Niet alle paarden werden afgelopen zaterdag verkocht op de Excellent Dressage Sales, zo laat de organisatie weten op hun website, maar de Grand Prix-hengst Express vond wel een nieuwe eigenaar. De elfjarige Vivaldi-zoon was gewild en werd voor 131.000 euro verkocht aan een bieder uit Duitsland.
Ten opzichte van andere jaren waren er voorafgaand aan de veiling meer klanten voor de paarden. Toch was er over de gehele linie te zien dat de bieders hun budgetten iets naar beneden hadden bijgesteld waardoor er geen grote uitschieters waren en er ook een aantal paarden door eigenaren terug werden gekocht.
Op Express werd actief geboden, wat resulteerde in een verkoopprijs van 131.000 euro. De goedgekeurde hengst First Date (v. Fürstenball) werd niet gegund.
Bron: EDS