Uitslagenlinks
Dressuur
CDI5* Wellington
CDI3* Ornago
CDI/CPEDI Addington
Springen
CSI5* Parijs
CSI4* Vejer de la Frontera
CSI4* Thermal (CA)
CSI4* Wellington
CSI3* Oliva
CSI3* Bedizzole
CSI2* Lier
Eventing
Nederlandse deelnemers
Na The Dutch Masters in Den Bosch komt de international springtop samen op het 5* concours in Saut Hermes in Parijs. Voor TeamNL nemen Kim Emmen en Den Bosch Grand Prix-winnaar Willem Greve deel aan de wedstrijd in de Franse hoofdstad.
Veel Nederlandse springruiters verblijven op de voorjaarstouren in Vejer de Frontera en Oliva in Spanje, Bedizzole in Italië en wedstrijden in Florida. Ook is het indoorconcours in Lier druk bezocht door de oranje -jassen.
Verder is er Nederlandse deelname op dressuurwedstrijden Wellington, Addington en Ornago en de eventingwedstrijd in het Italiaanse Montelibretti.
Parijs, Frankrijk, 15 t/m 17 maart 2024 springen
Website: www.sauthermes.com/uitslagen
CSI5*
Kim Emmen (Dinteloord) – Imagine, Inflame-Go
Willem Greve (Markelo) – Minute Man, Pretty Woman van ’t Paradijs
Vejer de la Frontera, Spanje, 11 t/m 17 maart 2024 springen
Website: www.sunshinetour.net/uitslagen
CSI4*
Amke Bekhuis (Wierden) – Jamal E.B., Kordon VDL, Ligeunerin VDL, Lord Thurricane
Melvin Greveling (Vragender) – Dynamite, Fandangi, Noukie
Liv Linssen (Kessel Lb) – Lyn
Rogier Linssen (Kessel Lb) – Gabriela J
Micky Morssinkhof (Vragender) – Graziano
Henk van de Pol (Eindhoven) – B Captain Norman, No Fathers Girl
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) – Comedie de Talma, Jones, Tinka’s Boy JR. W Z
Rob Schipper (Rheden) – Lady Noor
Sanne Thijssen (Sevenum) – Caipirinha Z, Con Quidam RB, Cupcake Z, Guiliguili Nouvolieu, Infinity van Hof ter Bolle,
CSI1*
Thijs Derks (Zeeland) – Lois Lane DH Z
Jalaine Kloppers (Eindhoven) – Finito
Liv Linssen (Kessel Lb) – Cini W Z
Rob Schipper (Rheden) – Calle 112
Bethany Vos (Apeldoorn) – Hastkullens Fantazie, Mom-S Coleraine Des Bergeries
Mienie Vos (Apeldoorn) – Don Diablo, Sire de Beau Soleil
Lisa van Westenbrugge (Oploo) – Chopard 19, don uitzendgroeps Quite Zero, don uitzendgroeps Top Level
CSIYH1* incl. 8yo
Amke Bekhuis (Wierden) – Kathleen KL, Nikita Van De Driehoekhoeve
Thijs Derks (Zeeland) – Chaccking
Melvin Greveling (Vragender) – Bacardi O, Rox van de Middelstede
Bart Haselbekke (Wierden) – Nadim Van De Kruishorst
Micky Morssinkhof (Vragender) – Chica Z, Comme Ci Comme Ca, Monaco, Overdrive
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) – Chapeau SW
Rob Schipper (Rheden) – Dotan van het Gerendal Z, Novah
Sanne Udink (Auriac Du Perigord) – Can’t Beat This Z, Milkshake, Stoccolma d’O
Wim Vos (Apeldoorn) – Tsaar van de Nachtegaele
Thermal CA, USA, 12 t/m 17 maart 2024 springen
Website: www.deserthorsepark.com/uitslagen
CSI4*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) – Hotspot, Sirocco
Oliva, Spanje, 12 t/m 17 maart 2024 springen
Website: www.metoliva.com/uitslagen
CSI3*
Denise Bakker (Hamont-Achel) – Take a Last Chance van de Braembeier
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) – Aonia Domain, Jignipes Eickenrode, Joy Of Spring R, Kallas
Gert Jan Bruggink (De Lutte) – Vigalio SHO Z, Viggo
Suus Kuyten (Eemnes) – Alfa Jordan, Jancoulavsco Fortuna, King Kong D’Avifauna
Megan Laseur (Soest) – I Am, Kwanta Kosta Pr, Ogano Girl Z
Milan Morssinkhof (Hierden) – Docile, Luciaza, VDL Quickthago
Ruben Romp (Goirle) – ESI Toulouse, Hanouk V, Picasso vd Zwartbleshoeve, Ultimo 138
Gerco Schröder (Tubbergen) – E Liberty of Dalwhinnie Z, Glock’s Brilliant Berlin, GLOCK’s Galanda, Jackpot
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) – Halla, Indekann HK, Kailon, Lucifer
Ralph Slaats (Veldhoven) – Cirondine Z, Il Divo SW
CSI1*
Jesse Berkers (Lattrop-Breklenkamp) – Dontreaux, Golden Boy B.S., Happhira H, Mon Chou
