – de VDL VDL Gistique, Groep (Engis) Lisa Sabech D’Ha Groep

Iriz Heldorado, van Pluijm (Made) Anoek – der

Galetto, jr. Van – Piet Schijndel’s Haya, Z Raijmakers Olaya (Asten) Van Schijndel’s

Gioia S, van Horse Roelofsen Canto het Roelofsen Trucks Bruno, Fabiënne Roelofsen Trucks Horse Eldorado – (Raalte) Neerenbosch

Lb) Quantas de – Ruijter (Kessel Conquestador, Huepens 15 Anouk

Forever Marie – (‘s-Gravenhage) Sandell

(Vriezenveen) – Eclipse Scherphof Rob

Sparrow Schoormans Maaike Jack Z (Hapert) –

van Marieke (Evertsoord) Marlies Soest –

(Epe) Jip Fyolieta Spruijt –

Steeghs Google, (Meterik) vd – Withoeve John Monty Gomez,

Tacken Cas (Meterik) Emile –

Cordis Totalis (Meterik) Chennaz, – Tacken Z Niels

de Grand – Mans Blanc d’Arto, Villa (Sevenum) Happy Thijssen

– Pascal Z Celios Uytendaal (Horst)

Gerrit – Loridon (Drachtstercompagnie) Veenstra T&L van

der van Noëlle Haricot BS (Minderhout) Ibrahim Velde Verts, –

Pacini – Diamant, DSH Claudia Verburgt (Hoogeloon) Abbervail

Jayla Isa Zoer Tella, (Echten Halifax, Dr) – Albert

CSI1*

Ansems – (Sint-Oedenrode) Fairy Juliana Jack

– Niels Kiev (Susteren) Bulthuis

Z Cate W – Eric B ten (Geesteren Ov) Dapper

Kamilla Senna – Everse (Waddinxveen)

Jillz – Hucinta, Grunsven Demi (Handel) van

(Erp) Jens van – Grunsven Judeska

– Me Don”t Hakvoort Iris What (Tollebeek) Tell VDL Do, Kansas To

(Kessel Hendrix Michel Bond – James Jive Z.G. HX, Lb)

S, VM, Klik Kantos (Wanssum) Trojka Houwen – Klak Joep Kristian

Lars (Egchel) Kersten Isidorus, – Jalandra

Niels Kersten (Egchel) Thuur – Z

I – Heerenhuijs (Mijnsheerenland) Like Kuipers Doron V/H

VDL Expensive Calipso, (Waalre) Groep van Tara Leegte der –

– Lemmen Patrick (Grashoek) Pillar U.B., Luigi G

Lips Beek – Elfra Bart (Biest-Houtakker) Caretinograaf, Z van

Machielsen Thijs (Weelde) Hemelton Eldorado Z, – W, Gerard

(Hoevelaken) Mheen de Rowen – van Hoznayo

(Liessel) Cheetah B – Iris Michels

Diabalou, – For (Apeldoorn) Efosa Wesley D, VDP Jump Mulder Joy

I-Star – Anoek van (Made) der Pluijm

PP Raijmakers Piet I (Asten) Am – Jadzia Z, jr.

– Kulottie (Raalte) Fabiënne Roelofsen Z W

– Lb) Jolie, Ruijter de Jones (Kessel Anouk

(Hapert) Maaike Schoormans – Discovery, Gavanta

Anthony – Figaro S Schreinemachers (Velden)

Karona – Schuttelaar (Tegelen) Britt

Noeno John Z (Meterik) Steeghs –

Thijssen – (Sevenum) Joviality Mans

Gideon DLS Gerrit – Veenstra (Drachtstercompagnie)

Time Just der Noëlle – Velde On (Minderhout) O van

(Hoogeloon) Claudia King Hk – Verburgt

– Albert Zoer Jackpot Dr) (Echten

België Opglabbeek – CSI2*/ 2021 mei t/m springen CSIYH1* incl. 9 CSI1*/ 8yo 6

Tel: 0032-89201800

E-mail: [email protected]

Website: www.sentowerpark.com

CSI2*

Marco (Twello) Iniesta Brinkman –

– Two Twenty Steeg) VO Demi (De Catch Z Dijks

PS Roel (Zulpich) – Holthuizen Chaccosandra

Kerbert – Coen (Enschede) Inekaat

Klop – (Oudenbosch) Happy Tamara Handsome

Kuster Kannan’s Lars – Fortuna, (Oudsbergen) Fortuna, Enrico Immer VA, Hokyra

(Enschede) Peters Channel Sven –

– Allegro Liesje Vrolijk (Almen) Insanity M, Farfan

CSI1*

Mesnil, Envole Dijks Demi (De Doutremer du Steeg) – Capitola Moi, Quiwi

Fil – a Renee Hazeleger du Genet, Fil (Oosterbeek) Bettymood

Holthuizen Nouma’s Roel Son (Zulpich) –

Molendreef (Oudenbosch) Tamara vd Z Z, Zapitola S – Gaudi Klop

van de & L, Dauphiné Sarah Kraker (Axel) Elin – T

Lars Iscolavsco Fortuna (Oudsbergen) – Kuster

Z van Asolga (Soest) Leijenhorst – Rowan

– Sas (‘s-Gravenzande) Louter Cantinero

Minnen (Otterlo) Ballyengland Brent – Judge

– Lonneke Hermydor Mulder (Sittard)

