Ga naar hoofdinhoud

Gastruiters aan de beurt bij derde beoordelingsdag NRPS

Depay met Hellen Rotteveel Foto: Sandra Nieuwendijk/NRPS
Op de derde beoordeling van het verrichtingsonderzoek, de dag waarop de gastruiters plaats nemen in het zadel van alle hengsten, presenteerden 17 hengsten zich in de rijhal van De Nieuwe Heuvel. Er is nog geen eindoordeel geveld over de hengsten.

De rijdende juryleden waren ’s ochtends bij de dressuur Joyce Lenaerts en Hellen Rotteveel. Lenaerts maakt met ingang van dit seizoen deel uit van de hengstenkeuringscommissie, en Rotteveel is al jaren lid van de verrichtingscommissie.

’s Middags kwamen de springhengsten en de pony’s aan de beurt, en zij werden getest door amazones Wendy Scholten en Sandra Schmuecker.

 

De hengsten die zich aan de jury hebben gepresenteerd, op catalogusvolgorde:

 

Dressuurpaarden

Guinness (ex Mats van de Diekboer)
Mick (vrijwillige deelname)
Depay
Gorgeous Latino
Gorgeous Black Art
Irvin
For Moqueen
Vivalicor
Gorgeous Matteo

Vivalicor met Joyce Lenaerts Foto: Sandra Nieuwendijk/NRPS

Springpaarden

Conprice
For Ever
El Morado
Chatham

Chatham met Sandra Schmuecker Foto: Sandra Nieuwendijk/NRPS

ponyhengsten

His Royal Badness DK
Davinci du Bois
Ploeg Thim
Forsyth Junior

His Royal Badness DK met Wendy Scholten Foto: Sandra Nieuwendijk/NRPS

Drie hengsten afwezig

De springhengsten Conprice en For Ever en de ponyhengst His Royal Badness DK hebben een beoordeling gemist, en dit compenseren zij op de inhaaldag in december. De dressuurhengst Glenn is verkocht naar Portugal.

Daarnaast zijn enkele hengsten dit jaar aan het onderzoek begonnen, maar konden door diverse omstandigheden twee keer niet meedoen. Zij krijgen de kans om volgend jaar het hele onderzoek te doorlopen.

 

Het examen vindt plaats op 7 en 8 januari 2021 in Lunteren.

Een lijst met alle deelnemende hengsten vindt u op de site van het NRPS.

Bron: NRPS / Horses.nl

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.