Pagina 22 van: Paardenkrant 30 – 2021
KWPN
Regio Drenthe Exloo, 20 juli., Centrale Keuring
Jonge hengst- en merrieveulens springen: 1.
Rhapsody HG (Kitt SB x Cavalier), L.D. Hoiting, Gie-
ten; 2. Ruby Rebel (Gin Flip de Muze x Ol Metta),
M. Hadderingh, Peize; Radar Love (Emir R x Tygo),
L. Schuring, Ruinerwold.
Hengstveulens groep 1 springen: 1. Ravino (Do-
minator’s Fire x Indoctro), Stal Eursing, Beilen; 1.
Rav (Grand Slam VDL x Cantos), Joh.H. Lufting,
Dalen; 3. Robantos (Kitt SB x Elton John), E. Kuijer,
Dwingeloo; 4. Rocky (Lennon HBC x Dakar VDL),
G. Popken, Borger; 5. Rocket Gold VD (Indian Gold
x Zapatero VDL), J.J. van Dijk, Ruinerwold.
Hengstveulens groep 2 springen: 1. Rochester
HG (Kitt SB x Grandorado TN), L.D. Hoiting, Gieten;
1. R (Mattias x Guidam), L. en R. Tewis, Zweeloo;
3. Raikkonen LK (Landino VDL x Zirocco Blue VDL),
Fam. Klinkhamer, Sleen; 4. Ramses W (Levi VDL x
Indoctro), G. Wierts, Emmen; 5. Ringo Starr (All
Star x Numero Uno), M.J. van Bergen-Tolner,
Hooghalen; 6. Rocco di Rezzo MB (Arezzo VDL x
Zirocco Blue VDL), H.J. Mulder en T. Brink, Gas-
selte.
Merrieveulens groep 1 springen: 1. Rannie (Im-
pressive VDL x Up to Date), A. Veenhof AZN, Gie-
ten; 2. Rarabanta (James SB x Carambole), E.
Kuijer, Dwingeloo; 3. Ruby BB (Liamant W x Ca-
valier), O. Bakker, Gieterveen; 4. Riverfee (Jardon-
nay VDL x Grand Slam VDL), M. Roelandschap en
J. Emmens, Bunne; 5. Rosalineke (James SB x Bis-
cayo), I.C. Vermeer, Nieuw-Amsterdam; 6. Róis
Rockstar O’Hara WH. (Hardrock Z x Corland), A.M.
Hoejenbos, Emmen.
Merrieveulens groep 2 springen: 1. Róisín Rain-
maker O’Hara WH. (Harley VDL x Clinton), A.M.
Hoejenbos, Emmen; 2. Regannie (Impressive VDL
x Numero Uno), A. Veenhof AZN, Gieten; 3. Raleva
(Liamant W x Lupicor), J. Boelens, Rolde; 4. Ri-
landra BB (Impressive VDL x Quaprice Z), O. Bak-
ker, Gieterveen; 5. Romaniki H (Emir R x
Winningmood van de Arenberg), H. Hartlief, Peize;
6. Romy (Levi VDL x Cristallo I), H. Mulder, Stuif-
zand; 7. Rosalista B (Dorian Grey Z x Ublesco), I.
Bartelds-Hengeveld, Erica.
Merrieveulens groep 3 springen: Ranna (Jardon-
nay VDL x Corland), A. Veenhof AZN, Gieten; 2. Ri-
olita SB (Kitt SB x Baloubet du Rouet), P. Eleveld,
Hijken en Stal Brouwer, Gieten; 3. Ranieque W.W
(Grand Slam VDL x Hold Up Premier), J. Wilting,
Wachtum en I.G.W. Wilting, Markelo; 4. Royal Lady
Rose BS (Emir R x Diarado), B. Bartelds, Gieter-
veen; 5. Reistannie (Baltic VDL x Up to Date), A.
Veenhof AZN, Gieten; 6. Ruby Port van het Deur-
zerdiep (Carrera VDL x Eldorado van de Zeshoek),
M. Timmermans, Deurze; 7. R’Niki Diamant HV
(Laimant V x Vaillant), Stal Heeserveld, Ruinen.
Kampioenskeuring veulens springen, * = NVK:
1. (kampioen) Rav (Grand Slam VDL x Cantos),
Joh.H. Lufting, Dalen*; 2. (reservekampioen) Ra-
vino (Dominator’s Fire x Indoctro), Stal Eursing,
Beilen*; 3. Ranna (Jardonnay VDL x Corland), A.
