In het hoofdnummer vandaag op CSI Ebreichsdorf, een 1,45 m direct op tijd, deden Mark en Joost Martens uitstekend mee. Mark sprong met Iwan (v. Glasgow vh Merelsnest) naar de derde plaats en Joost volgde met Indence H.J. (v. Falaise de Muze) als vierde.
In deze 72 combinaties tellende rubriek bleven er 31 foutloos. Ozgur Ozkan zette de allersnelste tijd van 66,57 seconden neer. Dat deed de Turkse ruiter met Bijoux Beau (v. Action Breaker). Op ruim twee seconden achterstand volgde de Zwitserse amazone Evelyne Bussmann. Zij had er met Virtuoso Semilly (v. Diamant de Semilly) 68,93 seconden voor nodig.
Twee keer Martens
Daarachter de twee heren Martens. Mark klokte de derde tijd van 69,16 seconden seconden en was daarmee nipt sneller dan Joost die het parcours aflegde in 69,54 seconden.
Dings
Voor Nederland viel ook Vincent Dings in de prijzen. Met Je T’Adore (v. Carrera VDL) sprong hij in 74,28 seconden naar de dertiende prijs.
Bron: Horses.nl