Nederlandse deelname
Dressuurteam
Edward Gal met Glock’s Voice (De Niro x Rohdiamant), (ipv Glock’s Undercover N.O.P. )
Adelinde Cornelissen met Jerich Parzival N.O.P. (Jazz x Ulft)
Hans Peter Minderhoud met Glock’s Johnson TN (Jazz x Flemmingh)
Diederik van Silfhout met Arlando NH N.O.P. (Paddox x Mytens xx) (was reserve)
Uitgevallen door blessure: Daniëlle Heijkoop met Kingsley Siro N.O.P. (Gribaldi x Hemmingway)
Bondscoach: Wim Ernes
Volledige deelnemerslijst
Springteam
Gerco Schröder met Glock’s London N.O.P. (Nabab de Rêve x Chin Chin)
Jeroen Dubbeldam met Zenith SFN (Rash R x Fuego du Prelet)
Maikel van der Vleuten met VDL Groep Verdi TN N.O.P. (Quidam de Revel x Landgraf I)
Jur Vrieling met VDL Bubalu (Baloubet du Rouet x Nimmerdor)
Reserve: Frank Schuttert met Winchester HS (Numero Uno x Nimmerdor)
Bondscoach: Rob Ehrens
Volledige deelnemerslijst
Eventingteam
Merel Blom met Rumour Has It (Esteban xx x Candillo)
Tim Lips met Keyflow (Colonel Collins xx x Alicante xx)
Andrew Heffernan met Boleybawn Ace (Harlequin du Carel x Cavalier)
Elaine Pen met Vira (Jazz x Whinny Jackson)
Bondscoach: Martin Lips
Volledige deelnemerslijst
Menteam
IJsbrand Chardon met Bravour, Danbrozie, Don Marcell, Winston E, Zepp
Koos de Ronde met Bilbo, Palero, Ulano, Zimba, Zimon
Theo Timmerman met Boy, Dani, Draco, Mister, Rodina
Reserve: Mark Weusthof
Bondscoach: Harry de Ruyter
Volledige deelnemerslijst
Para-dressuurteam
Demi Vermeulen met Vaness (Onze Fons x Caritas)
Rixt van der Horst met Uniek (Gribaldi x Igor)
Sanne Voets met Vedet PB N.O.P. (Florestan I x Cocktail)
Frank Hosmar met Alphaville N.O.P. (Sandreo x Iglesias)
Individueel: Nicole den Dulk met Wallace (Future x Rohdiamant)
Reserve: Ilona Goes met Zalisto (Florencio I x Gribaldi)
Bondscoach: Joyce Heuitink
Volledige deelnemerslijst
Enduranceteam
Joyce van den Berg met Run du Colombier
Yara de Boer met Sumaya
Marijke Visser met Laiza de Jalima
Helen de Vries met Trinity
Carmen Römer met Oceane d’Havenne
Bondscoach: Emile Docquier
Volledige deelnemerslijst
Reiningteam
Jurgen Pouls met Holleywood Gunman (I Am Shotgunner x Holleywood Dun It)
Olivier van den Berg met Mr Mystic Nic (Frozen Sailor x Reminic)
Fenna Elzinga met Smoking Kills (Lil Dry Peppy x Mr Gun Smoke)
Rieky Young met Brady Chex (Buenic Chex x Gallo del Cielo)
Bondscoach: Dave Young
Volledige deelnemerslijst
Voltigeteam
Esther Sneekes met Nolan (Nubertus R x Katouchon)
Carola Sneekes met Don Camillo (Depardieu x Dagon)
Claire de Ridder met Tjekko
Bondscoach: Diana van Klaveren
Volledige deelnemerslijst