Frans succes bij kwalificaties Sautes Hermès

Frans succes bij kwalificaties Sautes Hermès featured image
Patrice Delaveau en Carinjo HDC Foto: Lynn van Woudenbergh / www.arnd.nl
De kwalificatieronde direct op tijd voor de Grote Prijs van Saute Hermès was een Frans feestje met een enkel Zwitsers accent. Patrice Delaveau was met Holsteiner hengst Carinjo HDC de snelste foutloze combinatie in 56,54 seconden.

Landgenoot Roger Yves Bost volgde op Pegase du Murier met een tijd van 57,19 seconden. De Zwitser Pius  Schwizer reed met Leonard de la Ferme CH naar het brons in 58,80 seconden.

Op de vierde plaats eindigde nipt Belg Jérôme Guery met Papillon Z. Hij liet de Fransen Philippe Rozier  en Kevin Staut net achter zich. Maikel van der Vleuten kwalificeerde zich niet; hij harkte met Salomon maar liefst 15 strafpunten bij elkaar.

Competitie in paren

De kwalificatieronde vandaag ging over 1,50 m en werd individueel verreden. Morgen rijden de gekwalificeerde ruiters twee rondes over 1,60 m in Parijs. Daarbij worden ze in paren opgedeeld. De tien beste mannen en de tien beste vrouwen worden via loting in tweetallen geplaatst. Het beste paar over twee ronden wint de met 100.000 euro gedoteerde wedstrijd.

De hoogst geplaatste amazone was vandaag de Zwitserse Janika Sprunger met KWPN-er Aris CMS. Zij bleef foutloos in 61,27 seconden en werd daarmee tiende. Francaise Penelop Leprevost en Louise Saywell uit het Verenigd Koninkrijk eindigden als tweede en derde geplaatste amazones.

 

Bekijk alle resulaten hier.

 

Bron: Paardenkrant/Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

You might also like