Veenhof AZN, Gieten*; 4. Rhapsody HG (Kitt SB x
Cavalier), L.D. Hoiting, Gieten*; 5. R (Mattias x Gui-
dam), L. en R. Tewis, Zweeloo*; 6. Róisín Rainma-
ker O’Hara WH. (Harley VDL x Clinton), A.M.
Hoejenbos, Emmen*; 7. Rochester HG (Kitt SB x
Grandorado TN), L.D. Hoiting, Gieten*.
Driejarige stermerries groep 1 springen: 1. Nikky
Vera (Emir R x Goodtimes), VOF Platenkamp &
AMP; Evenhuis Services, De Kiel, vlk; 1. Nadine-
Leva (Etoulon VDL x Amethist), H.P. Cazemier,
Bunne, vlk; 1. Niña HG (Grandorado TN x Karl-
stad), L.D. Hoiting, Gieten, vlk; 4. Notre Dame II B
(Comthago x Douglas), R. Beuving-Steenbergen,
Westdorp, vlk; 5. Nora E (Balou du Rouet Z x Nu-
mero Uno), S.J. Ebbinge, Annen, vlk; 6. Netrichta
(Comme Il Faut x Catoki), H. Nijborg, Gieten, vlk; 7.
Nena BB (Falaise de Muze x Etoulon VDL), O. Bak-
ker, Gieterveen, vlk; 8. Naloma (Chapeau TN x
Harley VDL), L. Vrieling, Smilde.
Driejarige stermerries groep 2 springen: Nir-
mosa MB (Asca Z x Vittorio), H.J. Mulder en T.
Brink, Gasselte, vlk; 1. Ninive Chic (Il Est Balou x
Odermus R), J.C.M.B. Knuif, Zenderen, vlk; 1. No-
letha (Maestro vd Bisschop x Indoctro), A. Nijen-
banning, Zweeloo, vlk; 4. Nouvelle (Gullit HBC x
Padinus), J. Hartlief, Anloo, vlk; 5. Ninsider Ryal.K
(Insider VDL x Matterhorn), J. Kazemier, Oldekerk,
vlk; 6. Newbridge (It’s Highlander VDK x Quidam’s
Rubin), W. Buster, Diever, vlk; 7. Name-It Karla
Uitslagen
Paardensport op televisie/internet
Clipmyhorse.nl
30 juli Pavo Cup voorselectie Bavel
30 juli-1 aug. CSI/CDI Herzlake (Dui.)
30 juli-1 aug. CCI2* Facimiech (Pol.)
30 juli-2 aug. HX Auctions Online, Baarlo
31 juli Pavo Cup voorselectie Oud-Turnhout (Bel.)
31 juli LRV Nationale Finale SBB Competitie jonge paarden
dressuur, Opglabbeek (Bel.)
2 aug. BWFA Auction 2021, Hamme (Bel.)
5-8 aug. Sentower Park CSI2*/1*/YH, Opglabbeek (Bel.)
Eurosport
30 juli 01.25-04.03 uur en Olympische Spelen Dressuur (betaalde livestream)
10.25-13.13 uur
31 juli 01.25-04.03uur Olympische Spelen Dressuur (betaalde livestream)
1 aug. 00.35-04.15 uur Olympische Spelen Eventing cross-country (betaalde
livestream)
2 aug. 09.50-15.28 uur Olympische Spelen Eventing springen (betaalde live-
stream)
3 aug. 11.55-15.48 uur Olympische Spelen Springen individuele kwalificatie
(betaalde livestream)
4 aug. 11.55-14.43 uur Olympische Spelen Springen individuele finale (tv)
6 aug. 11.55-15.08 uur Olympische Spelen Springen kwalificatie landenwed-
strijd (betaalde livestream)
7 aug. 11.55-14.35 uur Olympische Spelen Springen finale landenwedstrijd
(betaalde livestream)
ZDF (tv)
1 aug. 00.35-04.15 uur Olympische Spelen Eventing cross-country
7 aug. 11.55-14.35 uur Olympische Spelen Springen finale landenwedstrijd
Programmering onder voorbehoud van wijzigingen
vrijdag 30 juli 2021 | 22ALGEMEEN
(Hardwell x Biscayo), Memape Beheer BV en N.V.
Vliet, Oranjedorp, vlk; 8. Naiky-Karla (Jukebox x
Ferragamo), Memape Beheer BV en N.V. Vliet,
Oranjedorp, vlk; 9. Nikita (Hotspot x Indoctro), G.
