Ga naar hoofdinhoud

Helgstrand slaat weer toe: For Romance I x Apache en Jameson RS2 x Johnson naar Denemarken

Cat.nr 353 Plusfour (For Romance I x Apache) Foto: Melanie Brevink-Van Dijk

Er kan natuurlijk geen keuring voorbij gaan zonder dat Andreas Helgstrand toeslaat. Op de KWPN keuring stelde hij één hengst voor (cat.nr Parero v. Toto jr x Negro), maar hij neemt er nog twee mee naar huis. De geprimeerde cat.nr 353 Plusfour (For Romance I uit Flanell v. Apache) en de aangewezen cat.nr 427 Proud James (Jameson RS2 x Johnson) gaan ook naar Denemarken.

Cat.nr 353 (For Romance I uit Flanell v. Apache x Don Schufro) van fokkers Bert en Veronique Roerink en Jeroen Witte en Emmelie Scholtens is een scherpe en zeer interessant gefokte hengst, die zich overigens op de eerste bezichtiging nog iets beter liet zien dan in Den Bosch.

De schimmel cat.nr 427 (Jameson x Johnson x Variant uit de beste lijn van Biemans) heeft het meeste (inclusief de kleur) meegekregen van de moeder. De hengst van fokster Y.M.M. van Maasacker en M. Verweij was op de eerste bezichtiging al de beste Jameson en bevestigde die indruk in Den Bosch.

Bron: Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Overig nieuws

Fuchs en Guerdat boycotten Longines League of Nations-serie

Franse top in 1,50m Bordeaux, Emmen op negen

Wilm Vermeir zet Renee de Weert op twee in GP-kwalificatie Lier

Vincourt, Kulik en Niessen bovenaan op eerste dag in Le Mans

Elize van de Mheen op dreef in Valencia

Startlijst eerste- en tweede zadelpresentatie bekend

Harrie Smolders met Deesse de Kerglenn derde in 1.40m Bordeaux

Pim Mulder en Orelia weer vooraan in Lier

435 KWPN-veulens van Extreme US in 2024, 5.000 dressuurveulens geregistreerd