Voor het KNHS Talentenplan Perspectieventeam Mennen heeft er ook dit jaar een scouting plaatsgevonden. Er zijn drie nieuwe menners opgenomen in het team. De drie leden van het Talentenplan Perspectieventeam Mennen zijn Jeanine Benschop (Schalkwijk), Jur Baijens (Duizel) en Michelle Kuivenhoven (Rijnsburg).
Perspectieven worden in principe drie jaar meegenomen in het team. Vanwege het einde van deze periode zijn Birgit Martens (Milheeze), Fleur van Empelen (Maassluis) en Larissa Reints (Bruchterveld) uit het team.
Aangepaste selectie
De scouting is dit jaar anders gegaan dan andere jaren. Vorige jaren was er sprake van een selectie dag. Dit jaar zijn de deelnemers gekozen op basis van videomateriaal, hun motivatie, wedstrijdresultaten van o.a. de SWM Oirschot Jeugd 8-11 juli 2021 en SWM Blaricum 3-4 september 2021, en observaties van de bondscoach.
Perspectieventeam 2022:
Enkelspan Pony
- Oniek van Olst (Laag Zuthem)
- Lotte Zaaijer (Tiel)
- Dirk Bastiaansen (Gilze)
- Larissa Jansma (Drachten)
- Jordy Reuvers (Zevenbergen)
- Anouk van de Beek (Putten)
- Jeanine Benschop (Schalkwijk)
- Jur Baijens (Duizel)
Tweespan Pony
- Jorn van Olst (Laag Zuthem)
- Ramon Oosterveld (Hollandscheveld)
- Rowan Timmer (Putten)
- Sam Couwenberg (Veulen)
- Raymon Leliveld (Schalkwijk)
- Dyonne van Beelen (Valkenburg ZH)
- Liza Aarnink (Winterswijk Kotten)
- Anouk de Haas (Warmond)
- Jorn Elburg (de Heurne)
- Michelle Kuivenhoven (Rijnsburg)
Vierspan Pony
- Manou Brans (Oost West en Middelbeers)
- Joris Wouda (Drouwen)
Enkelspan Paard
- Cindy Benschop (Schalkwijk)
- Lisa KleinJan (Notter)
- Niels Jonkers (Eerbeek)
- Kim de Groot (Maarssen)
Bron: KNHS