Ga naar hoofdinhoud

Nederlandse deelname en uitslagen

naar en Direct startlijsten uitslagen

+ + Herning Voltige + WK Paradressuur Dressuur Springen
CSI3* Opglabbeek
CSI3* Deauville
Houten CSI2*
CSIP T.W. Hagen a.
Le Pin Haras au CCI3*
CCI4* Hartpury
Bad CCI2* Harzburg
CEI2* Zutendaal

Nederlandse de naar een en Oranje Marc en in gang. Emmelie Herning ook Dressuur NLO-WVM-TeamNL rubrieken. Cup en gaan, Harzburg. zijn Belgische In in TeamNL Pin 2* springruiters de meedoen. Nederlandse van Nederlandse de CSI2* Ook Daarnaast 3*-wedstrijden Liere en in Nina het Le Team nog De Opglabbeek kampioenschap. Woensdag Dinja en enduranceruiters slot equipe en aan Deauville. zijn Houtzager springruiters van een dressuur Scholtens. is medaillewinnares en het muziek het niet volle Bad deelnemers in Houten waar Tot een voltige 1* de er de in het in beginnen eventingruiters Woensdag met van op de Kür Para 3 zijn hun het zijn Zutendaal. loopt bronzen dochter is actief WK Haras au in en aan eventingwedstrijd Hartpury Wereldkampioenschappen Voor en Herning en in die Nations en finaledag CSIAm-A met CSI3*

Denemarken – dressuur t/m 10 CH-M-D Herning augustus 6 2022
Tel: 0045-40254986
[email protected] E-mail:
Website: herning2022.com/uitlagen
WK CH-M-D Dressuur
(Gorinchem) Putten Scholtens Liere – RS2Emmelie Tørveslettens Hexagon’s Titanium van HermèsMarieke Zweistra (Groesbeek) (Schore) RockThamar (Uden) Ich – Weiss – – van der Dinja Indian

Herning 2022 Denemarken paradressuur 14 augustus CH-M-PED t/m – 10
Tel: 0045-40254986
E-mail: [email protected]
Website: herning2022.com/uitlagen
Paradressuur WK CH-M-PED
Haerkens (Helmond) – Daula Demi EHL
Gem Frank Hellendoorn) Alphaville N.O.P. – (Haarle Hosmar
– Rosenstolz Krijnsen Lotte (Enschede)
(Berghem) N.O.P. Sanne – Demantur RS2 Voets

t/m Herning Denemarken – 10 CH-M-S augustus springen 2022 14
Tel: 0045-40254986
[email protected] E-mail:
Website: herning2022.com/uitlagen
Springen WK CH-M-S
VDL Hessel (Lelystad) – Icoon Hoekstra
Monaco Mierde) Harrie – Smolders (Lage
Sanne – RB Quidam Con (Sevenum) Thijssen
– Beauville Maikel Vleuten N.O.P. Z Van der (Someren)
(Holwierde) Silver John Jur Vrieling Long 3 –

t/m Denemarken augustus 10 voltige 2022 Herning – 6 CH-M-V
Website: herning2022.com/uitlagen
WK Voltige Team CH-M-V
Voltigeurs:
Agteren (Bussum) van Isalotte
(Odiliapeel) Boeijen Saartje
Bongers Rian Pierik – (Handel)
Guus van de (Zeeland) Coer
van Dijk Ilse (Odiliapeel)
Herwig Lisa (Veghel)
Renate Maas (Heesch)
Sander (Cuijk) Pannekoek
(Wijchen) Nynke Veldman
(Odiliapeel) Meta Rooijmans Longeur: – Jans – Wim
CH-M-V Dames Solo
(Amersfoort) Voltigeur: Joske – Van Chameur Koelen
(Handel) Pierik Longeur:Jinte
Voltigeur: (Noordeloos) Annebeth Evermore R – Kubbe
Jinte (Handel) Longeur: Pierik
Schaik Renske van (Schalkwijk) W – Fabiola Voltigeur:
Longeur: Knauf Corinna
Solo CH-M-V Heren
– Doemaar Dos Santos Sam Voltigeur: (Retie)
Rian Longeur: Pierik-Bongers
Longeur: Diede Pierik (Handel)

9 – CSI3*/ t/m Denemarken Herning 2022 14 CSIAm-A springen augustus
E-mail: [email protected]
Website: herning2022.com/uitslagen
CSI3*
Holy Marc Houtzager – Moley (Rouveen)
CSIAm-A
Houtzager – Fonia Nina Again (Rouveen)

