De afgelopen tijd stapelden de goede resultaten zich op voor Mans Thijssen en zijn elfjarige KWPN'er Hello (v. Ambler Gambler). Het kon dan ook bijna niet uitblijven dat de Thijssen-telg binnenkort een keertje op de hoogste trede van het podium zou belanden. Dat gebeurde zondag aan het einde van de middag in Kronenberg. Thijssen en Hello waren iedereen te snel af in de barrage van de 1,45 m Grote Prijs.
De tweede plaats was voor de Argentijn Damina Ancic, die met Santa Rosa Chabacon (v. Chacco-Blue) 0,67 seconden langzamer was dan de Nederlander. Annelies Vorsselmans en Kurly V/D Gorten (v. Thunder Vd Zuuthoeve) werden derde.
Marc Beckers vijfde
Ook voor Marc Beckers was het een goede dag. Met de tienjarige Imola (v. Kannan) tekende Beckers dankzij twee foutloze rondes voor plaats vijf, achter Sophie Hinners. Bert Jan van de Pol klasseerde zich ook, na een balkje in de barrage. Hij werd dertiende met Inoi (v. E Star).
Uitslag
Bron: Horses.nl