Izadora Paauw (Enschede) – de Lisa

Ugano – (Enschede) Peters Sven Invincible, Z

Star Kikidola, Quality Emiel Richter (Enschede) – –

Jubilee – Liesje Vrolijk Fairy (Almen)

incl. CSIYH1* 8yo

– (Twello) Legend Brinkman Marco Jonas,

Dijks (De Steeg) – Babylone Demi J&F Z

Renee Dou – Hazeleger (Oosterbeek) Cati

(Zulpich) Camillo, Flamenco de Holthuizen – Roel Julien

(Sittard) Mulder – Ciao Bella Lonneke

Richter – (Enschede) V.G. Kong Emiel King

(Almen) – Vive! Liesje Liesje Vrolijk

9 CSI1*/ CSI2* Arsizio 2021 CSIYH1*/ 6 t/m springen Italië – mei Busto

0039-3927569988 Tel:

[email protected] E-mail:

www.etrea.it Website:

CSI2*

B, Guus Infinety – Bonder Z.G. Flierefluiter, Maureen (Schoonoord) Copernica,

119, Leeuwen Astrid – Amber Umulos (Ospel)

Am (Goirle) Daddycool Bugatty Go, I Codex Go, Romp – Ruben

– Schreuder (Baexem) Haines Barbara

– Schreuder William Quint (Baexem)

CSI1*

Bonder – (Schoonoord) Maureen Ivar

Younger Leeuwen – Cole Astrid (Ospel)

het Schreuder (Baexem) Maykel – Barbara van floreslohof

CSIYH1*

L (Schoonoord) – Maureen Kadar Bonder

Clarimo’s 353, Brown (Ospel) Leeuwen Charly Astrid – Balou

mei Duitsland 8yo springen CSI2*/ CSIYH1* 2021 9 – 7 Redefin incl. t/m

0049-5401896238 Tel:

E-mail: [email protected]

www.psi-events.de Website:

CSI2*

Giant, (Freienwill) van Bellehof – van het Arne Harthago Heel

CSIYH1* incl. 8yo

Inchidee Tarpania van Heel (Freienwill) Arne –

CSI1*/ CS t/m CSIY-A/ 9 2021 CSI2*/ CSIJ-A/ Slovakije CSIYH1*/ – mei springen Samorin 6 CSIAm-A/

Tel: 00421-903466554

E-mail: [email protected]

www.ridersanddreams.sk Website:

CSI2*

Piccolo Domain R – du Schuttenbeld Madée (Almelo) Dorus Z,

Jingles (Waalre) Slaats PF, Mr Grissom Ralph –

CSIYH1*

(Waalre) Slaats Kornee Ralph –

Young Riders CSIY-A

(Almelo) Bisschop Schuttenbeld Madée vd Nikias –

Marbach 9 – Duitsland t/m 6 CCI2*-S 2021 CCI4*-S/ mei eventing

Tel: 0049-1729367712

E-mail: [email protected]

www.eventing-marbach.de Website:

CCI4*-S

(Weert) Wicro Laura That Imagine Hoogeveen –

Herby (Breda) Lips – TMX Tim

– Divali Elaine (Voorschoten) Pen

Wilken (Olst) Burry Spirit Jordy –

CCI2*-S

(Weert) Eowyn Hoogeveen Wicro – Laura

(Voorschoten) takes two It Pen Elaine –

9 Jardy 7 mei 2021 eventing Frankrijk CCI3*-S/ CCI2*-L – CCI1*-Intro/ t/m CCI2*-S/

Tel: 0033-147013536

E-mail: [email protected]

Website: jardy.winjump.fr

CCI3*-S

(Aalten) Blom – Lykkegaard’s Merel La’Maria

– Roxana Forever Graman (Slagharen)

Lucy – Groenen Gyon (Groenekan)

James Bond Hazeleger (Harskamp) – Dupon, Stephan

Heinen Gert Goliath – (Varsseveld) Jan

– Jan Mathijssen Geronimo (Biezenmortel)