Opglabbeek augustus 11 – België springen 2022 CSI3* CSIYH1* CSI1*/ 14 8yo/ incl. t/m
Tel: 0032-89201800
E-mail: [email protected]
Website: www.sentowerpark.com/uitslagen
CSI3*
Love, Joey La Baltic – Alberti Z, Candida Corona (Einighausen)
Bart Vecht) – Bruijn aan de de Isis Utopia, Grant (Loenen
Christianus, Griffin de Heffinck, – Kevin Kriskras (Kalmthout) El van Jochems DV Rocco,
Cando 10, Olympia Eetrichta, Big Oklahoma Zelm, van de Lars ’t van Beauty Z, Hageland (Egchel) – Kersten
S, Kersten Z Granito – Grieg Niels Noordenhoek, (Egchel) Tippy
– de Kort (Lewedorp) Anouk Kreisker Caviana
Brown (Ospel) Leeuwen 353 Amber Charly 119, Astrid –
H.J. Iceman (Asten) Elrite, Indence la Joost de Circee – Haye, Martens
(Ell) Kinmar Martens Mark – Hero Quality
Pals Johnny – Charley, Carlotta, Linda (As) Happy
Olaya Z – jr. Haya, Gladstone, Piet Schijndel’s Schijndel’s Raijmakers (Asten) Van Van
– (Goirle) Vangoth Jacquet Besnards Romp Ruben Hanouk Inflame-Go, V, des Go,
Schans – Wout Gld) Moment, der (Nijkerk van AS Haretto G.AS-Bombay, Jan Eden, the For
Totalis Niels Cordis Tacken Alexia Z Z, (Meterik) –
(As) de Pals Hagenhorst Charlotte van Verhagen – – Beau
CSI1*
(Einighausen) – Joey Lux Alberti Heartbreaker de
(Roosteren) Jada Golsteijn Mercedes DV –
(Egchel) Kersten Z Niels Belfast –
Kort Blanc Bois Eda Anouk Canty (Lewedorp) –
(Ospel) Balou – Astrid Leeuwen Clarimo’s
Excentriek Johnny (As) – Pals
– Piet T GEM jr. Z Raijmakers (Asten)
Gld) LH Sanne B.Z., (Laren Gravin Icarus Vermeulen –
Maxi de VDH – Dacora Weert (Ossendrecht)
incl. CSIYH1* 8yo
Eliano Vecht) Mec de Bart v’t (Loenen de Farinjo Bruijn Des – aan Merelsnest,
(Egchel) Cornets Z Lars Pop Af Kersten –
Anouk Imdehof – Heyra (Lewedorp) Blue van Kort ’t Qui-Vive de Masca,
Kruziano Piet (Asten) – Raijmakers jr.
Ruben Kingsten, Romp O, Ultimo 138 Blom’s – Larado (Goirle)
(Nijkerk Schans A.S. der Lana Wout Jan Rey van Gld) del –
Z Niels Camila Tacken Totalis – (Meterik)
King – Verhagen – Blue (As) Charlotte Pals
Chiara Maxi VDH, de Weert II Z – Korhaya (Ossendrecht)

Deauville – springen CSI3*/ augustus Frankrijk 14 11 2022 t/m CSI1*
0033-157677673 Tel:
[email protected] E-mail:
www.grandprix-events.co/uitslagen Website:
CSI3*
Explosion, de (Nuenen) Gino – Teddy van Rijt