Scheper, Ruinen, vlk.
Kampioenschap driejarige stermerries springen,
* = NMK: 1. (kampioen) Nirmosa MB (Asca Z x
Vittorio), H.J. Mulder en T. Brink, Gasselte, vlk*; 2.
(reservekampioen) Nikky Vera (Emir R x Goodti-
mes), VOF Platenkamp & AMP; Evenhuis Services,
De Kiel, vlk*; 3. Noletha (Maestro vd Bisschop x
Indoctro), A. Nijenbanning, Zweeloo, vlk; 4. Ninive
Chic (Il Est Balou x Odermus R), J.C.M.B. Knuif, Zen-
deren, vlk; 5. Niña HG (Grandorado TN x Karlstad),
L.D. Hoiting, Gieten, vlk; 6. Nadine-Leva (Etoulon
VDL x Amethist), H.P. Cazemier, Bunne, vlk.
Vier- t/m zevenjarige stermerries springen: 1.
Jaistannie (Biscayo x Up to Date), H. Hilbolling,
Gieten, vlk; 2. La Vie (Etoulon VDL x Lennard), D.
Scheich, Assen, vlk; 3. Lamoretta II (Stakkato Gold
x Numero Uno), J. Hartlief, Anloo, vlk; 4. Julia (Na-
melus R x Lupicor), H. van Goor, Alteveer, vlk; 5.
Kalina (Up to Date x Tolan R), M.M. Lunenborg,
Hoogeveen, vlk; 6. Liz (Graziano x Burggraaf),
Joh.H. Lufting, Dalen, vlk.
Acht jaar en oudere stermerries springen: Ché-
gannie (Numero Uno x Bernstein), A. Veenhof
AZN, Gieten, vlk; Idaloma (Zirocco Blue VDL x
Verdi), H.W.J. Grol, Muntendam en Van Geel Schro-
der BV, Gees, elite.
Jonge hengst- en merrieveulens dressuur: 1.
Ragnar Lobbrok vd Sfeerhoeve (Vaderland x Jazz),
D.A. Nigten, Beilen; 2. Ralaika L (Cum Laude x
Wolfgang), G.J. Lucas, Nieuw Schoonebeek.
Hengstveulens groep 1 dressuur: 1. Rock and
Roll Tauro HS (Taurus x Benicio), H.J. Hollewand,
Dalen; 1. Riddle (Merlot VDL x Santano), M. Roe-
landschap en J. Emmens, Bunne; 1. Rivaldi (Let’s
Dance SB x Olivi), J. Martens, Havelte; 4. Roller
Coaster RB (Fürstenball x Westpoint), R.B. Em-
mens, Hooghalen; 5. Real N’Ice Rico (Vivino x Da-
vino V.O.D.), T. Tolner, Hooghalen; 6. Randolph
(Raven x El Capone), H. Koers en J. Kieft, Wach-
tum.
Hengstveulens groep 2 dressuur: 1. Ramiro VH
(Livius x Kansas C), Gebr. Van Halen, Beilen; 1.
Rolex-Daria (Fürst Zonik PS x Wynton), W. van Dijk,
Alteveer Noordenveld; 1. Ruisseau SW (Ferguson
x Sandreo), S.J. Wever, Schoonebeek; 4. Ridouan
(Mansion x Dancing Hit), T. Tolner, Hooghalen; 5.
Royal King (King Karim x Talos), A.V. Noordman,
Zuidwolde; 6. Randall BS (Fontaine TN x Ever-
dale), B. Bartelds, Gieterveen; 7. Revelation (Jupiler
S x Incognito), T.E. Mulder-Dolsma, Dwingeloo.
Merrieveulens dressuur: 1. Ruby (Franklin x Jazz),
T. Tolner, Hooghalen; 1. Rosé-D (Merlot VDL x
Aqiedo), K. Duursma, Schoonebeek; 1. Raronette
KS (Kjento x Gribaldi), G. Koers en D.H. Smit, Gees;
4. Racharel W.W (Livius x Rafurstinels), J. Wilting,
Wachtum en I.G.W. Wilting, Markelo; 5. Roots of
Leida v/d Sfeerhoeve (For Romance x Jazz), D.A.
Nigten, Beilen; 6. Ranomi DW (So Perfect x Ex-
pression), H.J. de Wolde, Zuidwolde; 7. Royal Lady
B Fabulous (Koning x Houston), B. de Boer-Bakker
en H. Bakker, Hooghalen; 8. Rythm of Hearts DW
(Mac Madison x Houston), H.J. de Wolde, Zuid-
wolde; 9. Royal-Veraine (Koning x Gribaldi), M.
Mensen, Klazienaveen; 10. Ricciane LK (Ferguson
x Ferdeaux), Fam. Klinkhamer, Sleen; 11. Rox-
zelma (Lowlands x Oscar), M.S. Schutter & AMP;
O.F. Schoon, Eexterveen.
Kampioenskeuring veulens dressuur, * = NVK:
1. (kampioen) Ramiro VH (Livius x Kansas C), Gebr.
Van Halen, Beilen*; 2. (reservekampioen) Rock
and Roll Tauro HS (Taurus x Benicio), H.J. Holle-
wand, Dalen*; 3. Ruby (Franklin x Jazz), T. Tolner,
Hooghalen*; 4. Raronette KS (Kjento x Gribaldi),
G. Koers en D.H. Smit, Gees*; 5. Riddle (Merlot
VDL x Santano), M. Roelandschap en J. Emmens,
Bunne*; 6. Rosé-D (Merlot VDL x Aqiedo), K.
Duursma, Schoonebeek*; 7. Ruisseau SW (Fergu-
son x Sandreo), S.J. Wever, Schoonebeek*; 8.
Rolex-Daria (Fürst Zonik PS x Wynton), W. van Dijk,
Alteveer Noordenveld*; 9. . Rivaldi (Let’s Dance
SB x Olivi), J. Martens, Havelte*.
Driejarige stermerries groep 1 dressuur: 1. Ni-
mona (Daily Diamond x Special D), C.J.M. Jans-
sens-Post, Nooitgedacht, vlk; 1. Noa-Dora V
(Desperado x Rousseau), J. Notebomer, Lutjegast,
vlk; 1. Next Ina (Franklin x Desperado), Xanthos
Horses BV, Amsterdam, vlk; 4. Narzar (Glamour-
dale x Jazz), J. Hooge, Ees, vlk; 5. Noblesse (Fer-
dinand x UB 40), F. van de Heuvel, Schoonloo,
vlk; 6. Noordster (Ebony x Belisar), J. Otten, Hoog-
ersmilde; 7. Nola (Dream Boy x San Remo), H.B.
Hovenkamp, Hooghalen.
Driejarige stermerries groep 2 dressuur: 1. No-
lalottie (For Romance x Charmeur), F.A. Boxelaar
& AMP; D.V. Veenstra, Diever, vlk; 2. Nouveaurene
SK (Incognito x Rhodium), J. Windt, Gieten, vlk; 3.
Nikita Vrouwe (Hennessy x Andretti), D.R. Kamps,
Ter Aard, vlk; 4. Nijenita W (In Style x Davino
V.O.D.), E. Drogt, Schoonebeek, vlk; 5. Niolita (Hen-
nessy x Krack C), J. Elzinga-Sloot, Benneveld, vlk;
6. Nunette (Indian Rock x Bordeaux), Xanthos
Horses BV, Amsterdam, vlk; 7. New Daula (Painted
Black x Charmeur), H.J. Renken, Vriescheloo, vlk;
8. Norma (Incognito x Farrington), H.J. de Wolde,
Zuidwolde.
Kampioenschap driejarige stermerries dressuur,
* = NMK: 1. (kampioen) Noa-Dora V (Desperado
x Rousseau), J. Notebomer, Lutjegast, vlk*; 2. Next
Ina (Franklin x Desperado), Xanthos Horses BV,
Amsterdam, vlk; 3. Nolalottie (For Romance x
Charmeur), F.A. Boxelaar & AMP; D.V. Veenstra,
Diever, vlk; 4. Nimona (Daily Diamond x Special
D), C.J.M. Janssens-Post, Nooitgedacht, vlk.
Vier- t/m zevenjarige stermerries dressuur: 1.
(kampioen) Mina Dora B (Dream Boy x Amster-
dam), L. Smit, Haulerwijk, vlk; 2. Livia Sophiena
(Johnson x Metall), G. Kleef, Annen, vlk.
Acht jaar en oudere stermerries dressuur: High-
light (Flemmingh x Sandro Hit), A.M. Nobel,
Schoonloo, keur; Florisanta VKH (Johnson x Hous-
ton), J. Vincourt, Veeningen, elite.
