Het faillissement van de Belgische vestiging van Platinum Stable in Weelde, België, wordt hoogstwaarschijnlijk teruggedraaid. Het bedrijf van Chris en Shirley Wilaras was in gebreke gebleven bij het betalen van een klein bedrag aan belasting.
“Ze zijn gedagvaard vanwege een geringe fiscale schuld”, vertelt mr Robeyns, die als curator optreedt in het faillissement. “Het gaat om een zeer beperkt bedrag. De betrokkene is niet ter zitting verschenen en derhalve is het faillissement uitgesproken.”
Volgens Robeyns heeft Chris Wilaras direct verzet aangetekend tegen het vonnis. “Mijn verwachting is dat het faillissement zal worden teruggedraaid. Dit zal zeker gebeuren als er verder geen onbetaalde rekeningen zijn. Het was een nalatigheid. Een dure nalatigheid.”
Bron: Paardenkrant-Horses.nl
Wat een gedoe allemaal,je wordt ziek over dit wel nietes spel.Laat die mensen
Beste jw, ‘die’ mensen moeten ook gewoon netjes de rekening betalen.