springen 2022 Houten CSI2*/ t/m 10 augustus Nederland – CSI1* 14
Tel: 0031-610733873
E-mail: [email protected]
www.csihouten.nl/uitslagen Website:
CSI2*
(Rogat) ten Z Godess Berg – Maaike Hero
(Nieuwleusen) Boer Creme la de Z, Jappelou Isis, RV – de Creme Julian
Boer (Nieuwleusen) de Sisi Kaphira, – Wesley Icarinda,
Kallas, Dennis Joy – (Nijkerkerveen) R, van Brink Girl Spring den Z Of Ogano
Cecile Cilydi Klaassen – (Sprundel)
Brouwer Oh – de (Hoofddorp) Britt Balou van Kat
Fortuna Burg – van der Jancoulavsco Marleen (Neede)
Damhuis – de Cooper, Jezus a Manon I van am Westzijde (Tilligte)
Optima – Emmen v/h Bisschop Edgar, (Dinteloord) vd Nash Kim Lilleveld,
Mila (Waddinxveen) Terriccio Orso – Everse del
Everse Senna d’Or – (Waddinxveen) Farno
van van Prinsenveld – Amber Kriekenhof Jacintha Ishiblue het Dali F, ’t (Bladel) Z, Fijen
FS Texas (Gilze) Franssen Frans – Tim Wilrick’s, Z
Daan Blue, Idaloma, – Kahlua-Carmen Geel Just (Gees) van
Jacobus (Gelselaar) – S Geerink Sander
Fifty-Fifty, – (Gelselaar) Vincent Geerink Gelster
W, K, Art Greeve Watermill Michael – Andi Big SFN Karelien High (Veeningen)
Gld) Noukie – (Oosterhout Goldstar, Greveling Melvin
Judeska Heathrow, – CL, Grunsven Jens Iimpossant (Erp) van
Janssen Pouplis Yannick (Erp) Grunsven Lugaignac – van Eloma’s des Blue,
ter Quinten E.B. Harmsel – de (Enter) Courcy Unicstar
Geronimo – E.B. Wesley Endvot (Enter) Harmsel E.B., ter
– Bart Kordon (Wierden) Haselbekke VDL
Schiphorst) Stefanie – Guilietta, Heins (De Gutascha
Faltic, Fleur Haut – Cataque (Huissen) Holleman du R&D Innuendo Breil,
– (Lijnden) Kadorena Kim SFN Hoogenraat
Den Berg) (Nederhorst ES. Buberth Marieke Houtman –
(Hengelo E Ov) IJland Kymette Hero, Mart –
Zundert) Excellent, Beek Jacobs Kim – Hatricia (Klein van
(Lunteren) Jonkers Niels Gold Digger-H –
Mé (Zevenaar) Joosten Galdal Tani –
Alandria (Putten) Dimmendaal – Norhaya Martine Kempkes – Z, Z
Jillz Alpicor, E.B., (Assendelft) – Glenn Katoulon Knoester
– D’Oase, Kommers Jarocho-Blue (Lepelstraat) Impala Sjoerd
Mischa Everse (Waddinxveen) – – Kazelli Van VDL Kraats de
(Hekelingen) Siebe Jumper Fellow – Kramer
Kerswin – ’t Kuipers J Z, Doron Circee, van Kara D’Alve Davidguetta Roosakker de (Mijnsheerenland)
Capitola Kuster Quiwi – Divo, Lars El (Didam)
Kong Take Kuyten King Domaine Chance Nh) On Z Me – D’Avifauna, Suus (Laren Du Z, A Dallas
– Megan Kwanta (Soest) Kosta PR Laseur Kapitaal L, Ironman,
(Houten) Z, van Two Twenty Catch Maat Boss VO – Bart Hugo der
(Weelde) Thijs Ireuza Machielsen –
MBF (Stroe) – Manen Intensely van Tamara
Bas Moerings Tweet – Kivinia, Jesther, (Roosendaal) Kwik
Z, Morsink Gerben – Ov) Z Calida (Beuningen Colina
– Micky Quintendros (Lievelde) Morssinkhof S, E Itos
Baloubelle G-Vingino-Blue 5, Morssinkhof (Hierden) – Skye
– (Nijkerk Mulderij Hanneke Gallardo Diesel, CSI Gld)
Copina Kentucky van Infinety Z.G., de VdK’s (Hierden) – Keeps, Max Poll
