Online veiling Stud 111: 19.000 euro voor Bamako de Muze-hengst

Bart 111 Z (v. Bamako de Muze). Foto: Zangerheide

Op de vanavond afgesloten Z Online Auction kwamen paarden uit de fokkerij van Harrie Theeuwes' Stud 111 onder de hamer. De vierjarige Bart 111 Z (Bamako de Muze x Der Senaaat) leverde het meeste geld op. Voor 19.000 euro vertrekt de bij het BWP goedgekeurde schimmelhengst naar de Verenigde Staten.

Veilingtopper Bart 111 werd gefokt uit Imke 111. Deze merrie liep onder Abdel Saïd succesvol in de sport en werd onlangs naar Frankrijk verkocht.

Het tweede geld werd betaald voor de elfjarige fokmerrie Hadicha van de Marsweg (Chatman x Calimera) en haar veulen van Aganix du Seigneur. Voor 17.500 blijven deze in België.

Ook Dollars For Ever 111 Z (De Flor 111 Z x Carthago Z) blijft in België. De driejarige hengst, die bij het BWP tot de derde fase kwam, werd afgeslagen voor 15.000 euro.

Nederlandse koper

Voor 9.000 euro werd de achtjarige merrie Koh I Noor 111 (Caleandro x Heartbreaker) afgeslagen aan Nederlandse kopers.

Klik hier voor de volledige collectie en veilingresultaten.

Bron: Paardenkrant-Horses.nl