Wilma Wernsens Grand Prix-merrie Oklarette onverwachts overleden

Wilma Wernsens Grand Prix-merrie Oklarette onverwachts overleden featured image
Wilma Wernsen met Oklarette. Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
Geheel onverwacht is vandaag Oklarette (Ferro x Candyboy), hoogdrachtig van Glock's Flavio, overleden. Wilma Wernsen bracht de merrie internationaal uit tot en met het hoogste niveau. Sinds haar wedstrijdpensioen werd ze ingezet voor de fokkerij. Oklarette werd 22 jaar. 

Oklarette werd als destijds als veulen door de vader van Wilma Wernsen aangeschaft. Wernsen maakte haar zadelmak en samen doorliepen ze het hele traject tot en met de internationale Grand Prix. Daarin werden meerdere klasseringen in de top drie behaald.

Nakomelingen

Wernsen fokte twee nakomelingen uit Oklarette. In 2016 was dat een merrie van Glamourdale en in 2017 een merrie van Daily Diamond.

Eigen fokproducten

De amazone rijdt momenteel haar eigen fokproducten Estupendo (v. Ziësto) en Apretado (v. Scandic) in de Lichte Tour.

Bron: Paardenkrant-Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

You might also like