(Herwen) Rademaker Fleur IV Nick –
Heather M – Charmeur Robertson (Driebergen-Rijsenburg)
Cukuta, S Marco Sas (Schoorl) – Joule
(Esbeek) de Interessant Tom – Zietfort Infinity, Zietfort, van Van Jolet De Schellekens
Schipstal van Ivanhoe (Sint – Tom Hilton Hubert) S,
(Schimmert) Schmitz Springpower Cor – Jeffrey BH, A’Lee
Brilliant Gerco Schröder Berlin, Star (Tubbergen) vd Famous, Glock’s I New Will Be Berghoeve –
ES, Gream, Schuttert – Frank Obilix Stuyvenberghof v\h Joviaal (Ommen)
– Z, Zephyr Schuttert Nova Scotia (Ommen) Hendrik-Jan
Slaats Z, Ralph SW Il Cirondine Divo – (Knegsel)
Double Schiphorst) Dutch Manon van Coco Chanel, – Sluis der (De
(Loenen – Stenfert Romance, Idylle Jurgen of Heaven Romance Gld) of
Jessy – (Montfoort) Tewis Exceptionel
Ilse Fidzilina SG Gartbreaker (Bunschoten-Spakenburg) Tolboom Z, –
Hellendoorn) den van Gem Mark (Haarle Top – Colombo
– Veldhuis RS, Jisborn Balia Installera (Haaksbergen) Steven Iregina,
– V.D.O. (Wierden) Willems Annet Vos – Helsinki
Got den Key, (Wierden) Ive Thijmen the – Vos Pegasus van Heuvel
Vulpen Anne – (Vleuten) Fajoecha BH van
– W Werff der van Global Sophie (Boskoop)
Wiefferink Jayton – Jessie (Wierden)
vh Z (Ede Tiptop Gld) – Wijk Schaeck Kelly van
Don Willemsen – Iron Man (Nijverdal) 111
(Kootwijkerbroek) – Johan Gomera Worst
CSI1*
Eloubet Agterberg – (Hagestein) Maud
BBN Albertema – Express (Bunnik) Merel Kobalt
(Nieuwleusen) Lamarr de – Boer Julian
Love Bos It (Renswoude) Suze –
Tim (Winterswijk Kathmandu Breeschoten Miste) –
Knightsbridge den van Brink Berwin – (Nijkerkerveen)
Brink Dennis den – van Camacho (Nijkerkerveen)
Little Kiki ES – Broekhuijsen Dolder) Gold (Den
Beech, Haja (Hoofddorp) Brouwer ES Fuzeta – Britt
Angela (Nijkerkerveen) van Eiaralda, Kajanta Daatselaar –
Puck Darwin (Zwartebroek) den van Deijssel – Z
Dimmendaal Luc (Putten) Diesel –
Carat Duiker Elise – (Zeeland)
Eggens – (Mantinge) Nicole Loharna-P
Kim (Dinteloord) DMH Emmen Kandiama –
– Everse Lovely (Waddinxveen) Mila
(Waddinxveen) Dudock – Everse Senna
Kiwi (Bladel) Amber Hummer, Fijen –
(Gilze) Franssen – Tim Z, V Lavanti Hurricane
Daan (Gees) Geel – van I Lumanda
Jack – (Gelselaar) Daniel’S EB Geerink Vincent
Carrats Jikke Cent – van (Swolgen) Gerven
Lajoy, L.Anemone’s Lou Graaf – (Eemdijk) Lou’S Belinda SVO Star de
– Ava Grunsven Harley van (Erp) Eden
– Jens van (Erp) Gladiator Grunsven HL
van Grunsven Yannick – Jambo (Erp) Janssen
Haanschoten Koko Casafina, – Babette (Scherpenzeel Gld)
– Havenda Hafkamp Dominique (Soest) Blue
Harmsel Britt (Enter) E.B. ter – Kitile Horta
(Enter) E.B. Quinten Harmsel Zizzle Frizzle ter –
D, Klaske Bart – Haselbekke (Wierden) Heros
– Stefanie (De Kiri Schiphorst) Heins Royal
Marit (Lelystad) – Qstar Hoekstra
Lamborghini (Lijnden) Hoogenraat – Kim H
Horst Reeza – Iesyrena (Soest) MB Hashtag, der van
Lauritz Cabauw Berg) Houtman – (Nederhorst Du Vlist, den Marieke
