Trakehner hengst All Inclusive: Van 240.000 euro naar 30.000 euro op executieveiling

All Inclusive (v. Gribaldi)
All Inclusive (Gribaldi x Buddenbrock) werd in 2009, als reservekampioen van de Trakehner hengstenkeuring, voor 240.000 euro geveild. Gestüt Tasdorf (Petra Wilm) en Nicola Offen kochten de hengst. Zij zijn niet langer de eigenaren: op een executieveiling werd hij afgelopen zaterdag voor 30.000 euro aangeschaft door de Zwitserse familie Gasser.

De elfjarige eveneens bij Hannover en Oldenburg goedgekeurde All Inclusive werd in 2016 nog uitgeroepen tot elitehengst bij het Trakehner Verband, bracht tot dusver vijf goedgekeurde zonen (allemaal Trakehners) en liep zelf op Lichte Tour-niveau.

In december vorig jaar werd er beslag gelegd op de hengst en nog geen maand later is hij dus niet meer van Wilm en Offen.

Bron: Züchterforum

Eén reactie op “Trakehner hengst All Inclusive: Van 240.000 euro naar 30.000 euro op executieveiling

  • Heleen Cramer

    Dit zegt alles over de tragedie die een faissement met zich mee brengt en niets over de kwaliteit van de hengst. Het is bovenal te hopen dat dit dier goed terecht gekomen is. Wat er ook gebeurt is, het is vast niet zíjn schuld geweest….
    ( Echt een goed paard trouwens….)