“Paarden en ezels volledig of half verbrand, diepe open wonden en oververhitte dieren met 40 graden koorts die amper kunnen staan. Triest”, omschrijft Waylon via Twitter de toestand van de dieren die hij aantreft in Egypte. Waylon en Annemijn zijn ambassadeurs van Brooke Hospital om fondsen te werven voor de stichting en de naamsbekendheid van de organisatie te vergroten. Zo willen zij ervoor zorgen dat de stichting de middelen heeft om met de hulp van lokale dierenartsen de werkpaarden en ezels in landen als Egypte, India en Pakistan te helpen. Brooke Hospital zorgt in deze landen voor gratis diergeneeskundige hulp en voorlichting over dierenwelzijn.
Klik hier voor het twitterverslag van Waylon.
Klik hier voor de video van RTL Boulevard.
Bron: Horses
Heel goed dat hier de aandacht naar uit gaat, natuurlijk is er in nederland /europa nog genoeg punten kwa paardenwelzijn te verbeteren maar niets kan beter werken dan het bekendheid te geven door bekende nederlanders. Misschien aan de ene kant ook wel jammer, dit betekent dat mensen die er al heel lang achter de schermen mee bezig zijn toch niet zover komen om meer dierenartsen /geld en medicijnen sneller bij elkaar te krijgen dan een Bn-er dat kan.
Uiteraard ga door met dit doel, het heeft zoveel waarde dat als men op vakantie is, ook eens een gezond open kijkend paard pony of ezeltje ziet staan dan een zielig, ziek en lijdend hoopje ellende. Ik geef graag mijn geld aan dit doel, ga ook regelmatig benefiet concoursen af en vindt het super dat mensen dit doel een warm hart toedragen!