– Bobbi Gld) Hulsenbeck Ibalia, Unzip (Nijkerk
– Mart Limoncello IJand (Hengelo Z Ov)
Buisson – Kim Charm Zundert) Jacobs (Klein du Z
Noa Kirov – Jansen Highness, (Eemnes)
(Lunteren) V Kylana Niels – V, Jonkers Liverpool
Tani – Lagrande (Zevenaar) E Joosten
MBF (De Kapteijn – Eva Ivory Meern)
Knaap WV der van – (Putten) Lily Jersey
Sjoerd Kommers Limbos Hollywood (Lepelstraat) Los HBC – VK,
D’ouilly Vesta Siebe Kramer (Hekelingen) –
– Clayton Kuh (Soest) Mike
(Mijnsheerenland) Don’t Doron de – Tiji Kentucky Worry Z, Kuipers
Kuster Lars DDH – (Didam) Karlotte
Cabra Kuyten Suus – Alfa Quechin Jordan, Nh) (Laren di
Megan – (Soest) Eldor Laseur
Laseur (Soest) Mitch – Lyano
Tara – (Waalre) Groep van der Calipso, VDL Leegte Ina-Zeldenrust
der – Québec van (Houten) Bart Maat
Am Palve, Sud Du Velvet Sky Machielsen (Weelde) Thijs Z I –
van Lehman Keep Enrico – In JB, (Stroe) Mind Manen
– Tamara Laurette van Manen (Stroe)
Lancôme Litta V.L. Emmelie (Blokker) – Melssen TCS,
Likeur (Nijkerk Mulderij – Gld) Hanneke
Confident, – van Bart (Groessen) Glory Cornets WV Of Kiss Ooyen
Easy Nevada – vd Fallon Pas Bernsehoeve vd van de (Kaatsheuvel) Bernsehoeve Nol Nevada Z,
– de van Rik Pas vd Z, Hero Bernsehoeve Go Go-Nevada (Kaatsheuvel) Action
(Zwartebroek) Highlight – Pijpers Dee Jay
(Bilthoven) Pleysier Diador – Olivia
Kola de Poll (Hierden) van Max –
H.K. Garola – Caen (Zuidoostbeemster) Franklin Rose, Posmus
H Maikel Joy Posmus (Zuidoostbeemster) –
– Karlos Z, Roosendaal Kong Maud Gwen (Doetinchem)
Van Hagenhorst, De (Schoorl) Hagenhorst Lafayette Lugana – Vd Sas Marco
Tom (Esbeek) Schellekens Van Zietfort De Fitonia, – L-Dora
– (Wekerom) Stan Z, Schillemans King du Arthur Djampassi Vlist
– Tom Idaho van (Sint WP Schipstal Hubert)
Z Darling Schmitz Boy L’Alize Jeffrey (Schimmert) Hero Z, –
Impressed Schreuder Gwen (Montfoort) – Happinez
(Tubbergen) Indy – Gerco Schröder
NJ, Hendrik-Jan Kailon Schuttert Lucarla – (Ommen)
– (Ommen) Good Jan Schuttert Farming HS
Ice Siy Rheava – (Hoogeveen)
Forbio – Slaats h v Moeshof (Knegsel) Ralph
Kornet Manon (De VVD D’amour der Boy, Jacky Schiphorst) van Sluis –
Gld) Champaniero Jurgen – Stenfert (Loenen
Sterre (Delfzijl) Stevens – Adventure
Julia Swart (Maarn) Cahlista – Z
Jelvet Tewis (Montfoort) Jessy –
Uno Ilse SG Tolboom Kornet (Bunschoten-Spakenburg) –
Trip Isa – Deen’s, Cenrose Domingo (Utrecht)
(Haaksbergen) Veldhuis – Stef Karolitha
Verweij Quinto Gaëlle – van (Lunteren) HD
Faye Vos – Calgary Monica LH Louise (Wierden) 56,
VD – (Wierden) Bisschop Lemmie Thijmen Vos
Rock, Star BH (Vleuten) Anne van – Vulpen Kornet Jefferson
Waaij Z Sade der van – (Eemnes) Jasper de Rialfo
Luther – James Werff W, der van Sophie (Boskoop) W
– Hoogeweg (Wierden) Wiefferink Hetty Jessie den van
Wijk van Gangstar (Ede – Kelly Gld)
Solier Jillz (Nijverdal) Willemsen – Don
Wolf Ewoud (Hilversum) J Annette –
(Kootwijkerbroek) Kaitlynn – Worst Johan

