Edwina Tops-Alexander verzekerd van ticket voor Rio

Edwina Tops-Alexander verzekerd van ticket voor Rio featured image
Edwina Tops-Alexander Foto: Amy Dragoo / www.arnd.nl
De Australische amazone Edwina Tops-Alexander en haar landgenoot Scott Keach zijn door hun goede prestaties van de afgelopen tijd nu al verzekerd van een plek in het team voor de Olympische Spelen in Rio.

Edwina Tops-Alexander is met haar paard Caretina de Joter geselecteerd. Voor Tops-Alexander zal Rio de derde Spelen zijn waaraan ze deelneemt. “In vergelijking met Beijing en London heb ik nu veel meer ervaring en daardoor voel ik mij een stuk zelfverzekerde. Ik ben heel blij om voor de derde keer geselecteerd te zijn, het is een enorme eer om Australië te mogen vertegenwoordigen”, aldus de amazone. Zowel in Beijing als in London was ze de best presterende Australische ruiter. Tijdens de aankomende Spelen zal ze aanvoerster zijn van het team.

28 jaar geleden maakte Keach zijn Olympische debuut op de Spelen van Seoel. Rio is voor hem de tweede Spelen waaraan hij deelneemt. Dit keer is hij geselecteerd met Fedor waarmee hij de afgelopen twee jaar sterk presteert op het hoogste niveau.

De volgende ruiters maken kans om een van de twee, nog openstaande, plaatsen in het team te vervullen: Chris Chugg met Cera Cassiago, Steven Hill met Yalambi’s Bellini Star, Jamie Kermond met Yandoo Oaks Constellation, Phillip Lever met Comme Il Faut, James Paterson-Robinson met Amarillo en Matthew Williams met Valinski S.

Na de landenwedstrijden van Linz, Odense en Sopot wordt bekend gemaakt welke twee andere ruiters geselecteerd zijn voor het team.

Bron: Equnews/Equastrian.org.aug

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant