In de eerste 1,40m-proef woensdag was Khaled Abdulrahman Almobty niet te kloppen met de KWPN-merrie Garizona. De Tangelo van de Zuuthoeve liep haar eerste internationale 1,40m-parcours en was in de barrage ruim een seconde sneller dan de concurrentie.
Peels en de elfjarige Bently waren in hun eerste gezamenlijke optreden niet snel genoeg voor de top 5 en eindigden als achtste.
Tweede keer
Donderdagochtend in de kwalificatie voor de 2*-Grand Prix bleef Peels opnieuw foutloos met de BWP’er in de tijdsrubriek over 1,40m. Salim Khamis Al Suwaidi was in deze rubriek met de KWPN-merrie Espresso (v. Andiamo Z) het snelst en ging er voor thuispubliek met de zege vandoor.
In deze rubriek was Peels met 82,86 seconden net te langzaam voor de top tien en eindigde hij op de elfde plek.
Bron: Horses.nl