Regio Overijssel Nieuwleusen, 21 juli., Veulen-
keuring
Merrieveulens groep 1 springen: 1. Roxette
(Etoulon VDL x Timeless), A. Roeland, Hasselt; 2.
Ravenna Salland (Grandorado TN x Berlin), H.
Tepperik en H. Sassen, Heeten; 3. Raevyn SHS
(Emerald van ‘t Ruytershof x Zapatero VDL), J.
Bron, Baarlo; 4. Rhiannon (Tangelo van de Zuut-
hoeve x Indoctro), H.T. Klomp, Blesdijke; 5. Rosiris
KVDB (Dakar VDL x Silverstone), M. Kelder, Loo-
zen; 6. Remarkable Dream K (Hotspot x Vingino),
A. Koobs en M. Koobs-Van de Belt, Balkbrug.
Merrieveulens groep 2 springen: 1. Rhodee Lu-
dine S (Aganix du Seigneur x For Pleasure), H.
van der Scheer, Kamperveen; 2. Rosa-Rania K.
(Harley VDL x Gran Corrado), R. Krul, Balkbrug; 3.
Romaine-Reina VDS (Kensington ES x Heartbrea-
ker), J.J. van der Sar, Hoge Hexel; 4. Rileva KVDB
(Baltic VDL x Freeman VDL), M. Kelder, Loozen; 5.
Red-Roos (Nixon van’t Meulenhof x Burggraaf),
A.A. van Lies, Holten.
Merrieveulens groep 3 springen: 1. Rachel Sijgje
(Pegase van ‘t Ruytershof x Calvaro Z), G.M.
Spronk, IJsselmuiden; 2. Romance of Gold K
(Mumbai van de Moerhoeve x Quality Time), A.
Koobs en M. Koobs-Van de Belt, Balkbrug; 3. Ra-
mira S (Condios CC Z x Tolan R), H. Schottert,
Giethmen; 4. Romantica (For Friendship x Hold
Up Premier), A. Vos, Rouveen; 5. Romeeci Donia
(Lambada Shake AG x Innocent), G.E. van Dijk,
Kamperveen; 6. Rebellion Rose (Carrera VDL x
Hemmingway), N. Ogink, Raalte; 7. Rivendel O
(Hardrock Z x Van Gogh), H. en S. Oostindien,
Balkbrug.
Hengstveulens groep 1 springen: 1. Redbull
Rinus van de Marshoeve (Liamant W x Zirocco
Blue VDL), C.M. Mars-Koggel, Dalmsholte; 2.
Rhapsody (Grand Slam VDL x Vermont), J. Roe-
land, Hasselt; 3. Rhapsody (Mattias x Heathrow),
F. Legebeke, Nieuwleusen.
Hengstveulens groep 2 springen: 1. Revelin
(Lambada Shake AG x Hampshire VDL), R. Fled-
derus, Dwingeloo; 2. Rising Touch LK (Finishing
Touch Wareslage x Dallas VDL), A.L. Kroeskop,
Dalfsen; 3. Rolex Mayson (Karaldo VDL x Money-
maker), E.J.H. Ogink, Balkbrug.
Kampioenskeuring veulens springen, * = NVK:
1. (kampioen) Revelin (Lambada Shake AG x
Hampshire VDL), R. Fledderus, Dwingeloo*; 2.
Roxette (Etoulon VDL x Timeless), A. Roeland,
Hasselt*; 3. Redbull Rinus van de Marshoeve (Li-
amant W x Zirocco Blue VDL), C.M. Mars-Koggel,
Dalmsholte*; 4. Rhodee Ludine S (Aganix du
Seigneur x For Pleasure), H. van der Scheer, Kam-
perveen*; 5. Rachel Sijgje (Pegase van ‘t Ruyters-
hof x Calvaro Z), G.M. Spronk, IJsselmuiden.
Merrieveulens groep 1 dressuur: 1. Rayca Dine
TF (Jameson RS2 x Amidou), T. van Dijk-V.d.
Scheer, Kamperveen; 1. Rylena (Kyton x Blue
Hors Zack), R.M. Vermunt jr, Geesteren; 3. Really
Special DS (Ferguson x Wynton), M. Windhouwer
en G. Windhouwer, Apeldoorn; 4. Rose of Reina
S. (Atterupgaards Barcelo x Tango), N.J. Schakel-
Van Klei, Holten; 5. Rosenquarz (Franziskus x Am-
père), S. Klein, Dalfsen.
