Sinfonie werd gefokt door Theodor Arndt en ter veiling gebracht door eigenaar Christoph Rawert. De merrie is een volle zus van de Westfaalse premiehengst Symphonic, kampioen van de Hengstleistungsprüfung in Neustadt/Dosse 2015.
Van Vivaldi-dochter
Naast Sinfonie en Belle Vie was er nog een merrie waar een groot bedrag voor werd neergelegd. Viva Vivaldi (Van Vivaldi x Show Star) van Wilhelm Holkenbrink werd afgeslagen voor 83.000 euro. Haar volle broer Van Holli werd in de veiling van vorig jaar voor 36.000 euro verkocht en behoorde daarmee tot de duurste vijf van de veiling.
30.000 euro voor Escolar-veulen
Bij de veulens werd er 30.000 euro betaald voor Euer Ehren (Escolar x Sir Donnerhall). Zijn moeder is een halfzus van het internationale Grand Prix-dressuurpaard Lord Albert (v. Londonderry). Op de veiling werd er gemiddeld ruim 8.800 euro betaald voor de veulens en gemiddeld 28.943 euro voor de rijpaarden.
Sinfonie (Sir Heinrich x Windspiel As)
Belle Vie (Benicio x Laudabilis)
Viva Vivaldi (Van Vivaldi x Show Star)
Euer Ehren (Escolar x Sir Donnerhall)
Bron: Horses.nl