– Peemen Happy (Meerle) lady Okke

– der Ekino Petter Goes Willemina (Maarsbergen) – van

Hopes and Fears Platte – (Elburg) Sanne

(Terschuur) Smokie – Beau Posthumus

Classic van Thierry (Herveld) – Reine Royetta

Riel Op Eppo – Zand) Maartje (Loon

(Oisterwijk) van Aligarkh – Rijsewijk Britt

– Smeulders (Someren) Adriaan Ekow

Snepvangers Gaelic Zoom) Millstream’s Kristy (Bergen Op – Lad

Janine Sommeren – (Hernen) Every van de Heumstede

– Valk Hollandsche Fitzgerald (Amsterdam) Justus

Lexington Ven van de Mara de van (Haarsteeg) Vinkenhof –

(Harreveld) Silver Vixen, Venderbosch Bonmahon d’Aveyron – Bjinse Vesuve

CCI2*-L

Lilian Bakker den (Egmond aan Ivy – Hoef)

Bakker – (Vogelenzang) Cetwiggy Pieter

Club Merel Blom (Aalten) – M Canadian

Sterre (Pannerden) Houte van Prospect Giant BB –

– Coffee (Schoonhoven) Elise Otto IJs

CCI2*-S

Appelboom Maria (Hierden) Vinci Da –

Image (Oisterwijk) Buijnsters Puck Roses – of

Fernhill Levi Extreme (Cromvoirt) Driessen –

– Nb) Driessen Cadillac (Vianen Pleun

Eshuis Eric Idle – (Strijbeek) Tim

– Roxana (Slagharen) Graman Jefferson

Stephan Wilson – (Harskamp) Giant Fortuna, Hazeleger

Hontoni (Ederveen) Hoogland – Florinoor

(Pannerden) Guapo Houte Sterre 29 – van

He Ilonka Is There Nb) – Canna Kluytmans (Alphen

Borsato, Cheer – Sandra Up (Putten) der van Linde

van Sociëty Oord Valerie (Sprang-Capelle) – High den

Condex Riel Claire – op (Loon Zand)

– (Beerse) Hircan Schoenmaekers Aniëlca

Scholten Diamond Gld) (Hengelo Queen – The Shirley

Galante Op – Zoom) Kristy Snepvangers (Bergen Millstream’s

D’Hyrencourt Michelle – Swinkels (Moergestel) Florette

Billis Franko Frederike – Tuin Waterland) in (Broek Royale

– de van Hello Vendel (Ederveen) Theo

Capella-Real Wielhouwer – (Klarenbeek) Anouck

CCI1*-Intro

Starbucks Flush, Levi Driessen Z Royal (Cromvoirt) –

Ov) Kolkman (Hengelo Casino Caresse – Royale

(Gapinge) Maxime Tatenhove – van Hestia

120/ CEIY 7 100/ Durance – CEI3* endurance 9 CEI1* 120/ t/m 2021 140/ mei CEIYJ2* Frankrijk CEI2*

100 CEI1*

Mohamed (Leiden) Ijjou khalil – Langasem

Dayway (Wanne, – Marijke Trois-pont) Stream Bliss Visser

120 CEIYJ2*

Anne – Kok (Hendrik-Ido-Ambacht) Brumes Marijn Zolotoi des

Klik uitslagen in Results HorseTelex hier voor

Horsetelex results

Verklaring wedstrijdcodes

D = J Reining = R Concours = Junioren C = Dressuur
YR Voltige Internationaal V = E Young = Endurance Riders = I =
= O Landenwedstrijd S Mennen Springen = A =
P sporten = = Eventing Pony’s = PE C Aangepaste

Premium artikel

Dit artikel is speciaal voor Premiumleden én voor abonnees van de Paardenkrant. U kunt hier inloggen.

Verder lezen?
Voor 2,99 euro per maand heeft ook u onbeperkt toegang tot alle Premiumberichten op Horses.nl!

Aanmelden

Lees alles op Premium
Op Horses.nl Premium vindt u onze beste artikelen. Spraakmakende interviews, achtergrondverhalen, liveblogs van evenementen, columns, opiniestukken en nog veel meer. Horses.nl Premium biedt dus alles wat u niet wilt missen!

Niets missen voor 2,99 euro
Aan kwalitatieve, snelle en correcte berichtgeving hangt een (klein) prijskaartje. U kunt zich al voor 2,99 euro aanmelden en direct verder lezen. Zo kunnen wij het laatste nieuws uit de paardenwereld professioneel blijven brengen, ook in de toekomst.

Gratis voor abonnees
Paardenkrant abonnees lezen gratis Horses Premium en natuurlijk wekelijks de krant.

Meld u nú aan voor Horses.nl Premium (2,99 per maand)

of

Neem een abonnement op De Paardenkrant (vanaf 11,50 per maand)


Meer weten over Horses.nl Premium? Klik hier!

Lees ook