– 2022 Duitsland 11 CSIU25-A/ T. augustus CSICh-A/ CSIP a. 14 springen Hagen W. t/m CSIJ-A/
Tel: 0049-54019043
E-mail: [email protected]
Website: www.haunhorst.com/uitslagen
Pony’s CSIP
Van Joris Evelien Heere Orchid’s Muggenhoek, – van Keano De (Brasschaat)

9 2022 CSI1*-W – 9 Shongweni Zuid t/m Afrika springen augustus
CSI1*-W wereldbeker
Michau Blue Go Amy (Summerveld) To –

– Frankrijk Le augustus 2022 CCIO4*-NC-S au CCI3*-S/ 14 eventing Haras 10 Pin t/m CCI2*-L/
0033-607189836 Tel:
[email protected] E-mail:
www.legrandcomplet.fr/uitslagen Website:
Cup CCIO4*-NC-S Nations
Roxana Forever (Schuinesloot) Graman –
Hazeleger (Harskamp) James Bond Stephan –
(Herveld) Belafonte Van Reine Thierry – Harry ACSI
– (Someren) Adriaan Ekow Smeulders
CCI3*-S
Lb) Brent Giessen – Jillian (Ysselsteyn
Igor Hazeleger (Harskamp) ACSI – Stephan
Sanne Jong (Aalsmeer) Jersey de – Enjoy, MBF
– Tim Lips Iguazu (Breda) B
CCI2*-L
Platte Hopes – Sanne (Elburg) Fears and
Somer Jones – (Lelystad) Indiana Danielle

augustus 2022 CCI2*-L/ 14 CCI4*-S t/m eventing Hartpury Groot-Brittannië – 9 CCI3*-L/
Tel: 0044-1452702397
E-mail: [email protected]
Website: www.hartpuryhorsetrials.co.uk/uitslagen
CCI4*-S
Granncord – Bleekman (Devon) Althea
CCI3*-L
Balk Jonna Swarovski – (Haarlem)
BH van – Ufford Will (Malvern) Hellios
CCI2*-L
Robin Klaver Nh) – (Laren Cadiz

14 CCI1*-Intro CCI3*-S/ t/m Duitsland augustus Harzburg CCI2*-S/ 12 eventing 2022 – Bad
E-mail: [email protected]
www.vfvbadharzburg.de/uitslagen Website:
CCI2*-S
– It Two (Zundert) van Sarah Leeuwen Takes
(IJsselstein – Judy ES Schep Ut) Gaston

120/ 120 14 CEI2* – 2022 12 CEI1* t/m CEIYJ2* 100/ augustus Zutendaal België endurance
Tel: 0032-476860230
E-mail: [email protected]
CEI2* 120
– Aggelen San QA (Diever) Sofie Juan van
– Mirann Nooijen (Wanroij) Avalon DX Michelle
120 CEIYJ2*
Kromkamp (Hooghalen) Risky – Dream Kyra’s Puck Promising
100 CEI1*
Bo – Aart (Ravels) Arven van
de – Nh) Madigou Anna Djawann (Bergen Brandjes
van Huet Mirjam Varus (Zwolle) –
Persika Koolen Zvara (Malden) Anthonie – la
Theunissen (Boxmeer) Yvonne Di Vis – Gallura
– Valentijn Tara Vollebregt Khan (Renkum)

in hier Results voor Klik HorseTelex uitslagen

Horsetelex results

wedstrijdcodes Verklaring
= = Reining = R Concours Junioren = D Dressuur C J
Young = V = = I Endurance = Riders YR Voltige Internationaal E
O Landenwedstrijd = A Mennen = S = Springen
Eventing aangepaste Pony’s sporten C = PE = = P

Premium artikel

Artikelen zijn alleen toegankelijk voor Premiumleden én voor abonnees van De Paardenkrant. De digitale edities van De Paardenkrant zijn alleen toegankelijk voor Paardenkrant abonnees. U kunt hier inloggen.

Verder lezen?
Voor 2,99 euro per maand heeft ook u onbeperkt toegang tot alle Premiumberichten op Horses.nl!

Aanmelden

Lees alles op Premium
Op Horses.nl Premium vindt u onze beste artikelen. Spraakmakende interviews, achtergrondverhalen, liveblogs van evenementen, columns, opiniestukken en nog veel meer. Horses.nl Premium biedt dus alles wat u niet wilt missen!

Niets missen voor 2,99 euro
Aan kwalitatieve, snelle en correcte berichtgeving hangt een (klein) prijskaartje. U kunt zich al voor 2,99 euro aanmelden en direct verder lezen. Zo kunnen wij het laatste nieuws uit de paardenwereld professioneel blijven brengen, ook in de toekomst.

Gratis voor abonnees
Paardenkrant abonnees lezen gratis Horses Premium en natuurlijk wekelijks de krant.

Meld u nú aan voor Horses.nl Premium (2,99 per maand)

of

Neem een abonnement op De Paardenkrant (vanaf 11,50 per maand)


Meer weten over Horses.nl Premium? Klik hier!

Lees ook