Ga naar hoofdinhoud

Only You DDH 

Only You DDH (Emerald van ’t Ruytershof x Kannan x Dollar du Murier)

4 Only You DDH (v. Emerald van ’t Ruytershof x Girly du Trefle v. Kannan). Foto: Melanie Brevink-van Dijk

LEVENSNUMMER 25000119399980P
GEBOORTEDATUM 25-3-2019
FOKRICHTING Springpaard
REGISTER STB
STOKMAAT 1.67 m
KLEUR VOS
WFFS geen drager
Fokkers
GELY
GABRIAC
CALVET

Verrichtingscijfers


Stap 6,50
Draf 6,00
Houding en balans 7,00
Galop (2x) 8,00
Reflexen (2x) 8,50
Techniek (2x) 8,00
Vermogen 8,00
Rijdbaarheid 8,00
Instelling 8,50
Aanleg als springpaard 8,50
Totaal 82,00
Plaatsing-
Jaarverrichting 2022
Plaats Ermelo

Verrichtingsrapportage

Exterieur:
Only One DDH is een ruim voldoende ontwikkelde, aansprekend hengst die voldoende in het rechthoeksmodel staat. Het hoofd is sprekend. De nek is voldoende van lengte met een zware hoofd-halsverbinding. De hals is goed van vorm, voldoende van lengte en goed bespierd. De schouder is voldoende van lengte en goed van ligging. De schoft is ruim voldoende ontwikkeld en is ruim voldoende van lengte. De rug is voldoende van lengte en iets gezonken. De lendenen zijn goed bespierd en aangesloten. De croupe is goed van lengte, ligging en van bespiering. De broekspier is goed van lengte. Het voorbeen is van terzijde en van voren correct gesteld. Het achterbeen is correct gesteld. De koten voor en achter zijn correct van lengte en correct gesteld. Het fundament is goed ontwikkeld en goed van kwaliteit. De voeten zijn voldoende ontwikkeld, voldoende van vorm en ruim voldoende van kwaliteit. De verzenen zijn goed ontwikkeld.

Afstamming:
Only You DDH is een zoon van de beroemde Emerald van ’t Ruytershof, die met Harrie Smolders veel successen behaalde op het hoogste niveau. De moeder van Only You DDH is de Kannan-dochter Girly du Trefle, die in jongepaardenrubrieken voor zesjarigen springt. De moederlijn vervolgt met de Dollar du Murier- dochter Miloust d’Isigny, zij gaf in combinatie met Kannan niet alleen de moeder van Only You DDH, maar bracht ook de merrie Paille de la Roque die met Steve Guerdat in 2015 de wereldbeker van Götenborg. In combinatie met Kannan gaf ze ook nog de SF-goedgekeurde hengst Priam d’Isigny die op 1,50m niveau heeft gepresteerd. De derde moeder is de merrie Aconiere d’Isigny (v.Irak E), die in combinatie met de hengst Sunderland twee 1,50m-paarden heeft gegeven en in combinatie met Adelfos de in het 1,60m-springende Katy d’Isigny gaf. Als we dan verder in de moederlijn kijken, zien we de hengsten Nankin en de invloedrijke volbloed Rantzau xx.

Onderzoekrapport:
Only You DDH is een betrouwbare en goed te rijden hengst met een goede instelling. De hengst heeft veel bereidheid tot werken en laat zich goed bewerken. De stap is voldoende van ruimte en souplesse. De draf is voldoende van ruimte en matig tot voldoende krachtig. In beweging heeft de hengst ruim voldoende houding en balans. De galop is ruim voldoende actief met een goede ruimte, lichtvoetig, een goede balans waarbij de hengst goed changeert. Only You DDH springt goed met het lichaam naar boven met zeer goede reflexen en veel lichaamsgebruik. Only One DDh springt met een goede voorbeentechniek en lang achterbeen. Only One DDH lijkt zeer voorzichtig en toont veel vermogen en overzicht. Als springpaard heeft Only One DDH veel tot zeer veel aanleg en geeft zijn ruiter een goed gevoel.

Stalgedrag:
Eerlijke betrouwbare hengst, makkelijk in de omgang en rustig op stal.

Veterinair rapport:
Geen bijzonderheden vastgesteld.

Spermaonderzoek:
Verwacht bevruchtend vermogen klasse: Voldoende.

Fok/aanparingsadvies:
Only One DDH kan de springkwaliteiten, met name reflexen, vermogen, rijdbaarheid en instelling toevoegen aan de springpaardenfokkerij.

Moederrapportage:
Girly Du Tefle is een ruim voldoende ontwikkelde merrie die voldoende in het rechthoeksmodel staat.

Het hoofd is sprekend.

De nek is goed van lengte met een lichte hoofd-halsverbinding.

De hals is horizontaal van vorm, goed van lengte en ruim voldoende van bespiering.

De schoft is goed ontwikkeld en goed van lengte.

De schouder is goed van lengte en ruim voldoende van ligging.

De rug is voldoende van lengte en ruim voldoende van bespiering.

De lendenen zijn goed bespierd en goed aangesloten.

De croupe is ruim voldoende van ligging, goed van lengte en goed van bespiering.

De broekspier is goed van lengte.

Het voorbeen is van voren gezien iets frans en van terzijde gezien correct gesteld.

Het achterbeen is correct gesteld.

De koten zijn goed van lengte en correct gesteld.

De hoeven zijn goed ontwikkeld en goed van kwaliteit met goede verzenen.

Het fundament is goed ontwikkeld en goed van kwaliteit.

De stap is voldoende van ruimte.

De draf is ruim voldoende van ruimte met voldoende houding.

De galop is krachtig, ruim voldoende van ruimte, met een goede balans.

Girly du Trefle springt internationaal 1.30 m.

Stokmaat: 1.67m / kleur: vos

Dit verslag bevat de gegevens en kennis op het moment van goedkeuren (november 2022). Sommige gegevens in het verslag kunnen later op grond van nieuwe kennis of gegevens wijzigen.