Merrieveulens groep 2 dressuur: 1. Rheamara
TH (Dream Boy x De Niro), H.H.L.M. ter Huurne,
Wierden; 1. Rodiene (Mac Madison x Niveau),
M.J. Bos, Linde; 3. Royal Inca (Wolkentanz x
Diëgo), S. Lisser, Dedemsvaart; 4. Real Magic (Bor-
deaux x Apache), F. Lansink, Bornerbroek; 5. Roc-
kin’ With the Rain CFH (Love For You x Indoctro),
A.H.J. Beumer, Zwolle.
Hengstveulens groep 1 dressuur: 1. Remy Mar-
tin (Kyton x Blue Hors Zack), R.M. Vermunt jr,
Geesteren; 2. Rocky E (Desperado x Jazz), H.
Ekkel, Hellendoorn; 3. Riënto B (Kjento x Goodti-
mes), C.C.M. Balk-Maerman, Espel; 4. Rebel (Fer-
guson x Grimaldi), B.G. Jansen Smit, Geesteren.
Hengstveulens groep 2 dressuur: 1. Riley Rules
(Livius x Florencio), A.S. Bonhof-Hosmar, Veessen;
1. Rico (Mac Madison x Glock’s Toto jr.), R. & I.
Veninga, VOF Stuifzand en N. Bekendam, Ooster-
beek; 1. Rafaël DSV (Fürst Toto x Desperado), H.
Veurink, Bergentheim; 4. Rëve Spécial (Dettori x
Uphill), T.R. Bos Doornbos, Marknesse.
Kampioenskeuring veulens dressuur, * = NVK:
1. (kampioen) Rylena (Kyton x Blue Hors Zack),
R.M. Vermunt jr, Geesteren*; 2. Remy Martin
(Kyton x Blue Hors Zack), R.M. Vermunt jr, Gees-
teren*; 3. Rafaël DSV (Fürst Toto x Desperado), H.
Veurink, Bergentheim*; 4. Rheamara TH (Dream
Boy x De Niro), H.H.L.M. ter Huurne, Wierden*; 5.
Rico (Mac Madison x Glock’s Toto jr.), R. & I. Ve-
ninga, VOF Stuifzand en N. Bekendam, Ooster-
beek*; 6. . Riley Rules (Livius x Florencio), A.S.
Bonhof-Hosmar, Veessen; 7. Rayca Dine TF
(Jameson RS2 x Amidou), T. van Dijk-V.d. Scheer,
Kamperveen; 8. Rodiene (Mac Madison x Ni-
veau), M.J. Bos, Linde.
Finale driejarige springpaarden, * = NMK: 1.
(kampioen) Nova van de Nieuwe Schaers (Berlin
x Eldorado van de Zeshoek), S.H. Evers en H.
Evers, Nieuw Heeten*; 2. N-Dine (Harley VDL x
Veron), J. Koetsier, Kamperveen*; 3. N-Newia
(Highway M TN x Burggraaf), S.W. van ’t Hul,
Zalk*; 4. Nariska (Eldorado van de Zeshoek x Con
Capitol), E.J.H. Oosterbroek, Denekamp*.
Finale driejarige dressuurpaarden, * = NMK: 1.
(kampioen) Napoli (Ferdeaux x Jazz), M. Vinke,
Kampen*.
Regio Groningen Tolbert, 23 juli., Veulenkeuring
Merrieveulens groep 1 springen: 1. Rulana (Zi-
rocco Blue VDL x Nekton), J.F. Abbring, Onnen; 2.
Royal Rose (Kitt SB x Corlensky G), F. Haas, Grijps-
kerk; 3. Roossinaa (Zirocco Blue VDL x Calido I),
S. van der Meer, Surhuisterveen; 4. Reaudyne
(Grandorado TN x Indorado), B. Hollemans, Veen-
dam en R. Bierma, Exloo; 5. Real Special Alvé
(Emir R x Chellthago Z), K. Kuik, ‘t Zandt.
Merrieveulens groep 2 springen: 1. Rimarna
(Manden I Sonderbygaard x Zirocco Blue VDL), C.
Schaafsma, Vries; 2. Roxette (Arezzo VDL x Grazi-
ano), K.J. van der Veen, Noordwijk; 3. Rerusa H
(Inaico VDL x Quaprice Z), A.J. Hazenberg,
Opende; 4. Ravenna van Rayland (Defender VDS
Z x Warrant), B.J. Pier, Wehe den Hoorn; 5. Riorisja
(Impressive VDL x Hampshire VDL), J. Dikkema jr,