Gert Jan Bruggink (De Lutte) – Noaber Van De Wolfsslenke
Megan Laseur (Soest) – EL Hosdi van Beek Z, Lyano
Emmelie Melssen (Blokker) – Lancôme TCS, Las Vegas VDB, Litta V.L., Mipica
Milan Morssinkhof (Hierden) – Armina’s Girl
Ruben Romp (Goirle) – Celtic Boy
Gerco Schröder (Tubbergen) – Chactula, Lorona
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) – High Energie VK Z, Mies
Ralph Slaats (Veldhoven) – Forbio v h Moeshof
CSIYH1*
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) – Andiamo’s Asca, La Rouge JT
Marielle Friesen (Oliva) – Charly, Rudolf van de Kransvijver
Megan Laseur (Soest) – Did it Again L Z, Nardocchio Van De Blauwendraad, Newcati, Novastar
Ruben Romp (Goirle) – Sweet Balou de Dreve
Ralph Slaats (Veldhoven) – Chamonix Z, D’Artagnan, Rocco van ’t Koningsbos
Bedizzole, Italië, 14 t/m 17 maart 2024 springen
Website: www.clearround.it/uitslagen
CSI3*
Roel Holthuizen (Kerpen) – Carlson W 3, Chaccosandra PS, Messdona PS
Lars Kuster (Didam) – Heaven of Romance, Idylle of Romance
Lier, België, 13 t/m 17 maart 2024 springen
Website: www.azelhof.be/uitslagen
CSI2*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) – Celine Z, Lemiro, Piccadily, Queen van het Voortveld
Kessy van Berlo (Veghel) – Erma, Pablo vd Donkhoeve
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) – Acuero, Investment I.B., Trezeguet
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) – Eloma’s Blue, Lugaignac des Pouplis
Renee Hazeleger (Oosterbeek) – Joie De Vigo R.T.
Fleur Holleman (Huissen) – Cataque du Haut Breil, Faltic
Kim Hoogenraat (Lijnden) – Casey 33, La-Fayette-W
Kevin Jochems (Kalmthout) – Casquetto van de Helle, Cool Lady, Kylie VJ, Prada Di Costa M, Shanroe Peeters
Joy Lammers (Hamont) – Amazing z, First Boy B.B.
Siebe Leemans (Oost West en Middelbeers) – Estoril du Cedre, Gem vd Riloo Z, Karamella, Kobalt, Plopsa Blue Z
Marlies van Soest (Evertsoord) – Marieke
Pieter-Jan de Visser (Woensdrecht) – Bamaday Z, For2day Z
CSI1*
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) – Maggie Mae B
Ava Eden van Grunsven (Erp) – Cornet’s Caramelle Z, Harley
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) – Darwin DDL, Quickstep PK
Renee Hazeleger (Oosterbeek) – Dorothea, Pippi L
Fleur Holleman (Huissen) – Kamena Eickenrode, Lancome
Sanne van Hoof (Biest-Houtakker) – Filandria
Kim Hoogenraat (Lijnden) – Idaho V/D Hagenhorst, La Toya ES
June Termeulen (Laren Nh) – Gusto van de Elzenhorst
Jasmijn Westerbeke (Vrouwenpolder) – Qelana R Z
CSIYH1* incl. 8yo
Kessy van Berlo (Veghel) – Heinz un Prince, Netflix
Patty de Groot (Hoek van Holland) – Odyssee Gefyra
Fleur Holleman (Huissen) – Twilight du Vlist Z
Joy Lammers (Hamont) – Heat Wave
Marlies van Soest (Evertsoord) – Corydor
Ocala, FL (Live Oak), USA, 13 t/m 17 maart 2024 springen
Website: www.liveoakinternational.com/uitslagen
CSI1*
Olivia Pleijsier (Bilthoven) – Itos S
Wellington, FL (Stadium), USA, 12 t/m 17 maart 2024 dressuur
Website: www.gdf.coth.com/uitslagen
CDI1*
Luuk Mourits (Kiowa) – Harmony’s Sarotti OLD
Ornago, Italië, 14 t/m 17 maart 2024 dressuur
Website: www.scuderiemalaspina.it/uitslagen
CDIJ Junioren
Sytske de Jong (Tijnje) – Just Joy
Addington, Groot-Brittannië, 15 t/m 17 maart 2024 dressuur
Website: addington.co.uk/uitslagen
CDIJ Junioren
Sky de Vries (Amstelveen) – Excellentie
Montelibretti, Italië, 14 t/m 17 maart 2024 eventing
Website: www.g-eventing.com/uitslagen
CCI3*-S
Willemina van der Goes – Petter (Maarsbergen) – Ekino, Lancelot
CCI2*-S
Willemina van der Goes – Petter (Maarsbergen) – Nicolai
Verklaring wedstrijdcodes
C = Concours J = Junioren D = Dressuur R = Reining
I = Internationaal YR = Young Riders E = Endurance V = Voltige
O = Landenwedstrijd A = Mennen S = Springen
P = Pony’s C = Eventing PE = Aangepaste sporten